| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 2 Wójta Gminy Istebna; Zarządu Województwa Śląskiego

z dnia 30 listopada 2012r.

do Porozumienia nr 36/KT/2012 z dnia 10.05.2012 r. wraz z Aneksem nr 1 z dnia 20.09.2012 r. powierzającego Gminie Istebna prowadzenie zadania pn. " Projekt budowy chodnika i dwóch zatok autobusowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 941 w Istebnej-Dzielec "

 

Województwem Śląskim   , z   siedzibą w   Katowicach przy ul. Ligonia   46 reprezentowanym przez Zarząd Województwa Śląskiego w   osobach:  

Adama Matusiewicza  

Marszałka Województwa Śląskiego  

Aleksandry Gajewskiej-Przydrygi  

Wicemarszałka Województwa Śląskiego  

a  

Gminą Istebna,   z siedzibą w   Istebnej 1000 reprezentowaną przez Wójta Danutę Rabin .  

§   1.  

Na podstawie § 10   ust. 2   Porozumienia nr 36/KT/2012 z   dnia 10.05.2012 r. wraz z   Aneksem nr 1   z dnia 20.09.2012 r. strony postanawiają:  

1.   zmienić brzmienie § 1   ust. 1   na następujące: „Przedmiotem porozumienia jest powierzenie Gminie Istebna prowadzenia zadania pn.     Projekt przebudowy drogi wojewódzkiej nr 941 wraz z   budową chodnika i   dwóch zatok autobusowych w   Istebnej - Dzielec.",  

2.   zmienić brzmienie § 1   ust. 3   lit. a   na następujące: „opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 941 na odcinku od km 30+502 do km 30+933 wraz z   projektem budowy chodnika i   dwóch zatok autobusowych, przy czym chodnika prawostronnego na odcinku od km 30+530 do km 30+933, a   chodnika lewostronnego od km 30+678 do km 30+797 wraz z   uzgodnieniami, opiniami i   pozwoleniami niezbędnymi do złożenia wniosku o   wydanie wymaganej prawem decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej w   trybie przepisów ustawy o   szczególnych zasadach przygotowania i   realizacji inwestycji w   zakresie dróg publicznych,".,  

3.   zmienić brzmienie § 10   ust. 3   na następujące: „Realizacja przebudowy drogi wojewódzkiej nr 941 wraz z   budową chodnika i   dwóch zatok autobusowych w   Istebnej - Dzielec w   zakresie objętym projektem będzie przedmiotem odrębnych postepowań i   uzgodnień między stronami"   .  

§   2.  

Aneks wchodzi w   życie z   dniem podpisania przez obydwie strony.  

§   3.  

Pozostałe postanowienia Porozumienia pozostają bez zmian.  

§   4.  

Aneks podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

§   5.  

Niniejszy Aneks sporządzono w   dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.  

 

Województwo Śląskie  

Gmina Istebna  

 

 

 

MARSZAŁEK  


Adam   Matusieicz


WICEMARSZAŁEK  


Aleksandra   Gajewska-Przydryga

WÓJT  


Danuta   Rabin

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Okurowski

Specjalista od nowoczesnych technologii zarówno samochodowych jak domowych. Wyjątkowy znawca nawigacji samochodowych, systemów multimedialnych, car audio i aplikacji mobilnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »