| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr IX/160/11 Rady Miasta Tychy

z dnia 30 czerwca 2011r.

w sprawie określenia wysokości opłat wnoszonych przez rodziców (opiekunów prawnych) dzieci korzystających z opieki w jednostce budżetowej pod nazwą Żłobek Miejski w Tychach

Na podstawie art. 58 ustawy z dnia 04.02.2011 r o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. 11.45.235), na wniosek Prezydenta Miasta Tychy, po zaopiniowaniu przez Komisję Oświaty i Spraw Społecznych oraz Komisję Finansów Publicznych,

Rada Miasta Tychy uchwala:

§ 1

1. Wysokość opłaty za pobyt dziecka w wymiarze do 10 godzin w żłobku (opłaty stałej) wnoszonej przez rodziców (opiekunów prawnych) dziecka korzystającego z opieki w jednostce budżetowej pod nazwą Żłobek Miejski w Tychach ustalić na poziomie 200,00 zł (dwieście złotych).

2. Wysokość opłaty dodatkowej z tytułu wydłużonego wymiaru opieki nad dzieckiem ponad 10 godzin dziennie ustalić na poziomie 30,00 zł (trzydzieści złotych) za każdą godzinę.

3. Maksymalną wysokość dziennej stawki żywieniowej ustalić na poziomie 7,00 zł (siedem złotych).

§ 2

Uchyla się Uchwałę nr VII/100/11 Rady Miasta Tychy z dnia 28. kwietnia 2011 r w sprawie określenia wysokości opłat wnoszonych przez rodziców (opiekunów prawnych) dzieci korzystających z opieki w jednostce budżetowej pod nazwą Żłobek Miejski w Tychach.

§ 3

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta.

§ 4

Uchwała wchodzi z dniem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Miasta Tychy


mgr Zygmunt Marczuk

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Firma istnieje na polskim rynku od 1995 r.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »