| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XI/80/11 Rady Miasta w Myszkowie

z dnia 23 sierpnia 2011r.

w sprawie zmiany Uchwały Nr XXVIII/248/09 Rady Miasta w Myszkowie z dnia 24 lutego 2009r. w sprawie zasad i trybu udzielania stypendiów uczniom i absolwentom szkół podstawowych i gimnazjów w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 14a ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) po przeprowadzeniu konsultacji w trybie art. 5 ust. 5 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r. Nr 234, poz. 1536) Rada Miasta w Myszkowie uchwala co następuje:

§ 1. W załączniku do Uchwały Nr XXVIII/248/09 Rady Miasta w Myszkowie z dnia 24 lutego 2009r. w sprawie zasad i trybu udzielania stypendiów uczniom i absolwentom szkół podstawowych i gimnazjów w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego wprowadza się następujące zmiany:

1) § 5 pkt 1 otrzymuje brzmienie: „Wnioski należy składać w Miejskim Zespole Ekonomiczno- Administracyjnym Szkół i Przedszkoli w Myszkowie do 30 czerwca danego roku kalendarzowego”.

2) § 5 pkt 2 otrzymuje brzmienie: „Wnioski złożone w Miejskim Zespole Ekonomiczno- Administracyjnym Szkół i Przedszkoli w Myszkowie podlegają zaopiniowaniu przez Komisję ds. Stypendium Samorządu Myszkowa stanowiącą ciało doradcze dla Burmistrza, w skład której wchodzą: dwóch przedstawicieli Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz dwóch pracowników Miejskiego Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Myszkowie .

§ 2. Wykonywanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Myszków.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodnicząca Rady Miasta


Halina Skorek-Kawka

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Liberty Direct

Liberty Direct to firma ubezpieczeniowa należąca do międzynarodowej Grupy Liberty Mutual Insurance, oferująca usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »