| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVIII/475/12 Rady Miasta Chorzów

z dnia 29 listopada 2012r.

w sprawie podziału Miasta Chorzów na stałe obwody głosowania

Na podstawie art.18 ust.2 pkt 15 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (Dz.U. z   2001 r. Nr 142, poz.1591 z   późn. zm.), art.12 § 2, 11, 12 i   13 ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz.112 z   późn. zm.) oraz art.14 ust.1 ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz.113 z   późn. zm.) – na wniosek Prezydenta Miasta  

Rada Miasta Chorzów  
uchwala  

§   1.  

Dokonać podziału Miasta Chorzów na stałe obwody głosowania w   liczbie 53, ustalając ich granice, numery oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych zgodnie z   załącznikiem do niniejszej uchwały.  

§   2.  

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Chorzów  

§   3.  

Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i   Komisarzowi Wyborczemu w   Katowicach.  

§   4.  

Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i   podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie jej w   budynku Urzędu Miasta Chorzów oraz zamieszczeniu w   Biuletynie Informacji Publicznej.  

§   5.  

Uchwała wchodzi w   życie z   dniem podjęcia.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Miasta Chorzów  


mgr   Henryk   Wieczorek

 


Załącznik Nr 1   do Uchwały Nr XXVIII/475/12    
Rady Miasta Chorzów    
z dnia 29 listopada 2012 r.  

 

Nr obwodu  

Granice obwodu  

Adres obwodu  

1  

Antoniowska, Antoniów, Brzezińska, Emilii Plater, Gdańska, Główna, Torowa, Kluczborska, Mariana, Langiewicza, Michałkowicka, Poprzeczna, Rębaczy nr 2, Rębaczy nieparzyste 21-29, Rozbarska, Słowików, Wiejska, Witolda Budryka, Karola Olszewskiego,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Główna 21  
 

2  

17-go Sierpnia, Azotowa, Gabriela Narutowicza, Józefa Kalusa nr 38, Karola Adamieckiego, Kolejowa, Legnicka, Maciejkowicka, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Plac św. Jana, Poznańska  
 

Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. 17-go Sierpnia 1  
 

3  

Akacjowa, Aleja Wycieczkowa, Bożogrobców, Bytkowska, Cisowa, Harcerska, Henryka Majętnego, Jana Kasprowicza, Józefa Kalusa nr 4-6, Karolinki, Mazurska, Siemianowicka, Sosnowa, Świerkowa, Stefana Okrzei, Węzłowiec, Wschodnia, Targowa,  
 

Zespól Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Harcerska 2  
 

4  

Aleja Harcerska, Kadecka, Krakowska, Parkowa, Plac Piastowski, Tadeusza Kościuszki parzyste  
nr 40-98, Tadeusza Kościuszki nieparzyste nr 41-95, Tadeusza Rejtana, Rycerska, Słowiańska, Zielony Zaułek nr 1   i 3  
 

Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Lwowska 36  
 

5  

Katowicka parzyste nr 90-190, Katowicka nieparzyste nr 149-195, Teodora Kalidego nieparzyste 37-95,  
 

Gimnazjum Nr 5, ul. 11-go Listopada 21  
 

6  

Gościnna, Gruntowa, Krótka, Kruszcowa, ks. Antoniego Stabika, ks. Norberta Bończyka, Kwiatowa, Miła, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Piotra Niedurnego, Polna, Sadowa, Stacyjna, Stawowa,  
 

Gimnazjum Nr 5, ul. 11-go Listopada 21  
 

7  

Grunwaldzka, Krzyżowa, 11-go Listopada parzyste nr 48-82,  11-go Listopada nieparzyste nr 37-67,  
 

Gimnazjum Nr 5, ul. 11-go Listopada 21  
 

8  

11-go Listopada nieparzyste nr 17-35, 11-go Listopada parzyste nr 18- 42, Augustyna Świdra nieparzyste nr 13-25, Augustyna Świdra parzyste nr 18-22, Juliusza Ligonia nieparzyste 11-17, Juliusza Ligonia parzyste nr 12, ks. Jana Ficka, Mała, Pawła Dombka, Pudlerska nieparzyste  
nr 21-39, Pudlerska parzyste nr 18-28,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18  
 

9  

dr. Ignacego Nowaka, Marcina Watoły, Mariańska, Rodzinna, Sąsiedzka, św. Józefa,  
św. Wojciecha, Tęczowa, Wojciecha Samarzewskiego,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18  
 

10  

Józefa Rymera, Rodziny Oswaldów, Składowa, św. Pawła, Łagiewnicka, Opolska,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Łagiewnicka 18  
 

11  

11-go Listopada nieparzyste nr 3-15, 11-go Listopada parzyste nr 2-16, Augustyna Świdra nieparzyste nr 3-9, Augustyna Świdra parzyste nr 4-16, Juliusza Ligonia nieparzyste 1-9, Juliusza Ligonia parzyste 2-10, Juliusza Słowackiego, Karola Miarki, Poleska, Pudlerska nieparzyste nr 1-17, Pudlerska parzyste nr 2-16, św. Piotra,  
 

Zespół Szkół Technicznych i   Ogólnokształcących Nr 4, ul. św. Piotra 1  
 

12  

3-go Maja nieparzyste nr 3-69, 3-go Maja parzyste nr 2-52, Barska, Katowicka nieparzyste nr 125-147, Katowicka nieparzyste nr 115-121, Pawła Stalmacha, Teodora Kalidego nieparzyste 1-31,  
 

Zespól Szkół Nr 3, ul. 3-go Maja 16  
 

13  

23-go Czerwca, Floriańska, Krakusa, Miechowicka, Plac Adama Mickiewicza, Romualda Traugutta, Wileńska,  
 

Zespól Szkół Nr 3, ul. 3-go Maja 16  
 

14  

3-go Maja nieparzyste nr 75-197, 3-go Maja parzyste nr 56-158, Bytomska, Chropaczowska, Pokoju, Wincentego Janasa nieparzyste 1-9,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. 3-go Maja 78  
 

15  

Beskidzka parzyste 2-38, Beskidzka nieparzyste 5-29, Lipińska, św. Kingi,  
 

Gimnazjum Nr 4, ul. Śląska 3  
 

16  

Franza Waxmana, Gołębia, Gwarecka, Nomiarki, Sztygarska, Śląska,  
 

Gimnazjum Nr 4, ul. Śląska 3  
 

17  

Boczna, Żołnierzy Września nieparzyste 17-81, Żołnierzy Września nieparzyste 9-15, Wandy nieparzyste 47-69, Wandy parzyste 16-62,  
 

Gimnazjum Nr 4, ul. Śląska 3  
 

18  

dr. Wincentego Styczyńskiego nieparzyste 1-25, dr. Wincentego Styczyńskiego parzyste 2-20,  
dr. Wincentego Styczyńskiego nieparzyste 29-83, dr. Wincentego Styczyńskiego nieparzyste 36-62, Gustawa Morcinka, ks. Konrada Szwedy, Władysława Stanisława Reymonta, Wandy nieparzyste 13-43,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. dr. W. Styczyńskiego 32  
 

19  

Chałupki, Filarowa, Józefa Lompy, Kędzierzyńska, Kopalniana, Kozielska, Raciborska, Strzelców Bytomskich nieparzyste 17-29, Strzelców Bytomskich parzyste 32-56, Szybowa, Sokoła, Węglowa, Zabrska,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. dr. W. Styczyńskiego 32  
 

20  

dr. Andrzeja Mielęckiego, Księcia Władysława Opolskiego nieparzyste 1-5, Strzelców Bytomskich parzyste 14-20, Bolesława Chrobrego 19-21  
 

Gimnazjum nr 1, ul. gen. H. Dąbrowskiego 53  
 

21  

Bolesława Chrobrego 20-22, Michała Drzymały 6, Powstańców nieparzyste 17-43 ,Powstańców nieparzyste 49-57, Powstańców parzyste 18-46, Strzelców Bytomskich nieparzyste 1-9, Strzelców Bytomskich parzyste 4-8, Wolności nieparzyste 47-59, Wolności parzyste 54-78, Zjednoczenia,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. gen. H. Dąbrowskiego 41  
 

22  

gen. Henryka Dąbrowskiego parzyste nr 28-70, Księcia Władysława Opolskiego nieparzyste 7-11,  

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. gen. H. Dąbrowskiego 41  
 

23  

Bolesława Chrobrego 1-2, dr. Józefa Rostka, Dworcowa, Jagiellońska, Jana Faski, Katowicka 105, Plac Dworcowy, Pocztowa, Rynek, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Władysława Truchana,  
 

Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6A  
 

24  

Fryderyka Chopina, Jana Sobieskiego, Katowicka nieparzyste nr 67-75, Krzywa nieparzyste 5-7, Krzywa parzyste 2-4, Plac Jana Matejki, Powstańców nieparzyste 1-15, Powstańców parzyste 2-16,  
 

Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6A  
 

25  

Wolności nieparzyste 1-45A, Wolności parzyste 4-52, gen. Henryka Dąbrowskiego nieparzyste  
nr 1-25, gen. Henryka Dąbrowskiego parzyste nr 4-22, Henryka Sienkiewicza, Kazimierza Wielkiego,  
 

Zespół Szkół Technicznych Nr 2, ul. Powstańców 6A  
 

26  

Cmentarna, gen. Henryka Dąbrowskiego nieparzyste nr 27-57, Jan Kilińskiego, Ludwika Urbanowicza, Michała Drzymały 10-12, Mikołaja Kopernika, Przy Gazowni, Willowa, Żwirki i   Wigury,  

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. L. Urbanowicza 2  
 

27  

Astrów, Katowicka nieparzyste nr 57-65, Krzywa nieparzyste 9-43, Krzywa parzyste 6-28,  
ks.bpa Ignacego Krasickiego, ks. Jana Gałeczki parzyste 2-28A, Różana,  
 

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. L. Urbanowicza 2  
 

28  

Józefa Poniatowskiego, Kaszubska, Katowicka parzyste nr 22-80, ks. Piotra Skargi, Ludwika Szabatowskiego, Lwowska nieparzyste 1-21, Lwowska parzyste 8-20, Marii Konopnickiej nieparzyste 5-13, Marii Konopnickiej parzyste 6-22, Tadeusza Kościuszki nieparzyste nr 11-39, Tadeusza Kościuszki parzyste nr 4-30,  
 

Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych, ul. Katowicka 64  
 

29  

Franciszka Karpińskiego, Franklina Roosevelta, Gajowa, Górna, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Józefa Wybickiego, ks.bpa B. Bogedaina nieparzyste 3-31, ks.bpa Bernarda Bogedaina parzyste 4-24, Lwowska nieparzyste 31-37, Lwowska parzyste 28-34, Marii Konopnickiej nieparzyste 15-27, Marii Konopnickiej parzyste 30-38, Pogodna,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 29, ul. Lwowska 36  
 

30  

Bartosza Głowackiego, Juliana Grządziela, Klimzy, Łąkowa, Osiedle Klimzy, Piaskowa, Racławicka, Rajnholda Domina, św. Anny, św. Barbary, Wiosenna,  
 

Zespół Szkół Sportowych Nr 1, ul. J. Ryszki 55  
 

31  

Działkowa, Hajducka nieparzyste 91-95, Hajducka parzyste 80-104, Józefa Ryszki,  
 

Zespół Szkół Sportowych Nr 1, ul. J. Ryszki 55  
 

32  

Aleja Wojska Polskiego, Alfonsa Zgrzebnioka, Dębowa, Hetmańska, Młodzieżowa, Wiśniowa, Zielona,  
 

Klub Młodzieżowy ChSM, ul. Młodzieżowa 29  
 

33  

Katowicka nieparzyste nr 15-25, Katowicka nieparzyste nr 47-53, ks. Jana Gałeczki nieparzyste 41-47, ks. Jana Gałeczki nieparzyste 5-15, Szczecińska,  
 

Klub Młodzieżowy ChSM, ul. Młodzieżowa 29  
 

34  

Franciszkańska, Górnicza, Kręta, ks. Jana Gałeczki nr 93, ks. Jana Gałeczki parzyste 36-74, Młyńska, Sportowa, Średnia, Zapłocie,  
 

Zespół Szkół Technicznych i   Ogólnokształcących Nr 1, ul. Sportowa 23  
 

35  

Bałtycka, Głogowska, Michała Wolskiego, Walerego Wróblewskiego, Wolności nieparzyste 61-137, Wolności parzyste 80-176,  
 

Zespół Szkół Sportowych Nr 2, ul. Wolności 133  
 

36  

Aleja Bojowników o   Wolnośc i   Demokrację Nr 49,51 i   60, Armii Krajowej nieparzyste 1-87, Armii Krajowej parzyste 16-46, Cicha, Cieszyńska, Dobrodzieńska, Kazimierza Pułaskiego, Przyjemna, Pomorska,  
 

Zespół Szkół Sportowych Nr 2, ul. Wolności 133  
 

37  

Aleja Bojowników o   Wolność i   Demokrację Nr 2-52 i   45, Częstochowska, Czysta, Janiny Omańkowskiej, Jasna, Słoneczna, Spokojna, Szczęśliwa, Wawrzyna Hajdy, Wesoła, Wita Hankego, Powstańców nieparzyste 59-95, Powstańców parzyste 50-66,  
 

Chorzowskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Powstańców 70/3  
 

38  

Hajducka nieparzyste 3-67, Hajducka parzyste 4-60, gen. H. Dąbrowskiego nieparzyste 61-105, gen. H. Dąbrowskiego parzyste 72-92, ks. Augustyna Kordeckiego,  
 

Chorzowskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Powstańców 70/3  
 

39  

Armii Krajowej nieparzyste 91-153, Armii Krajowej parzyste 58-108 ,Bolesława Limanowskiego, Ludwika Zamenhofa, Plac Ludwika Waryńskiego, Ratuszowa, Tyniecka, Wita Stwosza,  

Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa  20  
 

40  

Chocimska, Gnieźnieńska, Henryka Wieniawskiego, Inwalidzka, Jakuba Jasińskiego, Jana Karola Chodkiewicza, ks. Hugona Kołłątaja, Leśna, Odrzańska, Olzy, Piekarska, Piotra Wysockiego, Stanisława Wyspiańskiego, Wilhelma Kollmanna, Zawiszy Czarnego,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa  20  
 

41  

Długa, Trzyniecka,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Ratuszowa  20  
 

42  

Dyrekcyjna, Farna 3   i parzyste 2-10, gen. Józefa Bema, Jana Kochanowskiego nieparzyste 3-13, Jana Kochanowskiego parzyste 4-16, ks. A. Strzybnego nieparzyste 11-15, ks. A. Strzybnego parzyste 14-16, ks. bpa Adriana Włodarskiego, Mieczysława Karłowicza nieparzyste 3-13, Odrowążów nieparzyste 11-53, Racjonalizatorów, Stalowa, Stefana Batorego nieparzyste 3-33, Stefana Batorego parzyste 2-40, Szpitalna, W. Łukasińskiego nieparzyste 3-7 Waleriana Łukasińskiego parzyste 4-16, Wrocławska parzyste 2-4, Zwycięstwa, Żelazna,  
 

Zespół Szkół Nr 2, ul. Dyrekcyjna 3  
 

43  

16-go Lipca, Adama Mickiewicza, Francuska, Hutnicza, ks. Augustyna Strzybnego nieparzyste 1-7, ks. Augustyna Strzybnego parzyste 6-8, ks. Jana Machy, ks. Stanisława Konarskiego, Odrowążów nieparzyste 1-9, Odrowążów parzyste 2-4, Plac Olimpijczyka Henryka Nowary, Wrocławska nieparzyste 5-13, Wrocławska parzyste 6-22,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kaliny 55  
 

44  

Kaliny parzyste 46-98, Kaliny nieparzyste 43-53, Kochłowicka, Stefana Żółkiewskiego,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Kaliny 55  
 

45  

Graniczna parzyste 50-110, Jurija Gagrina,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Kaliny 61  
 

46  

Farna nieparzyste 9-17, Farna parzyste 18-30, Kaliny nieparzyste 63-95, Odrowążów parzyste 12-40, Waleriana Łukasińskiego nieparzyste 25-33, Waleriana Łukasińskiego parzyste 20-24, Wrocławska nieparzyste 15-17,  
 

Akademicki Zespół Szkół, ul. Farna 5-7  
 

47  

Jana Kochanowskiego nieparzyste 15-25, Jana Kochanowskiego parzyste 26-28, Karpacka nieparzyste 3-41, Karpacka parzyste 2-50, Karwińska, Orląt,  
 

Akademicki Zespół Szkół, ul. Farna 5-7  
 

48  

ks. Józefa Czempiela,  
 

Gimnazjum Nr 8, ul. ks. J. Czempiela 52  
 

49  

Graniczna parzyste 10-32, Jubileuszowa, ks. bpa Arkadiusz Lisieckiego  ks. bpa Józefa Gawliny, Mieczysława Karłowicza nieparzyste15-29, Mieczysława Karłowicza parzyste 24-44, Prosta, Stefana Batorego parzyste 46-48, Szczepańska,  
 

Gimnazjum Nr 8, ul. ks. J. Czempiela 52  
 

50  

Brzozowa,  
 

Przedszkole Nr 16 Integracyjne, ul. Brzozowa 9  
 

51  

Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Grabowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Niedźwiedziniec, Olchowa, Skrajna, Stefana Batorego parzyste 68-98 i   nr 37,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Skrajna 2  
 

52  

Dojazdowa, Joachima Lelewela, Kazimierza Tetmajera, Ludwika Solskiego, Mikołaja Reja, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Prześwit, Stefanii Sempołowskiej, Władysława Orkana,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Skrajna 2  
 

53  

Adama Asnyka, Elizy Orzeszkowej, Hanki Sawickiej, Juliana Ursyna Niemcewicza, ks. Stanisława Staszica, Plac Osiedlowy, POD im. K. Damrota, POD im.M. Skłodowskiej-Curie, Podmiejska,  
 

Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Skrajna 2  
 

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Paszek

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »