| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XII/162/11 Rady Miejskiej w Pszczynie

z dnia 27 października 2011r.

w sprawie ustalenia obwodu Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego Pszczynie ul. Księżycowa 25 oraz uchylenia Uchwały Nr 558/01 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 28 lutego 2001 r

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (tekst jednolity Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm) art. 7 ust. 1 pkt 8, art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.)

Rada Miejska w Pszczynie uchwala, co następuje:

§ 1. 1. Uchwala się dla Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymiim. ks. Jana Twardowskiego Pszczynie ul. Księżycowa 25 następujący obwód:

1) od strony północnej: osią ul. Bielskiej na odcinku od ul. Górnośląskiej do zbiegu z ul. Cieszyńską, osią ul. Cieszyńskiej na odcinku od ul. Bielskiej do stacji paliw;

2) od strony wschodniej: osią ul. Bielskiej na odcinku od zbiegu z ul. Górnośląską do granicy z gminą Goczałkowice - Zdrój;

3) od strony południowej: osią granicy z gminą Goczałkowice - Zdrój na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Zdrojowej;

4) od strony zachodniej: linią prostą od zbiegu ulicy Zdrojowej i ulicy Grzebłowiec do ul. Cieszyńskiej na wysokości stacji paliw.

2. Do obwodu szkoły należą ulice: Bielska (numery parzyste od nr 10 do końca), B. Krzywoustego, B. Śmiałego, Bratnia, Brylantowa, Bursztynowa, Cieszyńska (numery nieparzyste od nr 1 do końca), Diamentowa, Dobrawy, Granitowa, Grzebłowiec (numery nieparzyste), Gwiaździsta, H. Brodatego, K. Odnowiciela, K. Sprawiedliwego, K. Wielkiego, Koralowa, Kosmonautów, Kryształowa, Krzywa, Ziemowita, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Mieszka I, Miła, Ogrodowa, W. Opolczyka, Perłowa, Piękna, Platynowa, Popiela, Przyjaźni, Radosna, Rubinowa, Rycerska, Serdeczna, M. Skłodowskiej – Curie, Słoneczna, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wesoła, W. Kadłubka, W. Łokietka, Zacisze, Zdrojowa, Złota, Żelazna.

§ 2. Uchyla się Uchwałę Nr 558/01 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 28 lutego 2001 r. w sprawie ustalenia obwodu Szkoły Podstawowej Nr 18 w Pszczynie ul. Księżycowa 25.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Pszczyny.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Leszek Szczotka

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz

Kancelaria Prawnicza Polz & Polz działa na rynku od 2004 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »