| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXIX/422/12 Rady Miasta Zabrze

z dnia 15 października 2012r.

w sprawie podziału Miasta Zabrze na okręgi wyborcze

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt. 15 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z   2001 r., Nr 142 poz. 1591 z   późn. zm.), art. 419 § 2   i 4   ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z   późn. zm.) oraz art. 13 ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z   późn. zm.), na wniosek Prezydenta Miasta Zabrze  

Rada Miasta Zabrze  
uchwala:  

§   1.   Dokonać podziału Miasta Zabrze na 4   wielomandatowe okręgi wyborcze.  

§   2.   Granice okręgów, ich numery oraz liczbę radnych wybieranych w   poszczególnych okręgach wyborczych określa załącznik do niniejszej uchwały.  

§   3.   Wykonanie uchwały powierzyć Prezydentowi Miasta Zabrze.  

§   4.   Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i   Komisarzowi Wyborczemu w   Katowicach.  

§   5.   Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i   podaniu do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.  

§   6.   Uchwała wchodzi w   życie z   dniem podjęcia.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miasta Zabrze  


mgr   Marian   Czochara

 


Załącznik do Uchwały Nr XXIX/422/12    
Rady Miasta Zabrze    
z dnia 15 października 2012 r.  
 

Podział Miasta Zabrze na okręgi wyborcze  

 

Numer  
okręgu  

Granice okręgu  

Liczba radnych wybieranych w   danym okręgu  

I  

11 Listopada, Adama Mickiewicza, Aleja Szczęście Ludwika, Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Antoniego Czechowa, Astrów, Bałtycka, Boczna, Bolesława Prusa, Borowa, Bratków, Brygadzistów, Budowlana, Bukowa, Bytomskich Strzelców, Chorzowska, Czekanowska, Dr. Bronisława Hagera 30-32 parzyste, Dr. Henryka Jordana, Drobna, Działkowa, Feliksa Nowowiejskiego, Filtry, Fryderyka Chopina, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Bronisława Ducha, Gen. Giuseppe Garibaldiego, Gen. Grota-Roweckiego, Gen. Jerzego Ziętka, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gen. Władysława Andersa, Gnieźnieńska, Gogolińska, Grabowiec, Grzegorza Fitelberga, Grzybowska, Gwarecka, Handlowa, Harcerska, Henryka Dulęby, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Łukasiewicza, Ireny Kosmowskiej, Iwana Miczurina, Iwana Pawłowa, Jana Brzechwy, Jana i   Jędrzeja Śniadeckich, Jana Szafarczyka, Jaworowa, Józefa Łapkowskiego, Józefa Wajzera, Józefa Wybickiego, Juliusza Ligonia, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Goduli, Kasztanowa, Kołobrzeska, Komuny Paryskiej, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kosynierów, Koszykowa, Kościelna, Krakowska, Krzysztofa Baczyńskiego, Ks. Franciszka Cieślika, Ks. Jerzego Badestinusa, Ks. Michała Wosia, Księcia Henryka Pobożnego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księcia Władysława Opolczyka, Kujawska, Kurpiowska, Leona Kruczkowskiego, Leszka Białego, Leśna 1-135 nieparzyste, Leśna 2-170 parzyste, Lipowa, Ludwika Solskiego, Ludwika Zamenhofa, Ludwiki Wawrzyńskiej, Łąkowa, Łowicka, Łowiecka, Magazynowa, Mariacka, Mazowiecka, Mazurska, Medyków, Michała Ossowskiego, Miedziana, Mikołaja Gogola, Młodego Górnika, Młodzieżowa, Mostowa, Na Lesie, Nadrzeczna, Nowodworska, Nyska, Ofiar Katynia, Ojca Maksymiliana Kolbe, Parkowa, PGR Wesoła, Piotra Czajkowskiego, Piotra Niedurnego, Plac Norberta Kroczka, Pod Borem, Pogodna, Poległych Górników, Polna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Pomorska, Prof. Fryderyka Joliot-Curie, Prof. Roberta Bednorza, Prosta, Przy Ujęciu, Pyskowicka, Ratuszowa, Roberta Schumana, Robotnicza, Składowa, Skośna, Sosnowa, Spółdzielcza, Stalowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Ogórka, Stanisława Rudy, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Strażacka, Szczecińska, Sztygarów, Szybowa, Św. Teresy, Św. Wawrzyńca, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Jabłońskiego, Tarnopolska, Tenisowa, Teodora Lelka, Traktorzystów, Tulipanów, Warmińska, Wawrzyńca Korwina, Wincentego Witosa, Wiosny Ludów, Witkacego, Władysława Grabskiego, Wojska Polskiego, Zbrosławicka, Złota, Zwrotnicza, Zwycięstwa, Żniwiarzy, Żwirki i   Wigury.  

6  

II  

Adolfa Dygasińskiego, Aleja Wojciecha Korfantego, Brzozowa, Bydgoska, Bytomska 2-2A parzyste, Cieszyńska, Cypriana Kamila Norwida, Czysta, Dionizego Trocera, Dr. Bronisława Hagera 2-24 parzyste, Dworcowa, Dworska, Feliksa Prenżyny, Filipa Słodczyka, Floriana Klosego, Franciszka Widery, Franciszkańska, Galileusza, Gdańska, Gen. Charlesa de Gaulle'a 1-9 nieparzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 2-10 parzyste, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Gen. Kazimierza Pułaskiego 15-15A nieparzyste, Giordano Bruno, Gliwicka, Góry Świętej Anny, Grunwaldzka, Hugona Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Brożka, Jana Galla, Jana Heweliusza, Jana Keplera, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Kowalczyka, Jana Sobieraja, Jana Tkocza, Jana Woźnicy, Joanny Żnieńskiej, Johanna Goethego, Johanna Pestalozziego, Jowisza, Józefa Chełmońskiego, Józefa Ciupki, Józefa Nawrata, Juliusza Słowackiego, Jurija Gagarina, Karola Hermisza, Karola Miarki, Kaszubska, Knurowska, Konstantego Ciołkowskiego, Konstantego Gałczyńskiego, Kowalska, Ks. Józefa Londzina, Ks. Józefa Madei, Ks. Józefa Wajdy, Ks. Konstantego Damrota 1-7A nieparzyste, Ks. Konstantego Damrota 2-6A parzyste, Ks. Piotra Ściegiennego, Leśna 180, Ludwika Kondratowicza, Łanowa, Macieja Mielżyńskiego, Marcelego Kruczka, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego 12-20 parzyste, Marszałka Józefa Piłsudskiego 3A-13 nieparzyste, Męczenników Majdanka, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mikulczycka, Morwowa, Myśliwska, Nad Kanałem, Neptuna, Nowa, Objazdowa, Opawska, Orląt Lwowskich, Pani Twardowskiej, Park Hutniczy, Pawła Dubiela, Pawła Stalmacha 22, Pawła Stalmacha 2-14 parzyste, PGR Nowy Dwór, Piastowska, Piotra Maszyńskiego, Plac Dworcowy, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Romualda Traugutta, Plac Słowiański, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plutonowego Ryszarda Szkubacza, Podgórna, Pokoju, Poprzeczna, Poranna, Powstańców Śląskich, Poznańska, Prof. Maksymiliana Hubera, Prof. Stefana Banacha, Prof. Tadeusza Banachiewicza, Prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Prof. Walerego Fontanusa, Prof. Władysława Tatarkiewicza, Prof. Włodzimierza Zonna, Prof. Zbigniewa Religi, Prudnicka, Przy Bramie, Przystankowa, Przyszowicka, Roberta Koźlika, Romana Ligenzy, Rybnicka, Rzeczna, Skalista, Sokolska, Spokojna, Srebrna, Stanisława Rochowiaka, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Staromiejska, Staropolska, Szpitalna, Średnia, Św. Andrzeja Boboli, Św. Barbary, Tomasza Nocznickiego, Topolowa, Torowa, Tylna, Uchodźców, Warszawska, Wierzbowa, Władysława Skoczylasa, Wolności 2-312 parzyste, Wolności 3-311 nieparzyste, Wolska, Wrzosowa, Wyzwolenia, Zakopiańska, Zaolziańska, Zgody, Zygmunta Augusta, Żelazna.  

6  

III  

3 Maja 82-134 parzyste, 3   Maja 89-121 nieparzyste, Adama Asnyka, Adama Kawika, Adama Napieralskiego, Agrestowa, Akacjowa, Aleksandra Puszkina, Ambrożego Pordzika, Antoniego Rolnika, Bartosza Głowackiego, Beskidzka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Limanowskiego, Bytomska 3C-137 nieparzyste, Bytomska 4-122 parzyste, Cegielniana, Chudowska, Cisowa, Czereśniowa, Częstochowska, Daleka, Długa, Dorotki, Dr. Bronisława Hagera 5-55 nieparzyste, Działaczy Rodła, Emilii Plater, Familijna, Feliksa Goły, Filipiny Płaskowickiej, Franciszka Bujoczka, Franciszka Mikosza, Franciszka Zembali, Gazdy, Gen. Józefa Bema, Gen. Walerego Wróblewskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Głogowska, Górnicza, Grabowa, Gustawa Morcinka, Henryka Brola, Henryka Rodakowskiego, Hutnicza, Ignacego Paderewskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Brondera, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Jana Łaskiego, Jana Pyki, Jana Sikory, Jana Styki, Jana Szymały, Jarzębia, Jaskółcza 33-37 nieparzyste, Jaskółcza 40, Jaszczury, Jaśminowa, Jerzego Wyciska, Jesienna, Jesionowa, Joachima Lelewela, Jodłowa, Józefa Blani, Józefa Gawrona, Józefa Kraszewskiego, Józefa Kurasia, Józefa Lompy, Józefa Rymera 1-31A nieparzyste, Józefa Rymera 4-24 parzyste, Józefa Sierakowskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Rogera, Kalinowa, Karola Gorzawskiego, Karola Niedoby, Karola Żmudy, Karolinki, Kazimierza Kruszyny, Kaźni Oświęcimskiej, Kłodnicka, Kłosowa, Konrada Sitki, Królowej Jadwigi, Królowej Kingi, Królowej Luizy, Krótka, Krucza, Ks. Andrzeja Hauptmana, Ks. Doktora Antoniego Korczoka, Ks. Edwarda Mendego, Ks. Jakuba Mańdy, Ks. Jana Dzierżona, Ks. Jerzego Brejzy, Ks. Józefa Knosały, Ks. Karola Koziołka, Ks. Pawła Janika, Ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Legnicka, Leszczynowa, Lotnicza, Lubuska, Łączna, Łużycka, Makoszowska, Makowa, Maksymiliana Filipka, Malinowa, Malwowa, Mała, Marii Rodziewiczówny, Melchiora Mrozka, Michała Grażyńskiego, Michała Wolskiego, Mieczysława I, Mikołaja Reja, Mikołowska, Miła, Młyńska, Modrzewiowa, Noconiów, Norberta Barlickiego, Nowa Kolonia, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Okrężna, Olchowa, Olsztyńska, Orzechowa, Osiedleńcza, Oświęcimska, Pawła Kempki, Pawła Kłyki, Piotra Mikusza, Piusa, Plac Bernarda Purkopa, Plac Hutniczy, Plac Ignacego Paderewskiego, Podleśna, Porzeczkowa, Prof. Wilibalda Winklera, Promienna, Przeora Augustyna Kordeckiego, Przy Prochowni, Przykra, Pszczyńska, Racławicka, Rafała Copika, Rajska, Roberta Miki, Roberta Oszka, Rodzinna, Rogoźnicka, Rybna, Sejmowa, Skarbnika, Słowicza, Sportowa, Stanisława Morciszka, Stanisława Struzika, Stara Kolonia, Stefana Okrzei, Sudecka, Szyb Franciszek, Szyb Jerzy, Szyb Miarki, Szyb Wschodni, Ścieżka Górnicza, Św. Filipa, Św. Jacka, Św. Jana, Św. Kamila, Św. Małgorzaty, Św. Stanisława Kostki, Św. Wojciecha, Tarnogórska, Tatrzańska, Toruńska, Trębacka, Turystyczna, Tyska, Wacława Karczewskiego, Wesoła, Węgielna, Wiejska, Wincentego Janasa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława IV, Wojciecha Bogusławskiego, Wojciecha Drzymały, Wojciecha Gersona, Wojciecha Kossaka, Wolności 377-547 nieparzyste, Wolności 416-586 parzyste, Zamkowa, Ziemska, Zjednoczenia, Żurawia, Żywiecka.  

7  

IV  

1 Maja, 3   Maja 1-87B nieparzyste, 3   Maja 2-78 parzyste, Aleja Bohaterów Monte Cassino, Aleksandra Fredry, Alojzego Pawliczka, Andrzeja Struga, Anieli Krzywoń, Antoniego Lazara, Armii Krajowej, Artura Grottgera, Bankowa, Bohaterów Warszawskich, Bolesława Śmiałego, Bolesława Wallek-Walewskiego, Botaniczna, Bracka, Buchenwaldczyków, Bytomska 2B, Bytomska 3-3B nieparzyste, Chłopska, Chmielna, Cmentarna, Czesława Klimasa, Czołgistów, Dębowa, Dożynkowa, Dr. Bolesława Różańskiego, Edwarda Dembowskiego, Elizy Orzeszkowej, Emanuela Czogały, Fabryczna, Franciszka Morawskiego, Franciszka Siedleckiego, Franklina Roosevelta, Gabriela Narutowicza, Gen. Charlesa de Gaulle'a 12-134 parzyste, Gen. Charlesa de Gaulle'a 17-111 nieparzyste, Gen. Kazimierza Pułaskiego 17, Gen. Kazimierza Pułaskiego 1A-13 nieparzyste, Gen. Kazimierza Pułaskiego 6-10 parzyste, Gen. Zygmunta Padlewskiego, Gołębia, Górnośląska, Henryka Sienkiewicza, Jacka Malczewskiego, Jana Chodkiewicza, Jana III Sobieskiego, Jana Karłowicza, Jana Kupca, Jana Łangowskiego, Jana Matejki, Jana Rymarkiewicza, Jana Zamoyskiego, Jaskółcza 1-11 nieparzyste, Jasna, Jastrzębia, Józefa Chojnickiego, Józefa Froehlicha, Józefa Korzeniowskiego, Józefa Mehoffera, Józefa Rostka, Józefa Rymera 36-42 parzyste, Józefa Rymera 63-69 nieparzyste, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kacza, Kamienna, Karola Piechy, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Brodzińskiego, Kazimierza Tetmajera, Klemensa Krawczyka, Klonowa, Konfederatów Barskich, Końcowa, Krakusa, Królewska, Ks. Antoniego Tomeczka, Ks. Bolesława Domańskiego, Ks. Doktora Szramka, Ks. Konstantego Damrota 10-84 parzyste, Ks. Konstantego Damrota 9-69 nieparzyste, Ks. Norberta Bończyka, Ks. Pawła Pośpiecha, Ks. Stanisława Brzóski, Lecha, Leona Wyczółkowskiego, Lubelska, Lucjana Szenwalda, Łukasza Wallisa, Macieja Rataja, Marcina Lutra, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego 28-60 parzyste, Marszałka Józefa Piłsudskiego 29-83 nieparzyste, Maurycego Mochnackiego, Michała Archanioła, Mikołaja Zielińskiego, Na Piaskach, Olimpijska, Opolska, Panieńskie Skały, Pawła Biniasa, Pawła Majnusza, Pawła Stalmacha 16-20 parzyste, Pawła Stalmacha 3-15A nieparzyste, Pawła Ślęczka, Plac Krakowski, Plac Ks. Franciszka Pieruszki, Plac Mikołaja Kopernika, Plac Warszawski, Plebiscytowa, Przelotowa, Przemysłowa, Ptasia, Reform Rolnych, Romana Dyboskiego, Sądowa, Sierotki, Skalley, Słoneczna, Spichrzowa, Stanisława Kobylińskiego, Stanisława Webera, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Stefanii Szczepaniakowej, Szczęść Boże, Szkolna, Śląska, Św. Cecylii, Św. Floriana, Św. Jerzego, Św. Józefa, Św. Marcina, Św. Urbana, Świerkowa, Tadeusza Rejtana, Targowa, Teofila Lenartowicza, Tomasza Puchałki, Tomasza Zana, Walerego Łukasińskiego, Wandy, Wawelska, Wiarusów, Wiktora Brysza, Wilcza, Wincentego Pola, Wita Stwosza, Władysława Broniewskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Wolności 313-367 nieparzyste, Wolności 314-414 parzyste, Zabłocie, Zakątek, Zawiszy Czarnego, Zieleniewskiego, Zielona, Zofii Nałkowskiej, Zygfryda Kupki, Zygmunta Krasińskiego.  

6  

 

 

 

 

Przewodniczący Rady Miasta Zabrze  


mgr   Marian   Czochara

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Mec. Monika Brzozowska

Adwokat, dziennikarz, politolog, doradca i trener. Ekspert z zakresu prawa własności przemysłowej, prawa reklamy, znawca problematyki z zakresu prawa prasowego, prawa mediów, prawa autorskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »