| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 104/2011 Rady Miasta Siemianowic Śląskich

z dnia 25 sierpnia 2011r.

w sprawie likwidacji Poradni Leczenia Nerwic Samodzielnego Publicznego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich ul. Szkolna 2

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. nr 142 poz.1591 z 2001 r. z późn. zmianami), w związku z art. 43 ust. 1, 2, 3 i 4 i art. 46 pkt.1 lit. C ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej (Dz.U. z 2007 r. nr 14, poz. 89 z późn. zmianami) i na podstawie art. 204 ust. 5 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. nr 112 poz. 654 z 2011 r.) po pozytywnym zaopiniowaniu przez Radę Społeczną Samodzielnego Publicznego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich Uchwałą Nr 4/2011 z dnia 28.02.2011 r.

Rada Miasta Siemianowic Śląskich uchwala:

§ 1. Dokonać reorganizacji Samodzielnego Publicznego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich ul. Szkolna 2, polegającej na likwidacji jednej z jego komórek organizacyjnych tj. Poradni Leczenia Nerwic.

§ 2. Mieszkańcom Siemianowic Śląskich i miast ościennych korzystającym do tej pory ze świadczeń zdrowotnych w likwidowanej komórce organizacyjnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego, o której mowa w § 1, zapewnia się ciągłość ich udzielania oraz dostępność, przy zachowaniu dotychczasowych warunków i jakości świadczeń, przez Poradnię Zdrowia Psychicznego, mieszczącą się w tym samym budynku przy ul. Szkolnej 2. Termin zakończenia działalności likwidowanej komórki organizacyjnej nastąpi po upływie 3 miesięcy licząc od pierwszego dnia miesiąca, następującego po dniu wejścia w życie niniejszej uchwały.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Siemianowic Śląskich.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Miasta Siemianowic Śląskich


Adam Cebula

reklama

POLECANE

ARTYKUŁ PARTNERSKI

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »