| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXIV/626/12 Rady Miasta Mysłowice

z dnia 25 października 2012r.

w sprawie podziału Miasta Mysłowice na okręgi wyborcze

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późn. zm.), art. 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z późn. zm.) oraz art. 419 § 2
i § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. nr 21, poz.112 z późn. zm.) -
na wniosek Prezydenta Miasta.

Rada Miasta Mysłowice
uchwala:

§ 1. Dokonać podziału Miasta Mysłowice na okręgi wyborcze oraz ustalić ich granice, numery i liczbę radnych wybieranych w każdym okręgu, zgodnie z załącznikiem do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Mysłowice.

§ 3. Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Katowicach.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miasta Mysłowice


Grzegorz Łukaszek


Załącznik do Uchwały Nr XXXIV/626/12
Rady Miasta Mysłowice
z dnia 25 października 2012 r.

Podział miasta Mysłowice na okręgi wyborcze, ich granice i numery
oraz liczbę radnych

Numer
okręgu

Granice okręgu

Liczba
wybieranych radnych

1

Osiedla: Piasek, Stare Miasto, Mysłowice - Centrum, w których skład wchodzą ulice:
10-go Lutego, Adama Mickiewicza numery 1-13 oraz nieparzyste:15-53, Armii Krajowej parzyste:14-24 oraz numery 27-44b, Bernarda Świerczyny, Boliny, Bytomska, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Górnicza, Grunwaldzka, Gustawa Morcinka, Gwarków, Hugona Kołłątaja, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Jana Wysockiego, Jarosława Dąbrowskiego, Józefa Lompy, Juliusza Słowackiego, Kacza, Karola Miarki, Karola Szymanowskiego, Katowicka 1-15, Krakowska, Mikołowska 1-12, 16-36 parzyste, Nadbrzeżna, Obrzeżna Północna, Olbrychta Strumieńskiego, Oświęcimska 2-20, parzyste: 22-44, Piastowska, Plac Mieroszewskich, Plac Wolności, Powstańców, Przemszy, Robotnicza, Rynek, Słupecka, Sosnowiecka, Stanisława Wyspiańskiego, Starokościelna, Stawowa, Strażacka, Szabelnia, Szpitalna, Towarowa, Wałowa, Wierzbowa, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Zamkowa

5

2

Dzielnica Janów Miejski - Ćmok, Osiedla: Szopena - Wielka Skotnica, Bończyk - Tuwima, w których skład wchodzą ulice:
1000-lecia Państwa Polskiego, 28-go Stycznia, Adama Mickiewicza parzyste:14-22, 55-79, Aleksandra Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Armii Krajowej 1-12c, nieparzyste:17-25b, Astrów, Barbary, Bohaterów Getta, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Bratków, Cegielniana, Działkowa, Emilii Plater, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Szopena, Gabrieli Zapolskiej, Grzegorza Fitelberga, Harcerska, Huta Amalii, Huta Rozalii, Irysów, Jana Kilińskiego, Janowska, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Sowińskiego, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Katowicka 17-73, Kazimierza Tetmajera, Konstantego I.Gałczyńskiego, Kormoranów, Krokusów, Ks. Norberta Bończyka, Kwiatowa, Leopolda Staffa, Lucjana Rudnickiego, Ludomira Różyckiego, Łączna, Maków, Mieczysława Jastruna, Mieszka I, Mikołowska nieparzyste 15-29, parzyste 38-52, Obrzeżna Zachodnia, Partyzantów, Pawła Jasienicy, Pawła Jasińskiego, Pawła Stalmacha, Poli Gojawiczyńskiej, Rolna, Rzemieślnicza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Stefana Okrzei, Stokrotek, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Wielka Skotnica, Władysława Łokietka, Zbigniewa Załuskiego.

7

3

Osiedla Brzęczkowice i Słupna, Brzezinka, w których skład wchodzą ulice:
Andrzeja Mielęckiego, Bartosza Głowackiego, Bernarda Wały, Bławatków, Boczna, Brzezińska, Brzęczkowicka, Brzozowa parzyste:2-20, 29, 30-45; Chrzanowska, Cmentarna, Dębowa, Dolna parzyste:2-22, Dworcowa, Dziewanny, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Franciszka Kawy, Generała Jerzego Ziętka, Gwardii Ludowej, Jagodowa, Jana Sułkowskiego, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kolejki Konnej, Kolejowa, Konstantego Damrota, Kościelna, Krótka, Ks.Jana Kudery, Ks.Jana Nygi, Ks.Józefa Kani, Ks.Kardynała Augusta Hlonda, Laryska numery 1-67a oraz nieparzyste:69-73, Leśna 3-55, Malinowa, Mikołaja Reja, Miła, Nad Przemszą, Nowochrzanowska, Nowocmentarna, Oświęcimska nieparzyste 21-27, parzyste 60-70, Piaskowa, Podgórska, Polna, Portowa, Promenada, Różana, Rumiankowa, Rzeczna, Saperów Śląskich, Skośna, Spokojna 7-9, Stadionowa,Starowiejska,Stefana Stoińskiego, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Topolowa, Transportowców, Tulipanów, Wiśniowa, Wodna, Wojciecha Hetmańskiego, Wojciecha Korfantego, Wrzosowa, Zielona, Żytnia

5

4

Osiedla: Morgi, Larysz-Hajdowizna, Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice, Wesoła, w których skład wchodzą ulice:
11-go Listopada, 3-go Maja, Adama Asnyka, Adama Dzióbka, Adolfa Dygasińskiego, Akacjowa, Aleja Spacerowa, Andrzeja Zielnioka, Anieli Krzywoń, Arki Bożka, Batalionów Chłopskich, Białobrzeska, Bronisława Pukowca, Brzozowa nieparzyste:1-27 oraz numery nieparzyste 29a-e; Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Dąbrówki, Długa, Dolna nieparzyste:1-57, Edmunda Osmańczyka, Emila Zegadłowicza, Ewy Szelburg-Zarembiny, Franciszka Kościelniaka, Gościnna, Graniczna, Harcerzy Śląskich, Heleny i Józefa Fików, Henryka Sienkiewicza, Hiacyntów, Hutnicza, Ignacego Łukasiewicza, Ignacego Paderewskiego, Imielińska, Jana Długosza, Jana Dzierżonia, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jedności, Jerzego Chromika, Jesionowa, Józefa Bema, Józefa Kokota, Józefa Rymera, Józefa Szafranka, Józefa Wybickiego, Juliusza Ligonia, Jurija Gagarina, Kopalniana, Kornela Makuszyńskiego, Kosztowska, Krasowska, Kręta, Kryształowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzywa, Laryska parzyste:68-74 oraz 75-141; Leśna 57-91; Ludwika Zamenhofa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej,Marii Kownackiej, Melchiora Wańkowicza, Migdałowa, Mikołaja Kopernika, Morgowska, Murckowska, Niepodległości, Obrońców Westerplatte, Ofiar Września, Ogrodowa, Orła Białego, Orzechowa, Piastów Śląskich, Plebiscytowa, Pocztowa, Pogodna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Poprzeczna, Ptasia, Romualda Traugutta, Równoległa, Sikorek, Skałki, Skowronków, Słoneczna, Słoneczne Wzgórze, Słowików, Spokojna 1-5, Sportowa, Stefanii Sempołowskiej, Storczyków, Szpaków, Tadeusza Hołuja, Tadeusza Kotarbińskiego, Urocza, Walentego Kubicy, Walentego Roździeńskiego, Wiejska, Wincentego Witosa, Wiosny Ludów, Wita Stwosza, Władysława Broniewskiego, Władysława Pochmary, Zachęty, Zacisze, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej.

6

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Marzena Dobrowolska

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »