| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/332/2012 Rady Miejskiej w Gliwicach

z dnia 16 lutego 2012r.

w sprawie ustalenia na terenie Gminy Gliwice obszaru objętego zakazem palenia na przystankach komunikacji publicznej

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt. 15, art. 40 ust. 1   i ust. 2   pkt 4   ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (t. j. Dz. U   2001 r. Nr 142 poz. 1591 z   poźn. zm.) oraz art. 5   ust. 4   ustawy z   dnia 9   listopada 1995 r. o   ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i   wyrobów tytoniowych (Dz. U. z   1996 r. Nr. 10, poz. 55 z   poźn. zm.)  

Rada Miejska w   Gliwicach  
uchwala:  

§   1.  

Przez obszar przystanku komunikacji publicznej, na którym obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych na terenie Gminy Gliwice rozumie się: obszar w   odległości 15 metrów od znaku przystanku we wszystkich kierunkach, jednak nie dalej niż do granicy pasa drogowego oraz granicy nieruchomości przyległych.  

§   2.  

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Gliwice.  

§   3.  

Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w   Gliwicach  


Zbigniew   Wygoda

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Kotzian

Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tematyką HR i komunikacji zajmuje się od 2000 r., a od 2008 r. współpracuje z klientami w obszarze employer brandingu. Kieruje projektami badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych. Wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »