| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr X/127/11 Rady Miejskiej w Świętochłowicach

z dnia 31 sierpnia 2011r.

w sprawie utworzenia obwodów głosowania w szpitalach i zakładach pomocy społecznej dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, wyznaczonych na dzień 9 października 2011 roku

Na podstawie art. 12 § 4 i § 12 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. - Kodeks Wyborczy (Dz. U. z 2011r. Nr 21 poz. 112 z późniejszymi zmianami) oraz art. 13 pkt 10 ustawy z dnia 20 lipca 2000r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (tj. Dz.U. z 2010 r. Nr 17, poz. 95 z późniejszymi zmianami)


Rada Miejska w Świętochłowicach
uchwala co następuje:

§ 1. Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, wyznaczonych na dzień 9 października 2011 roku tworzy się następujące obwody głosowania w szpitalach i zakładach pomocy społecznej położonych na terenie miasta Świętochłowice:

1. obwód głosowania Nr 26 obejmujący Miejski Dom Pomocy Społecznej pn. "Złota Jesień" z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej przy ul. Imieli 12,

2. obwód głosowania Nr 27 obejmujący Szpital Powiatowy z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej przy ul. Chorzowskiej 36.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach oraz zamieszczenie jej treści w Biuletynie Informacji Publicznej.

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Gerda Król

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Meritus

Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. jest kontynuatorem działalności firmy Meritus 2 Spółka Jawna, działającej od 1990 r.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »