| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Zabrze

z dnia 6 września 2011r.

w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Zabrzu

Na podstawie § 9 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Gospodarki , Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 roku w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad ds. osób niepełnosprawnych / Dz.U. z 2003 roku Nr 62 poz. 560/

Prezydent Miasta Zabrze

Ogłasza termin zgłaszania przez organizacje pozarządowe działające na terenie miasta Zabrze, przedstawicieli na kandydatów powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych.

Organizacje pozarządowe o których mowa w art.2 pkt 3 oraz art.44b oraz c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych /t.j. Dz.U.z 2011 roku Nr 127.721/ zgłaszają po jednym kandydacie na członka powiatowej rady.

Zgłoszenia należy składać na kartach zgłoszeniowych, w Wydziale Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Urzędu Miejskiego w Zabrzu, ul. Wolności 286 w godzinach pracy urzędu w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Prezydent miasta powołuje Radę składającą się z 5 osób spośród zgłoszonych kandydatów w terminie 30 dni od upływu terminu składania zgłoszeń.

Karty zgłoszeniowe można uzyskać w Wydziale Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej. pokój nr 311

Informacja telefoniczna: ( 032) 373 – 34 – 67.

Prezydent Miasta Zabrze


Małgorzata Mańka-Szulik

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kalkulatory Budowlane

Kalkulatory Budowlane to bezpłatne narzędzie przydatne dla każdego, kto rozpoczyna budowę domu, remont lub wykończenie mieszkania. Za jego pomocą w kilka minut obliczysz, jakie będą koszty Twojej inwestycji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »