| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXI/225/2012 Rady Miejskiej w Toszku

z dnia 27 czerwca 2012r.

w sprawie zmiany statutu Centrum Kultury "Zamek w Toszku"

Na podstawie art.7 ust.1 pkt 9, art.18 ust.2 pkt 15, art.40 ust.2 pkt2, art.41 ust.1 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym / Dz.U.z 2001r. Nr. 142, poz. 1591 z   późn. zm. / art. 13. ust.1i ust.2 ustawy z   dnia 25 października 1991 r. o   organizowaniu i   prowadzeniu działalności kulturalnej / Dz.U.z 2012 r. , poz. 406 /  

Rada Miejska w   Toszku  
uchwala:  

§   1.  


 

W statucie Centrum Kultury "Zamek w   Toszku" stanowiącym załącznik do uchwały Nr V/33/07 Rady Miejskiej w   Toszku z   dnia 27 marca 2007 r. w   sprawie zmiany nazwy Miejsko-Gminnego Osrodka Kultury w   Toszku i   nadania statutu Centrum Kultury "Zamek w   Toszku" wprowadza się następującą zmianę:  

w  § 6   pkt 3   otrzymuje brzmienie :  

" 3. Organizować imprezy rozrywkowe i   sportowe ."  

§   2.  


 

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Toszka.  

§   3.  


 

Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w   Toszku  


Ireneusz   Kokoszka

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Artur Rycak

Doktor nauk prawnych, adwokat, w latach 2003-2016 sędzia orzekający m.in. w sądach pracy i ubezpieczeń społecznych w okręgu lubelskim, warszawskim i warszawsko-praskim. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych w sprawach z zakresu prawa pracy. W latach 1996-2006 asystent w Katedrze Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, od 2009 r. wykładowca w uczelni Łazarskiego w Warszawie, prelegent na wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych, wykładowca i kierownik podyplomowych studiów "Prawo sądowe dla asystentów sędziów i referendarzy sądowych" oraz studiów "Prawo podatkowe" w Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Autor i redaktor naukowy kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa pracy oraz sporów sądowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa pracy, procedury sądowej, kosztów sądowych i ustroju sądów powszechnych dla sędziów, radców prawnych, dyrektorów sądów, pracowników sądów, aplikantów adwokackich, aplikantów radcowskich, asystentów sędziów i referendarzy sądowych oraz szefów działów kadr i HR.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »