| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVIII/459/2012 Rady Miejskiej w Bielsku-Białej

z dnia 24 kwietnia 2012r.

w sprawie ustalenia sieci i granic obwodów gimnazjów prowadzonych przez miasto Bielsko - Biała

Na podstawie art. 17 ust. 4   i ust. 5   ustawy z   dnia 7   września 1991 r. o   systemie oświaty (tekst jednolity: Dz. U. z   2004 r. Nr 256, poz. 2572, z   późniejszymi zmianami), art. 40 ust.1 ustawy z   dnia 8   marca  
1990 r. o   samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z   2001 r. Nr 142, poz. 1591 z   późniejszymi zmianami) oraz art. 40 ust. 1, art. 92 ust. 1   pkt 1   ustawy z   dnia 5   czerwca 1998 r. o   samorządzie powiatowym (tekst jednolity: Dz. U. z   2001 r. Nr 142 poz. 1592 z   późn. zmianami)  

Rada Miejska  
uchwala, co następuje:  

§   1.   Ustala się plan sieci gimnazjów prowadzonych przez miasto Bielsko – Biała, stanowiący załącznik nr 1   do niniejszej uchwały.  

§   2.   Ustala się granice obwodów gimnazjów prowadzonych przez miasto Bielsko – Biała, stanowiące załącznik nr 2   do niniejszej uchwały.  

§   3.   Traci moc Uchwała Nr IX/69/99 Rady Miejskiej z   dnia 23 lutego 1999 r. w   sprawie ustalenia sieci gimnazjów oraz określenia granic ich obwodów.  

§   4.   Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Bielska – Białej.  

§   5.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej  


Ryszard   Batycki

 


Załącznik Nr 1   do Uchwały Nr XVIII/459/2012    
Rady Miejskiej w   Bielsku-Białej    
z dnia 24 kwietnia 2012 r.  
 

Plan sieci publicznych gimnazjów  prowadzonych przez Miasto Bielsko - Biała.  

 

Numer gimnazjum  

Siedziba gimnazjum  

Gimnazjum nr 1   im. gen. Władysława Andersa  

Bielsko – Biała, ul. Straconki 25  

Gimnazjum nr 2  

Bielsko – Biała, ul. Jutrzenki 13  

Gimnazjum nr 3   im. Henryka Sienkiewicza  

Bielsko – Biała, ul. Broniewskiego 23  

Gimnazjum nr 4   im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  

Bielsko – Biała, ul. Lipnicka 226  

Gimnazjum nr 5  

Bielsko – Biała, ul. C.K.Norwida 30  

Gimnazjum nr 6   im. Orląt Lwowskich  

Bielsko – Biała, ul. W.Witosa 96  

Gimnazjum nr 7   im. ks. Grzegorza Piramowicza  

Bielsko – Biała, ul. Pocztowa 28a  

Gimnazjum nr 8   im. Tytusa Chałubińskiego  

Bielsko – Biała, ul. Doliny Miętusiej 5  

Gimnazjum nr 9  

Bielsko – Biała, ul. Sternicza 4  

Gimnazjum nr 11 im. Jerzego Kukuczki  

Bielsko – Biała, ul. Emilii Plater 3  

Gimnazjum nr 12  

Bielsko – Biała, ul. Filarowa 52  

Gimnazjum nr 13 im. ks. Jana Twardowskiego  

Bielsko – Biała, ul. Bratków 6  

Gimnazjum nr 14 im. Jana Pawła II  

Bielsko – Biała, ul. Mazańcowicka 34  

Gimnazjum nr 15 im. Jana III Sobieskiego  

Bielsko – Biała, ul. Cieszyńska 385  

Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha  

Bielsko – Biała, ul. Asnyka 30  

Gimnazjum nr 17  

Bielsko – Biała, ul. Wapienicka 46  

Gimnazjum nr 18  

Bielsko – Biała, ul. Kamienicka 11a  

Gimnazjum nr 19  

Bielsko – Biała, ul. Bystrzańska 52  

Gimnazjum nr 20  

Bielsko – Biała, ul. Lompy 7  

Gimnazjum nr 21  

Bielsko – Biała, ul. Starobielska 9  

Gimnazjum nr 22  

Bielsko – Biała, ul. Karpacka 150  

 

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej  


Ryszard   Batycki

 


Załącznik Nr 2   do Uchwały Nr XVIII/459/2012    
Rady Miejskiej w   Bielsku-Białej    
z dnia 24 kwietnia 2012 r.  
 

Granice obwodów publicznych gimnazjów prowadzonych przez Miasto Bielsko - Biała.  

1)   obwód Gimnazjum nr 1   obejmuje ulice:  

Akademii Umiejętności w. 68-koniec, Alberti, Andersena, Anyżowa, Asfaltowa, Bacówka, Bajki, Barska, Basztowa, Bażantów, Beskidzka, Biegunowa, Bierna, Błękitna, Błońska, Bobowa, Bobrowskiego, Bolesława Śmiałego, Borsucza, Bracka, Chmielna, Chmurna, Chodkiewicza, Ciesielska, Cynkowa, Cyprysowa, Czechowa, Czupel, Dereniowa, Dobra, Dojazdowa, Dolinowa, Dolna, Drewniana, Drozdów, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gen. Bema, Gen. Maczka, Glasera J., Glebowa, Goryczkowa, Góralska, Górska w. 1-20, Górska w. 21- koniec, Grabowskiego, Grochowa, Grodowa, Groniczek, Gruszowa, Hebanowa, Jaglana, Jałowcowa, Jaśminowa, Jeleniowa, Jeździecka, Kamienna, Kasprowicza, Kolejowa, Konarowa, Konna, Kosmiczna, Koszykowa, Krasickiego I., Krowoderska,  
Ks, Brzóski w. 144- koniec, Ks. Jana Kusia, Kukułek, Langiewicza, Lechicka, Leszczyńska w. 19-koniec, Letnia, Lisia, Liściasta, Łabędza, Łagodna, Łęgowa, Łupkowa, Mahoniowa, Majowa, Malinowa, Małej Straconki, Matecznik, Matowa, Mazowiecka, Miernicza n. 1-127, p. 2-44, Miernicza p. 46-koniec,  
n. 129-koniec, Miodowa, Mokra, Monterska, Morelowa, Morska, Narciarska, Nasypowa, Niemcewicza, Niska, Nizinna, Nowa, Okopowa, Olszynowa, Orzechowa, Osadnicza, Owocowa w.1-10, Paproci, Pasieczna, Pasterska, Pawia, Piaskowa, Piękna, Pikowa, Pliszek, Płaska, Pod Stokiem, Podhalańska, Poniatowskiego, Prosta, Prusa Bolesława w. 15-koniec (od Łagodnej), Przemysłowa, Przepiórek, Przędzalnicza, Rajdowa, Rolna, Roślinna, Równikowa, Rybna, Saneczkowa, Sąsiedzka, Sieciowa, Sielanka, Sielska, Siewna, Skibowa, Składowa, Skromna, Skwerowa, Słowików, Sodowa, Sokolska, Sowia, Sportowa, Stacyjna, Stalowa, Stolarska, Straconki, Strumienna, Szczęśliwa, Śnieżna, Tkacka, Turniowa, Turystyczna, Ukryta, Urocza, Urodzajna, Warzywna, Waszkowskiego, Wczasowa, Wiejska, Wiklinowa, Wilcza, Wspólna w. 43-koniec, Zajęcza, Zawodzie, Złoty Potok, Złotych Kłosów w   1-21, Zwrotnikowa, Źródlana, Żabia, Żubrów, Żurawia, Żytnia, Żywiecka n.175-koniec, p 222-koniec, Żywiecka p. 90-220, n., Żywiecka n. 99-173.  

2)   obwód Gimnazjum nr 2   obejmuje ulice:  

Akademii Umiejętności w. 1-59, n. 61 i   63, Bogusławskiego, Gorkiego w.1-59, Jutrzenki 1, 2, 6, 8   -koniec, Jutrzenki w. 3-5 i   7, Karowa, Kiepury, Kryniczna, Lelewela, Lenartowicza, Łokietka, Majakowskiego, Podgórze 1, 2, 4, 6   do końca, Podgórze n. 3   i 5, Skłodowskiej-Curie Marii, Tuwima, Zapolskiej, Złotych Kłosów w. 56-koniec, Żywiecka n. 27- 85.  

3)   obwód Gimnazjum nr 3   obejmuje ulice:  

11 Listopada n. 1-41, p. 2-60, 11 Listopada n. 43-67, p 62-końca, Barlickiego, Astrów, Bazaltowa, Bluszczowa, Bławatków, Bohaterów Warszawy, Bohaterów Westerplatte n. 1-15 p. 2-18  
(do Krakowskiej), Broniewskiego, Bukietowa, Cechowa, Cegielniana w. 1-13, Cmentarna, Cyniarska, Czerwona, Czumy – Sienickiej, Dawna, Dębowskiego, Dmowskiego 1-2 (do Stojałowskiego), Dmowskiego p. 12-16 (Od Stojałowskiego), n. 17 i   27, Dubois, Dworkowa, Energetyków, Fiołków, Garibaldiego, Gazownicza, Gen. Boruty-Spiechowicza, Gen. Grota Roweckiego, Głęboka, Grażyńskiego 16 – 67 n i   69 – koniec, Irysów, Jesienna, Jeża, Kapitana Kunickiego, Kierowa, Kilińskiego, Kołłątaja, Kokosowa, Konwaliowa, Krakowska p. 2-68, Komorowicka n. do 49 i   p. do 104, Konfederatów Barskich, Krótka, Księdza Stojałowskiego n. 53-55, Księdza Stojałowskiego w. 1   - 52, 54, w. 56-koniec, Kwiatkowskiego, Kwietna, Legionów, Lermontowa, Łukowa, Maków, Marszałka Piłsudskiego  
w   21-koniec (od Legionów), Marszałka Piłsudskiego w. 1-20, Milusińskich, Młodości, Montażowa, Mostowa, Nadbrzeżna, Narcyzów, Niezapominajek, Ogrodowa, Okrzei, Paderewskiego w. 11 - koniec  
(od Legionów), Paderewskiego w. 1-10, Palmowa, Piwonii, PCK, Piekarska, Plac Fabryczny, Plac Opatrzności Bożej, Plac Ratuszowy, Plac Smolki, Plac Targowy, Plac Wojska Polskiego, Plac Wolności, Podwale, Przechód Schodowy, Przebiśniegów, Radosna, Ratuszowa, Rychlińskiego, Rzeźnicza, Sasankowa, Sempołowskiej n. 1-13, p. 2-24, Staszica, Stokrotek, Stroma, Szkolna, Targowa, Tokarska, Towarowa p. do 26 i   n. do 15, Towarzystwa Szkoły Ludowej w. 1-3 (do Komorowickiej), Towarzystwa Szkoły Ludowej w. 6-koniec (od Komorowickiej), Tulipanów, Wałowa, Wilsona, Władysława Jagiełły, Wyzwolenia n. 1-133, p. 2-100, Zawilców, Zielona, Zmożka, Żywiecka p. 2-60,   1 Maja n.25-49, p. 34-50, 1   Maja w. 1-17, Bardowskiego, Barlickiego, Cicha, Czajkowskiego, gen. Bora Komorowskiego, Gen. Sikorskiego, Inwalidów, K. Miarki, Kościuszki, Leszczyńska w. 1- 18, Lompy, Łukaszewicza, Michałowicza n. 1-9, p. 2-8, Młyńska, NMP Królowej Polski np., Parkowa, Plac Mickiewicza, Partyzantów, Pl. Żwirki Wigury, Powstańców Śląskich, Przekop, Rejtana, Reymonta, Sempołowskiej n. 15 – koniec, p. 26 – koniec, Sikornik, S. Batorego, Sukiennicza, Św. Anny,  
Św. Trójcy, Wesoła, Zdrojowa, Żywieckie Przedmieście.  

4)   obwód Gimnazjum nr 4   obejmuje ulice:  

Admiralska, Babiego Lata, Boczna, Bosmańska, Chełmska, Chocimska, Czajek, Czyżyków, Danielowa, Dolnośląska, Franciszka św., Gdańska, Górnośląska, Grabowa, Hetmańska, Jachtowa, Jana Kazimierza, Jastrzębia, Kaliska, Kaperska, Kapitańska, Kasztelańska, Korabia, Krakowska  
p. 70-koniec, n. 163-koniec (od Plastyków do końca), Krańcowa, Krzyżowa, Księdza Brzóski w. 1-143, Kujawska, Legnicka, Leśna, Limbowa, Lipnicka n. 27-koniec, p. 74-koniec, Lubelska, Łosiowa, Małopolska, Metalowców, Miedziana, Nad Jarem, Odrzańska, Opolska, Orawska, Piotrowska, Plastyków, Podgórna, Polna, Pomorska, Przelotna, Ptasia, Reniferów, Rycerska, Senatorska, Siedlecka, Sieradzka, Sikorek, Skowronków, Słupska, Sokola, Spacerowa, Sportowców, Szczygłów, Śląska, Świerkowa, Tarniowska, Tarnowska, Tatrzańska, Tkaczy, Toruńska, Warmińska, Wiązowa, Wielkopolska, Wiosenna, Władysława IV, Włókiennicza, Wróblowicka, Wspólna, w. 1-39, Zamojska, Złote Łany, Żeleńskiego, Żuławska.  

5)   obwód Gimnazjum nr 5   obejmuje ulice:  

Bohaterów Westerplatte n. 17-koniec, p. 22-koniec (od Krakowskiej), Bohuna, Dygasińskiego, Jaracza, Kazimierza Wielkiego w. 15- koniec (od Krakowskiej), Kazimierza Wielkiego w. 1-14  
(do Krakowskiej), Krakowska n, 1-161 (Lwowska – Plastyków) i   p. 2   – 68, Leśmiana, Liliowa, Lipnicka  
n. 1-19, p. 2-72 , Lwowska, Łąkowa, Łukasińskiego, Marzeń, Maturzystów, Modrzejewskiej, Norwida, Ogrodowa, Osiedlowa, Peryferyjna, Pola Wincentego, Południowa, Przybyszewskiego, Płk. Dąbka, Romanowicza, Rydla, Rzemieślnicza, Solskiego, Starostów Lipnickich, Stroma, Topolowa, Wapienna, Wiślana, Wschodnia, Żywiecka n. 1-25.  

6)   obwód Gimnazjum nr 6   obejmuje ulice:  

13 Zakrętów, Agronomówka, Ametystowa, Architektów, Bobka, Bojki, Braka, Bzowa, Cedrowa, Chemików, Chryzantemowa, Czecza, Czeremchowa, Czerwona od 105 n. i   od 84 p., Dąbrowskiej Marii, Deszczowa, Do Lasu, Elektryków, Gładka, Głośna, Grenady, Hałcnowska w. 200-koniec, Irysów  
od 14 p. i   od 15 n., Janowicka, Jarzębinowa, Jasińskiego Jakuba, Jowisza, Kaczeńców, Kaszubska, Kępna, Kiernika, Kolonia, Krasnoludków, Kryształowa, Krzemionki, Księży Las 1   - 59, Księży Las 60 - koniec, Księżycowa, Kubika, Lawendowa, Leszka Czarnego, Macierzanki, Magnolii, Majora Sucharskiego, Malborska, Marglowa, Marynarska, Miejska, Mikołajczyka, Murarzy, Muzealna, Niezapominajek, Nowy Świat, Obca, Odysei, Ojcowska, Okręgowa, Oliwkowa, Orchidei, Pasażerska, Pisarska, Pod Dębem, Pod Kasztanem, Porąbki, Przeciętna, Przyjaźni, Rataja, Rodzinna, Saska, Serdeczna, Siostry Małgorzaty Szewczyk, Skrzatów, Spartakusa, Suchy Potok, Szlak Witosa, Taternicza, Teligi, Towarowa p.od 30 – koniec, Tysiąclecia, Walecznych, Wawelska, Wysłouchów, Wysoka, Wyzwolenia np. 217 – koniec, p. 220 – koniec, Wyzwolenia p 102 – 218, np. 135 – 215, Wyżynna, Zagrody, Zakole, Zalotnikow, Zbyszka z   Bogdańca, Żurawinowa, Żywa, Brzechwy, Fizyków, Helska, Nad Słonicą, Oksywska, Pucka, Romantyczna, Sieroszewskiego, ks. Skiby .  

7)   obwód Gimnazjum nr 7   obejmuje ulice:  

Aleja Armii Krajowej w. 63-koniec, Ambrożego, Argentyna, Bałtycka, Blokowa, Bystrzańska, Chabrowa, Ciasna, Cienista, Cieśli Władysława, Cygański Las, Czołgistów, Długa, Drobniewicza, Dzięciołów, Fabryczna, Filatelistów, Gen. Kustronia w. 57-koniec (od Szarej), Głucha, Gołębia, Gotycka, Górnicza, Grotowa, Grzybowa, Hufcowa, Jabłeczna, Jaskółcza, Jaworowa, Jemiołowa, Junacka, Kaktusowa, Kalinowa, Kąpielowa, Kolorowa, Kozielska, Krokusowa, Kurkowa, Laskowa, Lniana, Ładna, Łączna, Małkowskiego, Miła, Młodzieżowa w. 1-15, Modra, Ochota, Olszówka, Orla, Piwna, Pocztowa, Podleśna, Pogodna, Pokoju, Promienna, Przedwiośnie, Przełom, Przyjemna, Pszczela, Równa, Różana, Rzeczna, Sadowa, Sarnia, Skrajna, Sporna, Srebrna, Startowa, Stefanki, Sucha, Szeroka, Szpaków, Tenisowa, Tęczowa, Trzmielów, Ustronie, Wierchowa, Willowa, Wolska, Wspaniała, Zajączka Edwarda, Zakładowa, Zamknięta, Zimorodków, Żelazna, Derkaczy, Domeyki, Halna, Lohman E., Zorzy.  

8)   obwód Gimnazjum nr 8   obejmuje ulice:  

Bartnicza, Bazarowa, Cała, Doliny Miętusiej, Drużyny, Filomatów, Galicy, Gen. Zaruskiego, Giewont, Karpacka n. 41-53, p 46-80, Kolista w. 1-54 (do Niwnej), Matusiaka, Morskie Oko, Pietrzykowskiego, Pięciu Stawów, Roztoki, Sosnkowskiego do Kolistej, Zajazdowa, Zaruskiego, Zbożowa, Złota, Żyzna,    
Al. Armii Krajowej w. 1-62, Al. gen. Andersa 1-21, Aleksandrowicza p. 32 – koniec, np. 41 – koniec, Azaliowa, Blokowa od 44 do końca, Andrzeja Boboli, Bobrowa, Bociania, Chlebowa, Chłodna, Czapli, Czarnieckiego, Fałata, gen. Kustronia w. 1- 56, Gęsia, Gilów, Głogowska, Górna, Grażyny, Kacza, Kamienicka, Kamińskiego, Karpacka n. 1-31 (Partyzantów – Chlebowa) p. 2   – 36, Kochanowskiego, Kolibrów, Koralowa, Kormoranów, Kowalska p. 2-58, Krogulcza, Krucza, Michałowicza np. 11- koniec, Michałowicza p. 10 – 30, NMP Królowej Polski p. od nr 14, Oświęcimska, Poprzeczna, Puszczyków, Robotnicza, Siemiradzkiego, Skośna, Szara, Ujejskiego, Widok, Zegadłowicza  

9)   obwód Gimnazjum nr 9   obejmuje ulice:  

Agrestowa, Aleja Generała Andersa w. 22-koniec, Andrychowska, Antenowa, Babiogórska, Begonii, Bunscha, Cieszyńska n 145-211 (Hulanka-Smolna), Cisowa,Gajowa, Goleszowska, Hiacyntów, Jedności, Jodłowa, Karpacka n. 55-119, p. 82-130, Klonowa, Koniakowa, Lotnicza, Malwowa, Mireckiego, Modrzewiowa, Olszowa, Orzeszkowej w. 1-79, Osterwy, Poziomkowa, Skoczowska, Smolna, Sosnowa, Sternicza, Suska, Szarotki, Św. Maksymiliana Kolbego, Wadowicka, Wałachowej, Wrzosowa.  

10)   obwód Gimnazjum nr 11 obejmuje ulice:  

Aleksandrowicka n.1-39, p. 2-30, Berestecka, Bohaterów Getta, Bohaterów Monte Cassino – 171 - 449, Braci Gierymskich, Browarna, Chełmońskiego, Cieszyńska p. 78 – 106 (Browarna – Hulanka), Ciżemki, Cygańska, Damrota, Dębowa, Dniestrańska, Drohobycka, Drzymały, Dumki, Dymarek, Ekologiczna, Emilii Plater, Gorczańska, Graniczna, Grawerska, Grodeckiego, Grodzka, Gruntowa, Gwarków, Harcerska, Hodowców, Hutnicza, Iglasta, Jana Długosza, Jana III Sobieskiego – 110 – 389, Jana III Sobieskiego p. 70 – 108, np. 81 – 109, Jedwabnicza, Juhasów, Kadłubka Wincentego, Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Kasztanowa, Klubowa, Kołodziejska, Konopnickiej, Kossak – Szczuckiej, Kotlarska, Ks. Jakubowskiego, Księcia Przemysława, Kupiecka, Łamana, Malczewskiego, Malowany Dworek, Marysieńki, Mechaników, Mglista, Michałowicza np. 32 – koniec, Muzyczna,  
Nad Potokiem – 1   – 93, Obfita, Okrętowa, Olecka, Opolskiego Mateusza, Otwarta, Owcza, Pawła Wapiennika, Piastowska np. 45 koniec (od. ul Żółkiewskiego) p. 58 – koniec (do ul. Cieszyńskiej), Piastów Śląskich, Pienińska, Piesza, Piracka, Plac Zwycięstwa, Pod Grodziskiem, Podhajecka, Portowa, Rafowa, Reja, Rejsowa, Rezedowa, Rześka, Staffa, Stoczniowa, Szklana, Szynszyli,  
Św. Jadwigi Śląskiej, Św. Kingi, Tarnopolska, Tetmajera, Twarda, Wakacyjna, Wał Szwedzki, Wandy, Wędrowców, Wiedeńska, Wodna (od linii kolejowej do końca), Wołyńska, Zacisze, Zapłocie Duże – 1   – 237, Zapłocie Małe, Zawiła, Zbaraska, Zdrowa, Zduńska, Zgody, Zgrabna, Zimowa, Złoczowska, Zuchów, Zwady, Żniwna, Żytomierska,   Cieszyńska n. 1-71, p. 2-76 (do Browarnej), Czysta,  
Gen. Pułaskiego, Grottgera, Ks. Skargi, NMP Królowej Polski p. do nr 14, Solna,  

11)   obwód Gimnazjum nr 12 obejmuje ulice:  

Błotna, Budowlanych, Czechowicka, Filarowa, Jasna, Konarskiego, Korczaka, Kosynierów, Kozia, Krecia, Kresowa, Mroczna, Muszlowa, Mysia, Nad Potokiem w. 94 – koniec, Okrężna, Polarna, Ruczaj, Sarni Potok, Sarni Stok, Słowackiego n. 29-35, w. 40-koniec, Struga Andrzeja, Trakcyjna, Traugutta - w, Kolumnowa, Urzędnicza, Żółwiowa.  

12)   obwód Gimnazjum nr 13 obejmuje ulice:  

Akacjowa, Bratków, Brodzińskiego, Bukowa, Cieszyńska n. 249-305 (Smolna - Nasienna) p. 250-304 (Stawowa-Krzywa), Cieszyńska, 116-248 p. (Hulanka-Stawowa), Czwartaków, Dywizji Kościuszkowskiej, I   Armii Wojska Polskiego, Ikara, Jagodowa, Jesionowa, Karpińskiego, Kąkolowa, Kłosowa, Korzenna, Krzywa, Kwiatowa, Łanowa, Nasienna, Pawła św., Podchorążych, Pszenna, Saperów, Skarżyńskiego, Skrzydlewskiego, Spadzista, Spółdzielców – wszystkie od 21 do końca, Spółdzielców wszystkie 1-20, Stawowa, Strzelecka, Szybowcowa, Tańskiego, Trzech Diamentów, Wiśniowa, Wodna do linii kolejowej Bielsko-Cieszyn, Zielna.  

13)   obwód Gimnazjum nr 14 obejmuje ulice:  

Akademicka, Aktorów, Albatrosów, Astronomów, Baczyńskiego, Bagażowa, Bagienna 24 - koniec, Barkowska, Bestwińska, Biblioteczna, Biedronki, Bliźniacza, Bohaterów Monte Cassino 1   – 170, Borowików, Botaniczna, Braterska, Budrysów, Bursztynowa, Burzliwa, Bystra, Cegielniana 14 - koniec, Centralna, Ceramiczna, Chałubińskiego, Chłopska, Chochołowska, Cybernetyków, Czarna, Czeladnicza, Czereśniowa, Czorsztyńska, Daszyńskiego – n. 1   – 102, Dekerta, Dragonów, Drobna, Dumna, Dusznicka, Finałowa, Fizylierów, Fredry, Garncarska, Generała Chłopickiego, Generała Sowińskiego, Gliwicka, Grażyńskiego 271 – koniec (Niepodległości – koniec), Groblowa, Groszkowa, Gwardzistów, Hajduczka, Hałcnowska 1   - 199, Harfowa, Husarska, Inżynierska, Jasna Rola, Jęczmienna, Jordana, Kaletnicza, Kamieniarzy, Katowicka, Kirasierów, Komorowicka – p. 332 – 336, Komorowicka 152 – 331, 337 – koniec, Koniczynki, Konwojowa, Krausa, Kromparecka, Królewska, Krzywoń, Kustosza, Kwietniowa, Lansjerów, Laurowa, Lekarska, Majora Hubala, Maślaków, Mazańcowicka, Miłosna, Mistrzowska, Młodej Polski, Młynówka, Muchomorów, Na Fermie, Na Stawach, Napędowa, Niepodległości, Nowowiejska, Odrowąża, Ogrodników, Olimpijska, Opłotek, Orna, Ostowa, Papierowa, Pedagogiczna, Piechurów, Plac J. Niemczyka, Poligonowa, Ponętna, Produkcyjna, Przeciętna - do Niepodległości, Przyległa, Rakietowa, Rodziewiczówny, Romańska, Rondo, Rybacka, Samodzielna, Samotna, Sejmowa, Serenady, Siostrzana, Stażystów, Syreny, Syrokomli, Szarych Szeregów, Szlachecka, Szwoleżerów, Śliska, Św. Jana Chrzciciela, Światowida, Świtezianki, Taksówkarzy, Terenowa, Trawiasta, Uczniowska, Ułanów, Wajdeloty, Wąska, Wernyhory, Węglowa, Wołodyjowskiego, Za Kuźnią, Ziołowa, Złocista, Żabiniec, Żeglarska, Żeńców, Żołnierska.  

14)   obwód Gimnazjum nr 15 obejmuje ulice:  

Alabastrowa, Antyczna, Augustowska, Balladyny, Bieńka, Biwakowa, Błatnia, Bohaterów Monte Cassino – 450 – koniec, Bożka J., Celtycka, Cieszyńska - 306 – koniec (od Krzywej), Czujna, Danusi, Darniowa, Dębowiec, Diamentowa, Dożynkowa, Dworcowa, Dworska, Działkowców, Dziewanny, Dzwonkowa, Filona, Folwarczna, Gagarina, Gerwazego, Gminna, Gwiezdna, Handlowa, Hanki, Harnasiów, Horeszków, Hoża, Jagienki, Jana III Sobieskiego w. 390-koniec, Jankiela, Jantarowa, Jaskrowa, Jaworzańska, Juranda, Kameliowa, Kaskadowa, Kaszyska, Klasyków, Kmicica, Kminkowa, Kolberga Oskara, Komandorska w. 1-73, Kominiarska, Kopczyńskiego, Koperkowa, Kopytko, Krakusa, Ks. Londzina, Lajkonika, Laury, Leśników n. 1-koniec, Lodowa, Lubiana, Ludowa, Łowiecka  
od (1 do Łuczników), Marzanny, Mazurska, Mielnickiego, Międzyrzecka, Miętowa, Nowiny, Oleandrów, Opalowa, Palenica, Perłowa, Pieczarkowa, Piekiełko, Pierwiosnków, Piołunowa, Pomarańczowa, Poranna, Potok, Północna, Praska, Prądnicza, Przesmyk, Przy Torach, Regera Tadeusza, Relaksowa, Rubinowa, Rudawka, Rumiankowa, Rusałki, Sabały, Słodka, Słomiana, Słowiańska, Smocza, Smutna, Soplicy, Starej Baśni, Storczyków, Strażacka, Suwalska, Swojska, Szafirowa, Szałwii, Szczera, Szewska, Sztabowa, Szyprów, Średnia, Świetlista, Świętopełka, Świt, Tadeusza, Tartaczna, Telimeny, Topazowa, Twórcza, Tylna, Tymiankowa, Wapienicka, Wichrowa, Wielkiego Księcia Witolda, Wierzbowa, Wojskiego, Wypoczynkowa, Zagajnik, Zapłocie Duże w. 238-koniec, Zapora, Zniczowa, Zosi, Zwierzyniecka, Zwrotna.  

15)   obwód Gimnazjum nr 16 obejmuje ulice:  

3 Pułku Ułanów Podhalańskich, Asnyka, 3   Maja, Armii Ludowej, Bolesława Krzywoustego, Bronisława Czecha, Chopina, Dąbrowskiego, Drukarzy, Esperanto, Frycza Modrzewskiego, Generała Hallera, Głowackiego, Grunwaldzka n. 1-9 (do Słowackiego), Grunwaldzka p. 2-końca, n. 11-końca, Hetmana Zamoyskiego, Kapitana Boryczki, Karłowicza n. 1-11, p. 2-8, Karłowicza p.  12-końca,  
n. 13-końca, Kącik, Korna Karola, Kossaka, Kościelna, Krasińskiego, Lipowa, Listopadowa (w. od 78  
do końca (od Piastowskiej do końca), Listopadowa w.   1-41 (do Grunwaldzkiej), Listopadowa w.   46-70 (Grunwaldzka-Piastowska), Lubertowicza, Mała, Matejki, Mickiewicza, Mieszka I, Modrzewskiego, Moniuszki, Myśliwska, Nad Niprem, Orkana, Osuchowskiego, Pankiewicza, Piastowska n. 1-43, Piastowska p. 2-56 (3 Maja Żółkiewskiego), Piwowarska, Plac Bolesława Chrobrego, Plac Lutra, Plac Świętego Mikołaja, Podcienie, Próchnika, Przechód Dworcowy, Przechód, Przybyły, Rynek, Schodowa, Sienkiewicza, Sixta, Słoneczna, Słowackiego p. 30-38 n. 37-39, Słowackiego w. 1-28, Spokojna, Stalmacha, Starobielska, Strzelców Podhalańskich, Sumpera, Tarninowa, Traugutta n. 1, w.   3-21,  
p. 24-28, w.   30-końca, Warszawska w.   1-18 (Budowlanych-Trakcyjna), Waryńskiego, Wita Stwosza  
n. 1-19, p. 2-12 (Sobieskiego-Piastowska), Wita Stwosza p. 14-końca, n. 15- końca (Piastowska-koniec), Wyspiańskiego n. 25-43, p. 30-38 (Grunwaldzka-Piastowska), Wyspiańskiego w.   1-28 (Sobieskiego-Grunwaldzka), Wzgórze, Zamenhofa, Zamkowa, Zaułek, Żeromskiego, Żółkiewskiego  
n. 1-końca, p 2-końca.,   Chopina, Jana III Sobieskiego n. 1-179, p. 2-68, Kopernika, Kręta.  

16)   obwód Gimnazjum nr 22 obejmuje ulice:  

Altanowa, Barwna, Bednarska, Bliska, Borowa, Brzoskwiniowa, Cyberniok, Cybulskiego, Daleka, Daliowa, Dębowiec, Działowa, Falista, Generała Latinika, Gerberów, Gościnna, Goździków,  
Grondysa J., Jazowa, Jeżynowa, Karbowa, Karpacka n. 121-koniec, p. 132-koniec, Kolista w. 55-koniec (od Niwnej), Kowalska n. 1-koniec, p. 60-koniec, Krzemienna, Kutrzeby gen., Lotnika, Łowiecka  
(od Łuczników do końca ), Łuczników, Łyska J., Macierzy Szkolnej, Margaretek, Marszałka L., Młodzieżowa w. 16-koniec, Motyli, Nagietek, Nehrebeckiego, Nikla, Niwna, Okulickiego gen., Orzeszkowej, Owsiana, Porzeczkowa, Przeździeckiego, Rajska, Ruciana, Rysia, Sierpowa, Skalna, Skarpowa, Sosnkowskiego od Kolistej, Starzyńskiego St., Staszki, Szajtera, Szeptyckiego, Uroczysko, Wojnara, Zagórskiego, Zwardońska.  


17)   Gimnazja nr : 17, 18, 19, 20, 21 jako gimnazja specjalne nie wymagają ustalenia obwodów.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej  


Ryszard   Batycki

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Connected Life Magazine

Connected Life Magazine jest pierwszym w Polsce pismem skupiającym uwagę na zagadnieniach z zakresu rosnącego rynku Internetu Rzeczy i szeroko rozumianych usługach connected.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »