| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Porozumienie nr 1/2012 Prezydenta Miasta Bielska-Białej; Wójta Gminy Brzeźnica

z dnia 26 września 2012r.

w sprawie rozwiązania POROZUMIENIA MIĘDZYGMINNEGO NR OR 031.1.2011 zawartego w dniu 1 sierpnia 2011r. w sprawie współdziałania gminy Bielsko-Biała z gminą Brzeźnica w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi w odniesieniu do osób z terenu gminy Brzeźnica doprowadzonych do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej

Na podstawie § 7   ust. 1   Porozumienia Międzygminnego Nr OR 031.1.2011, zawartego w   dniu 1   sierpnia 2011r. w   sprawie współdziałania gminy Bielsko-Biała z   gminą Brzeźnica w   zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi w   odniesieniu do osób z   terenu gminy Brzeźnica doprowadzonych do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w   Bielsku-Białej,  

§   1.   Ninniejszym rozwiązuję Porozumienie Międzygminne Nr OR 031.1.2011 zawarte w   dniu 1   sierpnia 2011r. pomiędzy gminą Brzeźnica z   siedzibą w   Brzeźnicy, 34-114 Brzeźnica 57, zwaną w   Porozumieniu   ,,Zleceniodawcą"   , a   gminą Bielsko-Biała z   siedzibą w   Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 1, zwaną w   Porozumieniu   ,,Zleceniobiorcą"   , z   zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.  

§   2.   Oświadczenie sporządzono w   czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.  

§   3.   Oświadczenie podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz Dzienniku Urzędowym właściwym dla   Zleceniodawcy.  

 

 

Zleceniodawca  


 


Wójt Gminy Brzeźnica  


Bogusław   Antos

Zleceniobiorca  


 


Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej  


Zbigniew   Michniowski

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »