| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVI/202/2012 Rady Miasta Wojkowice

z dnia 26 lipca 2012r.

w sprawie o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania Burmistrza Miasta Wojkowice z powodu nieudzielenia absolutorium przed upływem kadencji

Na podstawie art. 11, art. 12 i   art. 28a ust. 3, 4   i 5   ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z   2001 r. Nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 2, art. 4, art. 5   ust. 1b i   1c, art. 10 i   art. 24a ust. 1   ustawy z   dnia 15 września 2000 r. o   referendum lokalnym (Dz. U. Nr 88, poz. 985 ze zm.),po zapoznaniu się z   opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w   Katowicach i   wyjaśnieniach Burmistrza Miasta, Rada Miasta Wojkowice uchwała co następuje:  

§   1.   Postanawia się o   przeprowadzeniu referendum gminnego w   sprawie odwołania Burmistrza Miasta Wojkowice Witolda Kwietnia z   powodu nieudzielenia absolutorium z   tytułu wykonania budżetu Gminy za rok 2011.  

§   2.   Termin przeprowadzenia referendum, wzór i   treść karty do głosowania oraz kalendarz czynności związanych z   przeprowadzeniem referendum określi Komisarz Wyborczy w   Katowicach w   postanowieniu o   przeprowadzeniu referendum.  

§   3.   Przewodniczący Rady Miasta Wojkowice zobowiązany jest przekazać niniejszą uchwałę Komisarzowi Wyborczemu w   Katowicach.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie z   dniem podjęcia i   podlega opublikowaniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podlega bezzwłocznemu rozplakatowaniu na terenie Gminy i   wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Wojkowice.  

 

 

Przewodniczący Rady Miasta  


mgr   Jerzy   Podleżyński

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Adam Wiśniewski

Praktyk biznesu, zarządzania stresem i pracy z traumami za pomocą ciała i oddechu. Przez ostatnie 16 lat pracował dla czterech banków, międzynarodowej korporacji ubezpieczeniowej i biura maklerskiego. Kierował spółką doradczo-sprzedażową. Partner/Trener Metody Warstwy®

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »