| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 19 stycznia 2012r.

w sprawie możliwości zgłoszenia kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jastrzębiu-Zdroju

Na podstawie: art. 44b oraz art. 44c ust 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych ( tj. Dz. U. z 2010r, Nr 214, poz. 1407 z późn. zm.) , § 9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych rad do spraw osób niepełnosprawnych ( Dz. U. z 2003r Nr 62 poz. 560) informuję o możliwości zgłaszania kandydatów na członków
POWIATOWEJ SPOŁECZNEJ RADY DO SPRAW OSÓB NIEPEŁOSPRAWNYCH W JASTRZĘBIU-ZDROJU przez działające na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój organizacje pozarządowe, fundacje oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

1. Organizacje i organy zgłaszają po 1 kandydacie na członka Rady

2. Pisemne zgłoszenia skierowane do Prezydenta Miasta Jastrzębie-zdrój należy składać w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju ul. Opolska 9, pok. 57 w terminie 14 dni licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

W przypadku wysłania zgłoszenia drogą pocztową decyduje data stempla pocztowego.

3. Zgłoszenie o którym mowa w pkt 2 powinno zawierać:

- nazwę podmiotu zgłaszającego kandydata

- dane osobowe kandydata wraz z uzasadnieniem jego wyboru

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na jego powołanie w skład Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jastrzębiu-Zdroju oraz przetwarzania danych osobowych

4. Powołanie członków Rady nastąpi w formie pisemnej w terminie do 30 dni od dnia wskazanego w ogłoszeniu jako ostatni dzień składania zgłoszeń.

5. Informacja o powołanym składzie osobowym Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jastrzębiu-Zdroju zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój i na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

6. Informacji udziela pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju ul. Opolska 9, pok. 57 lub telefonicznie pod numerem 32/ 43 49 657.

Prezydent Miasta


mgr Marian Janecki

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Adam Głos

Od stycznia 2013 roku pełni funkcję Prezesa Tax Care. Wcześniej, przez blisko trzy lata, pracował na stanowiskach: Dyrektora Sprzedaży oraz Wiceprezesa Zarządu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »