| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XII/149/11 Rady Miejskiej w Pszczynie

z dnia 27 października 2011r.

w sprawie ustalenia obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 im Książąt Pszczyńskich w Pszczynie ul. ks. bpa Bogedaina 1 oraz uchylenia Uchwały Nr 555/01 Rady Miejskiejw Pszczynie z dnia 28 lutego 2001 r

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (tekst jednolity Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) art. 7 ust. 1 pkt 8, art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.)

Rada Miejska w Pszczynie uchwala, co następuje:

§ 1. 1. Uchwala się dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie ul. ks. bpa Bogedaina 1 następujący obwód:

1) od strony północnej: osią ul. gen. Hallera na odcinku od ul. Górnośląskiej do ul. Katowickiej, osią ul. Chopina na odcinku od ul. Katowickiej do ul. Łowieckiej;

2) od strony wschodniej: osią ul. Górnośląskiej na odcinku od ul. gen. Hallera do ul. Bielskiej;

3) od strony południowej: osią ul. Bielskiej na odcinku od ul. Górnośląskiej do ul. Cieszyńskiej, osią ul. Cieszyńskiej na odcinku od ul. Bielskiej do stacji paliw;

4) od strony zachodniej: granicą zabudowań ul. Cieszyńskiej i ul. Sznelowiec na odcinku od ul. Cieszyńskiej (stacja paliw) do skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i ul. Bielskiej, osią ul. Żorskiej na odcinku od ul. Wojska Polskiego do granicy Parku Zamkowego, osią granicy Parku Zamkowego na odcinku od ul. Żorskiej do ul. Chopina.

2. Do obwodu szkoły należą ulice: dr W. Antesa, Astrów, St. Batorego, Bankowa, Basztowa, Bednarska, ks. Bednorza, Bielska (numery parzyste od nr 2 do nr 8 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 29), ks. bpa Bogedaina, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bratków, W. Broniewskiego, Cieszyńska (numery parzyste od nr 2 do końca), B. Chrobrego, Dworcowa, Garncarska, Górnośląska nr 13, Gwardii Ludowej, gen. Hallera (numery parzyste od nr 2 do nr 16b od ul. Katowickiej do ul. Górnośląskiej), W. Jagiełły, Katowicka, J. Kilińskiego, M. Kopernika, J. Korczaka, W. Korfantego, T. Kościuszki, 3-go Maja, Męczenników Oświęcimskich (nr nieparzyste od nr 1 do nr 13 i nr parzyste od nr 2 do nr 16 do ul. Górnośląskiej), Młyńska, Z. Nałkowskiej, Narcyzów, Parkowa, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Dworcowy, Plac ks. Prałata J. Kuczery, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa i Wolności, J. Poniatowskiego, B. Prusa, Ratuszowa, Różana, Rymarska, Rynek, J. Sobieskiego, Sokoła, Strażacka, Sznelowiec, Targowa, Tkacka, Towarowa, Tulipanów, Warowna, Wojska Polskiego, L. Zamenhofa.

§ 2. Uchyla się Uchwałę Nr 555/01 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 28 lutego 2001 r. w sprawie ustalenia obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie ul. Bogedaina 1.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Pszczyny.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Leszek Szczotka

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »