| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 19 stycznia 2012r.

w sprawie możliwości zgłoszenia kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jastrzębiu-Zdroju

Na podstawie: art. 44b oraz art. 44c ust 2 i 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych ( tj. Dz. U. z 2010r, Nr 214, poz. 1407 z późn. zm.) , § 9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych rad do spraw osób niepełnosprawnych ( Dz. U. z 2003r Nr 62 poz. 560) informuję o możliwości zgłaszania kandydatów na członków
POWIATOWEJ SPOŁECZNEJ RADY DO SPRAW OSÓB NIEPEŁOSPRAWNYCH W JASTRZĘBIU-ZDROJU przez działające na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój organizacje pozarządowe, fundacje oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

1. Organizacje i organy zgłaszają po 1 kandydacie na członka Rady

2. Pisemne zgłoszenia skierowane do Prezydenta Miasta Jastrzębie-zdrój należy składać w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju ul. Opolska 9, pok. 57 w terminie 14 dni licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

W przypadku wysłania zgłoszenia drogą pocztową decyduje data stempla pocztowego.

3. Zgłoszenie o którym mowa w pkt 2 powinno zawierać:

- nazwę podmiotu zgłaszającego kandydata

- dane osobowe kandydata wraz z uzasadnieniem jego wyboru

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na jego powołanie w skład Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jastrzębiu-Zdroju oraz przetwarzania danych osobowych

4. Powołanie członków Rady nastąpi w formie pisemnej w terminie do 30 dni od dnia wskazanego w ogłoszeniu jako ostatni dzień składania zgłoszeń.

5. Informacja o powołanym składzie osobowym Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jastrzębiu-Zdroju zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój i na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

6. Informacji udziela pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju ul. Opolska 9, pok. 57 lub telefonicznie pod numerem 32/ 43 49 657.

Prezydent Miasta


mgr Marian Janecki

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Diana Renata Bożek

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »