| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Żory

z dnia 6 lipca 2011r.

w sprawie zgłoszenia kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Żorach

Na podstawie art. 44c ust.2 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2010r. Nr 214, poz. 1407 z późn. zm. ) oraz § 9 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych ( Dz. U. z 2003r. Nr 62, poz. 560),

Prezydent Miasta Żory informuje o możliwości zgłaszania przez organizacje pozarządowe oraz fundacje, działające na terenie miasta Żory, kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Żorach. Informuje się, iż zgłoszeń należy dokonywać pisemnie na adres Urzędu Miasta Żory, Aleja Wojska Polskiego 25, 44-240 Żory, w terminie 30 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. Zgłoszenia powinny zawierać imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny kandydatów. Organizacjom przysługuje prawo zgłoszenia po jednym kandydacie.

Prezydent Miasta


Waldemar Socha

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Ufnal

Psycholog, HR konsultant, PCC ICF Coach. Psycholog ze specjalizacją w zakresie Psychologii Organizacji i Zarządzania oraz Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej. Ekspert w obszarze coachingu kariery oraz outplacementu. Zajmuje się tematami dotyczącymi równowagi praca-życie, wypaleniem zawodowym, nadmiernym stresem związanym ze środowiskiem pracy. Posiada ogromne doświadczenie w konsultingu w ramach projektów z zakresu: zarządzanie talentami, outplacement, antymobbing, diagnoza i budowa modeli kompetencyjnych, AC/DC, badanie klimatu organizacyjnego i zaangażowania pracowników. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »