| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr X/67/11 Rady Gminy Gorzyce

z dnia 25 sierpnia 2011r.

w sprawie zmiany Uchwały nr XXIX/251/09 Rady Gminy Gorzyce z dnia 30 marca 2009 roku w sprawie podziału Gminy Gorzyce na stałe obwody głosowania w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 12 § 2 i § 12 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) na wniosek Wójta Gminy Gorzyce, uchwala się co następuje:

§ 1. W § 1 Uchwały nr XXIX/251/09 Rady Gminy Gorzyce z dnia 30 marca 2009 roku w sprawie podziału Gminy Gorzyce na stałe obwody głosowania w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw dokonać następujących zmian:

1)w opisie granic obwodu nr 4 - sołectwo Czyżowice dodać nowoutworzone ulice: Parkowa, Stawiska,

2)w opisie granic obwodu nr 12 - sołectwo Rogów dodać nowoutworzone ulice: Dębowa, Klonowa, Wrzosowa,

3)w opisie granic obwodu nr 13 - sołectwo Turza Śląska dodać nowoutworzoną ulicę: Polna,

4)w opisie granic obwodu nr 14 - sołectwo Turza Śląska dodać nowoutworzoną ulicę: Leśna.

§ 2. Zmiany wprowadzone w § 1 nie powodują zmian granic obwodów głosowania dokonanych uchwałą, o której mowa w § 1.

§ 3. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

§ 4. Wykonanie uchwały powierzyć Wójtowi Gminy Gorzyce.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Wiceprzewodniczący Rady Gminy


mgr inż. Konrad Kamczyk

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »