| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DCZ.772-23/1/2011 Komisarza Wyborczego w Częstochowie

z dnia 11 stycznia 2012r.

w sprawie zmian w składach rad na obszarze województwa śląskiego

Na podstawie art.182 ustawy z   16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i   sejmików województw (DZ. U. z   2010 r. Nr 176, poz. 1190 i   z 2011 r. Nr 34, poz.172) i   § 2   pkt. 4   uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z   25 marca 2002 r. w   sprawie określenia właściwości terytorialnej komisarzy wyborczych, właściwości rzeczowej w   zakresie wykonywania czynności o   charakterze ogólnowojewódzkim oraz trybu pracy komisarzy wyborczych (M.P. z   2002 r. Nr 13, poz. 225 ze zm.) oraz w   związku z   art.16 ust. 3   ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 - Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z   późn. zm.).  

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości:  

Rada Powiatu w   Myszkowie w   dniu 8   sierpnia 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Leona Okraski wybranego w   okręgu wyborczym nr 1   z listy nr 4   – KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP. Zgodnie z   art. 194 ust. 1     Ordynacji wyborczej mandat radnej w   tym okręgu objęła Zofia Jastrzębska kandydatka z   tej samej listy, która w   wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i   nie utraciła prawa wybieralności.  

 

 

 

Komisarz Wyborczy w   Częstochowie  


Tomasz   Pidzik

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Gugała

Krzysztof Gugała Ekspert w dziedzinie HR, ze specjalizacją w systemach wynagradzania, Prezes Zarządu w IDEA! Human Capital – we współpracy z Towers Watson Data Services EMEA. W branży HRM pracuje od dwudziestu sześciu lat, łącząc perspektywę doradcy, eksperta i menedżera. Posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii personalnych i systemów wspierających zarządzanie kapitałem społecznym, w szczególności systemów wynagrodzeń. Kierował projektami obejmującymi opisywanie stanowisk, wartościowanie, projektowanie polityk płacy zasadniczej i zmiennej oraz świadczeń, m.in. dla PGNiG SA, , TVN, Wyborowa SA, Tramwaje Warszawskie i kilkadziesiąt innych. Projektuje i realizuje unikalne na polskim rynku badania rynkowe w zakresie wynagrodzeń . Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej (m.in. HBR Polska, Personel, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz współautor książki „Budowanie pomiar kapitału ludzkiego w organizacji”. Od 2010 prowadzi zajęcia z controllingu personalnego, benchmarkingu wynagrodzeń i systemów motywacyjnych na Akademii Leona Koźmińskiego i we Francuskim Instytucie Zarządzania

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »