| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/224/2012 Rady Miasta Wisły

z dnia 29 marca 2012r.

w sprawie zmiany uchwały nr VIII/103/2011 z dnia 28 czerwca 2011 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, realizowanych w wyniku inwestycji prowadzonych przez Gminę Wisła w ramach projektu: "Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Wisła - etap III" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013

§   1.   Zmienić uchwałę nr VIII/103/2011 z   dnia 28 czerwca 2011 r. w   sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z   zakresu ochrony środowiska i   gospodarki wodnej, realizowanych w   wyniku inwestycji prowadzonych przez Gminę Wisła w   ramach projektu: „Rozbudowa sieci wodociągowej i   kanalizacji sanitarnej w   aglomeracji Wisła – etap III” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w   ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i   Środowisko na lata 2007-2013 w   ten sposób że:  

1)   w § 10 dodać ustęp 10 o   treści "Dopuszcza się refundacje kosztów realizacji zadań określonych w   § 2   ust 1   pkt 1-3, jeżeli koszty zostały poniesione po dniu 1   stycznia 2011 roku  

2)   w § 14 słowa "do końca 2013 roku" zastąpić słowami "do końca 2014 roku"  

§   2.   Do wniosków złożonych przed wejściem w   życie niniejszej uchwały, których rozpatrywanie nie zakończyło się zawarciem umowy, stosuje się przepisy w   brzmieniu wprowadzonym niniejsza uchwałą.  

§   3.   Wykonanie uchwały powierzyć Burmistrzowi Miasta Wisły.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady  


Janusz   Podżorski

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »