| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 110/X/2011 Rady Miejskiej w Kłobucku

z dnia 23 sierpnia 2011r.

w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Na podstawie art.18 ust 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm . ) w związku z art 12 ust. 1 i 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy ( Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) Rada Miejska w Kłobucku na wniosek Burmistrza Kłobucka uchwala, co następuje:

§ 1. Dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. tworzy się odrębny obwód głosowania Nr 13 z siedzibą obwodowej komisji wyborczej w Szpitalu Rejonowym w Kłobucku, przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Kłobucka.

§ 3. 1. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Kłobucku i rozplakatowaniu na terenie Szpitala Rejonowego w Kłobucku.

2. Uchwała podlega niezwłocznemu przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu oraz Komisarzowi Wyborczemu w Częstochowie.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskej w Kłobucku


inż. Józef Batóg

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »