| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XII/146/11 Rady Miejskiej w Pszczynie

z dnia 27 października 2011r.

w sprawie ustalenia obwodu Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Pszczynie ul. Stefana Batorego 24 oraz uchylenia Uchwały Nr 54/99 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 24 lutego 1999 r

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (tekst jednolity Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) art. 7 ust. 1 pkt 8, art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.)

Rada Miejska w Pszczynie uchwala, co następuje :

§ 1. 1. Uchwala się dla Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Pszczynie ul. Stefana Batorego 24 następujący obwód:

1) od strony północnej: osią ul. gen. Hallera na odcinku od ul. Górnośląskiej do ul. Katowickiej, osią ul. Chopina na odcinku od ul. Katowickiej do ul. Łowieckiej;

2) od strony wschodniej: osią ul. Górnośląskiej na odcinku od ul. gen. Hallera do ul. Bielskiej;

3) od strony południowej: osią ul. Bielskiej na odcinku od ul. Górnośląskiej do ul. Cieszyńskiej;

4) od strony zachodniej: osią ul. Bielskiej na odcinku od ul. Cieszyńskiej do ul. Wojska Polskiego, osią ul. Żorskiej na odcinku od ul. Wojska Polskiego do granicy Parku Zamkowego, osią granicy Parku Zamkowego na odcinku od ul. Żorskiej do ul. Chopina na wysokości ul. Łowieckiej.

2. Do obwodu szkoły należą ulice: dr W. Antesa, Astrów, S. Batorego, Bankowa, Basztowa, Bednarska, ks. Bednorza, Bielska (numery parzyste od nr 2 do nr 8 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 29), ks. bpa Bogedaina, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bratków, W. Broniewskiego, B. Chrobrego, Dworcowa, Garncarska, Górnośląska nr 13, Gwardii Ludowej, gen. Hallera (numery parzyste od nr 2 do nr 16b od ul. Katowickiej do ul. Górnośląskiej), W. Jagiełły, Katowicka, J. Kilińskiego, M. Kopernika, J. Korczaka, W. Korfantego, T. Kościuszki, 3-go Maja, Męczenników Oświęcimskich (nr nieparzyste od nr 1 do nr 13 i nr parzyste od nr 2 do nr 16 do ul. Górnośląskiej), Młyńska, Z. Nałkowskiej, Narcyzów, Parkowa, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Dworcowy, Plac ks. Prałata J. Kuczery, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa i Wolności, J. Poniatowskiego, B. Prusa, Ratuszowa, Różana, Rymarska, Rynek, J. Sobieskiego, Sokoła, Strażacka, Targowa, Tkacka, Towarowa, Tulipanów, Warowna, Wojska Polskiego, L. Zamenhofa.

§ 2. Uchyla się Uchwałę Nr 54/99 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 24 lutego 1999 r. w sprawie ustalenia obwodu Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Pszczynie ul. Stefana Batorego 24.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Pszczyny.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Leszek Szczotka

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Roman Przasnyski

Główny analityk Gold Finance.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »