| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/252/2012 Rady Powiatu Będzińskiego

z dnia 28 czerwca 2012r.

w sprawie nadania statutu jednostki budżetowej - Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych w Będzinie, ul. Mickiewicza 2

na podstawie: art. 4 ust. 1 pkt 3, art. 12 pkt 11, art. 40 ust. 1 i ust. 2 pkt 1 i art. 44 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 o samorządzie powiatowym ( Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1592 z poźn. zmianami) oraz art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 20009 r. o finansach publicznych ( Dz. U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zmianami).

Rada Powiatu Będzińskiego
uchwala:

§ 1. Nadać statut jednostce budżetowej - Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych w Będzinie, ul. Mickiewicza 2 - stanowiący Załącznik do niniejszej uchwały.

§ 2. Traci moc Uchwała Nr XXXVII/428/2006 Rady Powiatu Będzińskiego z dnia 27 czerwca 2006r. w spawie nadania statutu jednostce budżetowej - Dom Pomocy społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych w Będzinie, ul. Mickiewicza 2.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu Będzińskiego.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego


Emil Bystrowski

Załącznik do Uchwały Nr XVI/252/2012
Rady Powiatu Będzińskiego
z dnia 28 czerwca 2012 r.
Zalacznik1.pdf

Statut Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Będzinie

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Niebudek

Adwokat i doradca podatkowy. Wspólnik w Kancelarii Doradztwa Podatkowego LTC AQUILA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi. W latach 2010–2013 Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Ukończył WPiA na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalista w zakresie postępowań podatkowych, wielokrotnie reprezentował swoich klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. W zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, prowadził procesy optymalizacji podatkowych m.in. przy projektach dotyczących skomplikowanych transakcji gospodarczych, w szczególności łączenia spółek kapitałowych, podziału przez wydzielenie oraz przekształcenia spółek kapitałowych. Uczestniczył w przeglądach prawnych i podatkowych prowadzonych pod kątem identyfikacji ryzyka i możliwości optymalizacji. Jest doświadczonym wykładowcą, działalnością szkoleniową zajmuje się od 2011 r. Jego doświadczenie szkoleniowe obejmuje ponad 400 szkoleń (ponad 2500 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, procedury podatkowej, cen transferowych, oraz delegacji krajowych i zagranicznych. Współpracownik największych polskich firm szkoleniowych. Realizował szkolenia zarówno dla sektora prywatnego, jak i dla jednostek sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »