| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XII/162/11 Rady Miejskiej w Pszczynie

z dnia 27 października 2011r.

w sprawie ustalenia obwodu Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego Pszczynie ul. Księżycowa 25 oraz uchylenia Uchwały Nr 558/01 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 28 lutego 2001 r

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (tekst jednolity Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm) art. 7 ust. 1 pkt 8, art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.)

Rada Miejska w Pszczynie uchwala, co następuje:

§ 1. 1. Uchwala się dla Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymiim. ks. Jana Twardowskiego Pszczynie ul. Księżycowa 25 następujący obwód:

1) od strony północnej: osią ul. Bielskiej na odcinku od ul. Górnośląskiej do zbiegu z ul. Cieszyńską, osią ul. Cieszyńskiej na odcinku od ul. Bielskiej do stacji paliw;

2) od strony wschodniej: osią ul. Bielskiej na odcinku od zbiegu z ul. Górnośląską do granicy z gminą Goczałkowice - Zdrój;

3) od strony południowej: osią granicy z gminą Goczałkowice - Zdrój na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Zdrojowej;

4) od strony zachodniej: linią prostą od zbiegu ulicy Zdrojowej i ulicy Grzebłowiec do ul. Cieszyńskiej na wysokości stacji paliw.

2. Do obwodu szkoły należą ulice: Bielska (numery parzyste od nr 10 do końca), B. Krzywoustego, B. Śmiałego, Bratnia, Brylantowa, Bursztynowa, Cieszyńska (numery nieparzyste od nr 1 do końca), Diamentowa, Dobrawy, Granitowa, Grzebłowiec (numery nieparzyste), Gwiaździsta, H. Brodatego, K. Odnowiciela, K. Sprawiedliwego, K. Wielkiego, Koralowa, Kosmonautów, Kryształowa, Krzywa, Ziemowita, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Mieszka I, Miła, Ogrodowa, W. Opolczyka, Perłowa, Piękna, Platynowa, Popiela, Przyjaźni, Radosna, Rubinowa, Rycerska, Serdeczna, M. Skłodowskiej – Curie, Słoneczna, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Wesoła, W. Kadłubka, W. Łokietka, Zacisze, Zdrojowa, Złota, Żelazna.

§ 2. Uchyla się Uchwałę Nr 558/01 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 28 lutego 2001 r. w sprawie ustalenia obwodu Szkoły Podstawowej Nr 18 w Pszczynie ul. Księżycowa 25.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Pszczyny.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Leszek Szczotka

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

RT Tax Poland

Założona w 2000 roku firma jest obecnie jednym ze światowych liderów. Oferuje usługi zwrotu podatku dla osób, które pracowały za granicą. RT Tax posiada około 400 przedstawicielstw w 40 krajach na całym świecie.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »