| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XII/75/2011 Rady Miasta Wojkowice

z dnia 29 sierpnia 2011r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania, ustalenia ich granic i numerów oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r

Na podstawie art. 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r., Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) oraz art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.), w związku z postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 4 sierpnia 2011 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2011 r. Nr 162, poz. 978);

na wniosek Burmistrza Miasta Wojkowice

Rada Miasta Wojkowice uchwala:

§ 1. Tworzy się następujące odrębne obwody głosowania dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 roku:

1) Obwód głosowania nr 6 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Zakładzie Karnym w Wojkowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 298.

2) Obwód głosowania nr 7 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w Oddziale Aresztu Śledczego Zakładu Karnego w Wojkowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 298.

§ 2. Obwody głosowania wymienione w § 1 obejmują obszar jednostki, w której siedzibę ma dana obwodowa komisja wyborcza i utworzone są dla wyborców przebywających w tych jednostkach w dniu wyborów.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta. Informacje o numerach i granicach obwodów glosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych, o których mowa w § 1, Burmistrz Miasta podaje do wiadomości publicznej przez rozplakatowanie oraz umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej najpóźniej w 30 dniu przed dniem wyborów.

§ 4. 1) Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

2) Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Miasta


mgr Jerzy Podleżyński

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Anna Ostaszewska

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »