| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego

z dnia 28 marca 2012r.

w sprawie ogłoszenia zmiany statutu Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim

Na podstawie § 6   w związku z   § 7   rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i   Administracji z   dnia 5   października 2001 r. w   sprawie sposobu prowadzenia rejestru związków międzygminnych oraz ogłaszania statutów związków (Dz.U. z   2001r. Nr 121, poz. 1307)  

ogłasza się  


zmianę statutu Międzygminnego Związku Wodociągów i   Kanalizacji z   siedzibą w   Wodzisławiu Śląskim, wynikającą z   uchwały Nr III.9.2011 Zgromadzenia Związku z   dnia 19 września 2011r., oraz treści uchwał Rad Gmin uczestników Związku.  


W statucie z   dnia 12 listopada 1996r. Międzygminnego Związku Wodociągów i   Kanalizacji z   siedzibą w   Wodzisławiu Śląskim (Dz.Urz.Woj.Katowickiego z   1998r. Nr 30, poz. 322 z   późn. zm.) wprowadza się następujące zmiany:  

1) w §   27   :  

a)   ust. 3   otrzymuje brzmienie:  

„3. Na wniosek Gminy jej składka może być podwyższona o   kwotę przeznaczoną na sfinansowanie inwestycji realizowanej na terenie tej Gminy,”  

b)   dotychczasowe ust. 3   i 4   oznacza się, odpowiednio jako ust. 4   i 5;  

2) w §   28   w ust. 1   po lit. d dodaje się lit. e w   brzmieniu:  

„e) podwyższona składka wnoszona przez Gminę w   wysokości określonej w   § 27 ust. 3.”.  

 

Zmianę statutu Związku wpisano w   dniu 28 lutego 2012r. do Rejestru związków międzygminnych.  

 

 

WOJEWODA ŚLĄSKI  


Zygmunt   Łukaszczyk

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Jeznach

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Inżynier mechanik, doktor ekonomii. W 1981 roku wyjechał z Polski. Przez długie lata mieszkał w Hamburgu i w Moskwie. Po około 10 latach pracy na odpowiedzialnych stanowiskach dla międzynarodowych korporacji (np. dyrektor przedstawicielstwa BMW w Moskwie), od ponad 25 lat prowadzi własne przedsiębiorstwa, kilku firm handlowych (w Niemczech, w Polsce i Rosji), a także firmę konsultacyjną z siedzibą w Moskwie. Po rosyjskim kryzysie walutowym 1998 musiał zamknąć większość swoich firm, ale obecnie jego przedsiębiorstwo znowu kwitnie. W ostatnich latach styl zarządzania firmą znacznie się zmienił. Zrezygnowano ze struktury hierarchicznej, współpraca opiera się na zaufaniu, wykorzystuje potencjał wszystkich pracowników. Po ponad 30 latach życia poza krajem mieszka obecnie w Warszawie. Swój czas zawodowy dzieli między pracę jako prezes spółki handlowej GERSO GmbH (Niemcy), która w ubiegłym roku świętowała swój 25-letni jubileusz, a pracę jako coach, mentor i inspirator. Jest autorem dwóch książek „Sztuka życia“ oraz „Szef, który ma czas“.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »