| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XIV/91/2011 Rady Gminy Mstów

z dnia 11 sierpnia 2011r.

w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Jaskrów, Gmina Mstów

Na podstawie art. 18 ust. 2, pkt 13 i art. 40 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z póż. zm.)

Rada Gminy Mstów uchwala:

§ 1. 1) Nadać nazwę "ulica Zielona" drodze wewnętrznej położonej prostopadle do ul. Częstochowskiej w miejscowości Jaskrów, zlokalizowanej na działce o nr ewidencyjnym 346/5 km. 5, obręb Jaskrów, gmina Mstów.

2) Nadać nazwę "ulica Rumiankowa" drodze wewnętrznej położonej prostopadle do działki nr 346/5 km. 5 obręb Jaskrów,gmina Mstów zlokalizowanej na działkach o nr ewidencyjnych 346/19, 346/62 i 348/2 km. 5, obręb Jaskrów,gmina Mstów.

3) Lokalizację powyższych ulic przedstawia załącznik nr 1 do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Mstów.

§ 3. Uchwała podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Mstowie.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Gminy Mstów


Zdzisław Gołdy

Załącznik do Uchwały Nr XIV/91/2011
Rady Gminy Mstów
z dnia 11 sierpnia 2011 r.
Zalacznik1.jpg

Załącznik nr 1 do Uchwały Nr XIV-91-2011 Rady Gminy Mstów z dnia 11.08.2011

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »