| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr 1 Starosty Tarnogórskiego

z dnia 23 lutego 2012r.

w sprawie ustalenia wysokości średniego miesięcznego kosztu utrzymania mieszkańca w domach pomocy społecznej funkcjonujących na terenie Powiatu Tarnogórskiego

Na podstawie   art. 60 ust. 2   pkt. 2   ustawy z   dnia 12 marca 2004r. o   pomocy społecznej (Dz. U. z   2009r. Nr 175, poz. 1362 z   późn. zm.) podaję do wiadomości, że średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca w   domach pomocy społecznej funkcjonujących na terenie Powiatu Tarnogórskiego w   roku 2012 wynosi:  

-   Dom Pomocy Społecznej "Przyjaźń" w   Tarnowskich Górach, ul. Włoska 24 – 2   759,79 zł  

-   Dom Pomocy Społecznej w   Łubiu, ul. Pyskowicka 34 – 2   462,58 zł  

-   Dom Pomocy Społecznej w   Miedarach, ul. Zamkowa 7   – 2   875,75 zł  

-   Dom Pomocy Społecznej w   Tarnowskich Górach, ul. Gliwicka 22 – 2   541,93 zł  

-   Dom Pomocy Społecznej w   Nakle Śląskim, ul. Główna 8   – 2   456,25 zł  

-   Dom Pomocy Społecznej w   Zbrosławicach, ul. Wolności 34 – 2   798,50 zł  

 

 

 

Wicestarosta  


Andrzej   Pilot

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Jeznach

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Inżynier mechanik, doktor ekonomii. W 1981 roku wyjechał z Polski. Przez długie lata mieszkał w Hamburgu i w Moskwie. Po około 10 latach pracy na odpowiedzialnych stanowiskach dla międzynarodowych korporacji (np. dyrektor przedstawicielstwa BMW w Moskwie), od ponad 25 lat prowadzi własne przedsiębiorstwa, kilku firm handlowych (w Niemczech, w Polsce i Rosji), a także firmę konsultacyjną z siedzibą w Moskwie. Po rosyjskim kryzysie walutowym 1998 musiał zamknąć większość swoich firm, ale obecnie jego przedsiębiorstwo znowu kwitnie. W ostatnich latach styl zarządzania firmą znacznie się zmienił. Zrezygnowano ze struktury hierarchicznej, współpraca opiera się na zaufaniu, wykorzystuje potencjał wszystkich pracowników. Po ponad 30 latach życia poza krajem mieszka obecnie w Warszawie. Swój czas zawodowy dzieli między pracę jako prezes spółki handlowej GERSO GmbH (Niemcy), która w ubiegłym roku świętowała swój 25-letni jubileusz, a pracę jako coach, mentor i inspirator. Jest autorem dwóch książek „Sztuka życia“ oraz „Szef, który ma czas“.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »