| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XV/163/2011 Rady Miejskiej w Toszku

z dnia 21 grudnia 2011r.

w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy w Toszku i nadania jej statutu

Na podstawie art. 5b ust.3 , art.40 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. samorządzie gminnym / Dz. U. z 2001 r. Nr 142 , poz. 1591 z późn.zm. /

Rada Miejska w Toszku

u c h w a l a :

§ 1.

Powołuje się Młodzieżową Radę Gminy w Toszku.

§ 2.

Młodzieżowa Rada Gminy w Toszku ma charakter konsultacyjny , działa w celu wspierania i upowszechniania idei samorządowej wśród młodzieży.

§ 3.

Tryb wyboru członków Młodzieżowej Rady Gminy w Toszku i zasady jej działania określa Statut , stanowiący załącznik do niniejszej uchwały.

§ 4.

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Toszka.

§ 5.

Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego , w siedzibie Urzędu Miejskiego w Toszku , na terenie sołectw Gminy Toszek oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Toszku.

§ 6.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego .

Przewodniczący Rady Miejskiej w Toszku


Ireneusz Kokoszka

Załącznik do Uchwały Nr XV/163/2011
Rady Miejskiej w Toszku
z dnia 21 grudnia 2011 r.
Zalacznik1.doc

Statut młodzieżowej rady gminy

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Robert Zych

Robert Zych — absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zasad sprzedaży uczył się w firmie Warszawa Coca Cola Bottlers. Od 1997 roku razem ze swoimi mentorami i nauczycielami Jerzym Gutem i Wojciechem Hamanem prowadzi firmę szkoleniową Kontrakt OSH. Jest autorem i współautorem książek Szef w roli coacha, Gen sprzedawcy, Lider sprzedaży, Szef w relacji z zespołem. Od ponad 20 lat pracuje jako trener sprzedaży. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych. Specjalizuje się w szkoleniach w zakresie sprzedaży skierowanych do dla handlowców i szefów zespołów, pomaga sprzedawcom w aktywnym pozyskiwaniu klientów poprzez coaching i naukę w miejscu pracy. Odpowiada także za sprzedaż w swojej firmie szkoleniowej i codziennie zdobywa nowe, praktyczne doświadczenia.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »