| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr GK.6641.33.2011 Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 14 maja 2012r.

w sprawie operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 24a ust. 8   ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i   kartograficzne (j.t. Dz. U. z   2010 r. nr 193, poz. 1297)  

ogłaszam  
co następuje:  

1.   Projekt operatu opisowo-kartograficznego z   ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i   budynków w   zakresie założenia ewidencji budynków i   lokali dla nieruchomości położonych w   części obrębu ewidencyjnego Lipnik, nazwanego obiektem III, ograniczony od zachodu ulicą Lwowską, Wyzwolenia aż do granicy z   obrębem ewidencyjnym Hałcnów, od południa ulicą Krakowską, od wschodu granicą z   gminą Kozy, od północy granicą z   obrębem ewidencyjnym Hałcnów, w   jednostce ewidencyjnej miasto Bielsko – Biała, po wyłożeniu do wglądu w   dniach od 13 lutego 2012 r. do 2   marca 2012 r.  

stał się operatem ewidencji gruntów i   budynków.  

2.   W związku z   powyższym na podstawie art. 24a ust.9 ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i   kartograficzne, każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w   ewidencji gruntów i   budynków, ujawnione w   operacie opisowo-kartograficznym, może w   terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w   dzienniku urzędowym województwa, zgłaszać zarzuty do tych danych.  

3.   Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w   punkcie 2   niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o   zmianę danych objętych ewidencją gruntów i   budynków.  

                                                                                                                Prezydent Miasta  

                                                                                                                Jacek Krywult  

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Mazurkiewicz

Partner – Senior Executive Search Consultant HRK S.A. /IRC Global Executive Search Partners posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, m.in. w branży finansowej i branży doradztwa personalnego. W latach 1998-2004 pracował dla szwajcarskich firm ubezpieczeniowych, m.in. na stanowiskach dyrektora regionalnego oraz dyrektora ds. rozwoju i szkoleń. Jako dyrektor departamentu szkoleń w dużej międzynarodowej organizacji stworzył i rozwinął system szkoleń dla kilku tysięcy przedstawicieli handlowych. Certyfikowany trener Insights Discovery. W swojej pracy zawodowej przeprowadził ponad 150 warsztatów z zakresu komunikacji, zarządzania, negocjacji i technik sprzedaży. W 2006 roku został partnerem zarządzającym HRK Financial Markets w HRK S.A. gdzie stworzył od podstaw zespół specjalizujący się w projektach rekrutacyjnych skierowanych do instytucji finansowych ze szczególnym uwzględnieniem rynku kapitałowego, od tego czasu miał okazję pracować dla ponad 120 klientów. Obecnie w HRK pozyskuje kandydatów na wysokie stanowiska dla wielu renomowanych instytucji finansowych i korporacji międzynarodowych oraz koordynuje realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie w obszarach: Banking & Insurance, Leasing & Financial Services, Legal & Profesional Services, FINANCE, SSC, BPO, HR, FMCG, RETAIL. Odpowiada za relacje z międzynarodową siecią IRC Global Executive Search Partners, nadzoruje Marketing, PR i innowacje.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »