| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 178(XXVI)2012 Rady Gminy Poraj

z dnia 28 września 2012r.

w sprawie nadania Statutu samorządowej instytucji kultury pod nazwą Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju

Na podstawie art.18 ust.2 pkt 15, art. 40 ust. 2, pkt 2, art. 41 ust. 1, art. 42 ustawy z   dnia 8   marca 1990 roku o   samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z   2001 roku, Nr 142 poz. 1591 z   późniejszymi zmianami) w   związku z   art.13 ust.1 i   2 ustawy z   dnia 25 października 1991 roku o   organizowaniu i   prowadzeniu działalności kulturalnej (tekst jednolity Dz. U. z   2012 roku, poz. 406) Rada Gminy Poraj u   c h w   a l a, co następuje:  

§   1.   Samorządowej instytucji kultury pod nazwą Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w   Poraju nadaje się Statut w   brzmieniu określonym w   załączniku do niniejszej Uchwały.  

§   2.   Traci moc Uchwała Nr 44(V)2007 Rady Gminy Poraj z   dnia 29 marca 2007 roku w   sprawie zatwierdzenia Statutu Gminnego Ośrodka Kultury w   Poraju.  

§   3.   Wykonanie Uchwały powierza się Wójtowi Gminy Poraj i   Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w   Poraju.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

Przewodnicząca Rady Gminy Poraj  


Katarzyna   Kaźmierczak

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »