| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVI/172/2012 Rady Gminy Dąbrowa Zielona

z dnia 17 grudnia 2012r.

zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia trybu udzielania dotacji dla prowadzących na terenie Gminy Dąbrowa Zielona niepublicznych szkół, posiadających uprawnienia szkół publicznych, przedszkoli oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 15 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r. o   samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z   2001 r. nr 142, poz. 1591 z   późn. zm.) oraz art. 90 ust. 4   ustawy z   dnia 7   września 1991 r. o   systemie oświaty (t.j. Dz. U. z   2004 r. nr 256, poz. 2572 z   późn. zm.) Rada Gminy w   Dąbrowie Zielonej uchwala co następuje:  

§   1.   W uchwale nr XXV/167/2012 Rady Gminy Dąbrowa Zielona z   dnia 29 listopada 2012 r. w   sprawie ustalenia trybu udzielania i   rozliczania dotacji dla prowadzących na terenie Gminy Dąbrowa Zielona niepublicznych szkół, posiadających uprawnienia szkół publicznych, przedszkoli oraz trybu i   zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania zmienia się   § 1.   który otrzymuje brzmienie:  

„§ 1. Ustala się tryb udzielania i   rozliczania dotacji oraz tryb i   zakres kontroli wykorzystania dotacji przekazywanych z   budżetu Gminy Dąbrowa Zielona podmiotom nie należącym do sektora finansów publicznych, prowadzącym na terenie Gminy Dąbrowa Zielona:  

1.   Niepubliczne szkoły podstawowe o   uprawnieniach szkół publicznych, w   których realizowany jest obowiązek szkolny i   obowiązek nauki,  

2.   Niepubliczne przedszkola.” .

§   2.   Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym województwa Śląskiego i   wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Adam   Szkop

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Jabłoński

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »