| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/142/2012 Rady Gminy Wielowieś

z dnia 26 lipca 2012r.

w sprawie zmiany uchwały dotyczącej określenia zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków komunalnych oraz unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych zawierających azbest

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 15, art. 40 ust. 1, art. 41 ust. 1   i art. 42 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (Dz.U. z   2001 r., Nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.) art. 403 ust. 5   ustawy z   dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo Ochrony Środowiska (Dz.U. z   2008 r., Nr 25, poz. 150 z   późn. zm.)  

Rada Gminy Wielowieś uchwala:  

§   1.     W uchwale Nr XV/135/2012 Rady Gminy Wielowieś z   dnia 4   czerwca 2012 r. w   sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie  budowy przydomowych oczyszczalni ścieków komunalnych oraz unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, Załącznik Nr 1   do uchwały otrzymuje tytuł w   brzmieniu: "Wykaz sołectw i   ulic w   których nie planuje się budowy zbiorczego systemu odbioru i   oczyszczania ścieków komunalnych.".  

§   2.     Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Wielowieś.  

§   3.     Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Stefan   Kusz


Uzasadnienie

W dniu 4   czerwca 2012 r. Rada Gminy Wielowieś podjęła uchwałę w   sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków komunalnych oraz unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych zawierających azbest. Prostuje się oczywisty błąd pisarski w   tytule załącznika nr 1   do tejże uchwały. Tytuł załącznika nr 1   powinien brzmieć "Wykaz sołectw i   ulic w   których nie planuje się budowy zbiorczego systemu odbioru i   oczyszczania ścieków komunalnych".  

 

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Stefan   Kusz

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Natalia Bogdan

Założycielka agencji pracy Jobhouse, ekspertka z zakresu HR i rynku pracy. W marcu 2017 roku otrzymała nagrodę publiczności w ogólnopolskim konkursie Bizneswoman Roku, organizowanym przez kobiecy portal Sukces Pisany Szminką.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »