| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVI/172/2012 Rady Gminy Dąbrowa Zielona

z dnia 17 grudnia 2012r.

zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia trybu udzielania dotacji dla prowadzących na terenie Gminy Dąbrowa Zielona niepublicznych szkół, posiadających uprawnienia szkół publicznych, przedszkoli oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 15 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z   2001 r. nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.) oraz art. 90 ust. 4   ustawy z   dnia 7   września 1991 r. o   systemie oświaty (t.j. Dz. U. z   2004 r. nr 256, poz. 2572 z   późn. zm.) Rada Gminy w   Dąbrowie Zielonej uchwala co następuje:  

§   1.   W uchwale nr XXV/167/2012 Rady Gminy Dąbrowa Zielona z   dnia 29 listopada 2012 r. w   sprawie ustalenia trybu udzielania i   rozliczania dotacji dla prowadzących na terenie Gminy Dąbrowa Zielona niepublicznych szkół, posiadających uprawnienia szkół publicznych, przedszkoli oraz trybu i   zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania zmienia się   § 1.   który otrzymuje brzmienie:  

„§ 1. Ustala się tryb udzielania i   rozliczania dotacji oraz tryb i   zakres kontroli wykorzystania dotacji przekazywanych z   budżetu Gminy Dąbrowa Zielona podmiotom nie należącym do sektora finansów publicznych, prowadzącym na terenie Gminy Dąbrowa Zielona:  

1.   Niepubliczne szkoły podstawowe o   uprawnieniach szkół publicznych, w   których realizowany jest obowiązek szkolny i   obowiązek nauki,  

2.   Niepubliczne przedszkola.” .

§   2.   Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym województwa Śląskiego i   wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Adam   Szkop

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Company-logos.co

Katalog firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »