| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXVI/680/12 Rady Miasta Mysłowice

z dnia 20 grudnia 2012r.

w sprawie podziału Miasta Mysłowice na stałe obwody głosowania

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późn. zm.), art. 12 § 2, 11, 12, 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. nr 21, poz.112 z późn. zm.) oraz art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. - przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z późn. zm.)

Rada Miasta Mysłowice
uchwala:

§ 1. Dokonać podziału Miasta Mysłowice na 38 stałych obwodów głosowania oraz ustalić ich granice, numery oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych, zgodnie z załącznikiem do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Mysłowice.

§ 3. Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Katowicach.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miasta Mysłowice


Grzegorz Łukaszek


Załącznik do Uchwały Nr XXXVI/680/12
Rady Miasta Mysłowice
z dnia 20 grudnia 2012 r.

Podział miasta Mysłowice na obwody głosowania, ich granice i numery
oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych

Nr obwodu


G R A N I C E O B W O D U

Siedziba Obwodowej Komisji
Wyborczej

1

Ulice:

Boliny, Gwarków, Jabłoniowa, Jana Sobieskiego, Obrzeżna Północna, Sosnowiecka, Szabelnia

Zespół Szkół Sportowych
ul. Gwarków 1

2

Ulice:

Bernarda Świerczyny, Stawowa, Wierzbowa

Przedszkole Nr 8
ul. Gwarków 22

3

Ulice:

Bytomska, Fr. Żwirki i St. Wigury, Hugona Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Juliusza Słowackiego, Nadbrzeżna, Piastowska, Pl. Mieroszewskich, Przemszy, Towarowa, Wałowa, Zamkowa

Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Piastowska 7

4

Ulice:

10-go Lutego, Grunwaldzka, Kacza, Karola Szymanowskiego, Krakowska, Olbrychta Strumieńskiego, Pl. Wolności, Powstańców, Rynek, Starokościelna, Strażacka

Zespół Szkół Specjalnych
Plac Wolności 3

5

Ulice:

Armii Krajowej 27-33 nieparzyste i 14-44 parzyste, Gustawa Morcinka, Mikołowska 16-36 parzyste, Władysława Reymonta

Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Armii Krajowej 30

6

Ulice:

Józefa Lompy, Katowicka 1-15, Mikołowska 2-12 parzyste, Oświęcimska 2-4 parzyste, Stanisława Wyspiańskiego, Wojska Polskiego

II Liceum Ogólnokształcące
ul. Mikołowska 3

7

Ulice:

Adama Mickiewicza 1-13 oraz 15-53 nieparzyste, Jana Wysockiego, Mikołowska 1-7 nieparzyste, Słupecka, Szpitalna

Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Adama Mickiewicza 6-8

8

Ulice:

Górnicza, Robotnicza

Gimnazjum Nr 2
ul. Górnicza 4

9

Ulice:

Karola Miarki, Oświęcimska 6-20 oraz 22-44 parzyste

Gimnazjum Nr 2
ul. Górnicza 4

10

Ulice:

Feliksa Nowowiejskiego, Ludomira Różyckiego

Przedszkole Nr 9
ul. Fryderyka Szopena 21

11

Ulice:

Adama Mickiewicza 14-22 parzyste oraz 55-79 nieparzyste, Kwiatowa, Mikołowska nieparzyste 15-29 oraz parzyste 38-52

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
ul. Mikołowska 44

12

Ulice:

Astrów, Bolesława Prusa, Bratków, Fryderyka Szopena 23-37 nieparzyste, Grzegorza Fitelberga, Huta Rozalii, Irysów, Janowska 1-17 nieparzyste, Jodłowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Sowińskiego 9-27, Krokusów, Maków, Partyzantów, Stanisława Moniuszki, Stokrotek, Świerkowa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
ul. Mikołowska 44

13

Ulice:

1000-lecia Państwa Polskiego, 28-go Stycznia, Barbary, Bohaterów Getta, Cegielniana, Działkowa, Emilii Plater, Fryderyka Szopena 40-53, Harcerska, Huta Amalii, Janowska 30-130 parzyste i 21-137 nieparzyste, Łączna, Mieszka I, Obrzeżna Zachodnia, Pawła Jasińskiego, Rolna, Stefana Batorego, Tadeusza Kościuszki, Wielka Skotnica 47-135 nieparzyste i 100-108 parzyste,Władysława Łokietka,

Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 6

14

Ulice:

Katowicka 49 - 73 nieparzyste, Ks. Norberta Bończyka 33 do końca

Gimnazjum Nr 1
ul. Wielka Skotnica 84a

15

Ulice:

Józefa Sowińskiego 1-8, Kormoranów, Lucjana Rudnickiego, Stanisława Staszica, Wielka Skotnica 48-98 parzyste,

Gimnazjum Nr 1
ul. Wielka Skotnica 84a

16

Ulice:

Aleksandra Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Bolesława Leśmiana, Gabrieli Zapolskiej, Juliana Przybosia, Juliana Tuwima, Kazimierza Tetmajera, Konstantego I. Gałczyńskiego, Ks. Norberta Bończyka 1-32, Leopolda Staffa, Mieczysława Jastruna, Pawła Jasienicy, Poli Gojawiczyńskiej, Rzemieślnicza, Zbigniewa Załuskiego,

Przedszkole Nr 20
ul. Gabrieli Zapolskiej 1

17

Ulice:

Jana Kilińskiego, Katowicka 17-29, Stefana Okrzei, Wielka Skotnica 28-46 parzyste

Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Wielka Skotnica 2

18

Ulice:

Wielka Skotnica 1-26 oraz 27-45 nieparzyste

Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Wielka Skotnica 2

19

Ulice:

Armii Krajowej parzyste 2-12c oraz nieparzyste 1-25b, Fryderyka Szopena 1-21 oraz 22-28 parzyste, Pawła Stalmacha

Przedszkole Nr 13
ul. Armii Krajowej 19

20

Ulice:

Bartosza Głowackiego, Gen. Jerzego Ziętka 1-13 nieparzyste i 2, Gwardii Ludowej, Jana Sułkowskiego, Janusza Korczaka, Krótka, Ks.Józefa Kani, Oświęcimska 21-27 nieparzyste i 60-70 parzyste, Portowa, Promenada, Rzeczna, Skośna, Stadionowa, Stefana Żeromskiego

Szkoła Podstawowa Nr 7
ul. Stadionowa 2

21

Ulice:

Andrzeja Mielęckiego, Bławatków, Dziewanny, Gen. Jerzego Ziętka 12-118 parzyste, Kolejki Konnej, Kolejowa, Miła, Polna, Rumiankowa, Wiśniowa, Zielona, Żytnia

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1
ul. Gen. Jerzego Ziętka 116

22

Ulice:

Franciszka Kawy, Ks. Kardynała Augusta Hlonda

Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi
ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14

23

Ulice:

Bernarda Wały, Brzęczkowicka 1-3, Gen Jerzego Ziętka 23-51 nieparzyste, Ks. Jana Nygi,

Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi
ul. Ks. Kardynała Augusta Hlonda 14

24

Ulice:

Nad Przemszą,Wojciecha Korfantego,

Budynek przy ul. Bernarda Wały 4

25

Ulice:

Brzęczkowicka 4 do końca, Gen. Jerzego Ziętka nieparzyste 53-77, 85 i 87, Podgórska, Saperów Śl., Stefana Stoińskiego,

Przedszkole Nr 16
ul. Franciszka Kawy 4

26

Ulice:

Brzezińska 1-37 nieparzyste i 2-54 parzyste, Chrzanowska, Cmentarna, Dębowa,  Jagodowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Konstantego Damrota, Kościelna, Ks. Jana Kudery, Leśna 3-55, Malinowa, Mikołaja Reja, Nowochrzanowska, Nowocmentarna, Piaskowa, Różana, Szkolna, Tulipanów, Wodna,Wojciecha Hetmańskiego, Wrzosowa

Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Mikołaja Reja 28

27

Ulice:

Boczna, Brzezińska 58 i 58a oraz 47-55 nieparzyste, Brzozowa parzyste 2-22 oraz 29, 30-45, Dolna parzyste 2-22, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Jaworowa, Laryska 1-67a oraz nieparzyste 69-73, Spokojna 7-9, Starowiejska, Topolowa, Transportowców

Mysłowicki Óśrodek Kultury
ul. Laryska 5

28

Ulice:

Dąbrówki, Franciszka Kościelniaka, Jurija Gagarina 14-48 parzyste i 15-51 nieparzyste, Orła Białego parzyste od 14 do końca i nieparzyste od 37 do końca, Plebiscytowa 1-54 oraz 56-62 parzyste, Polskiego Czerwonego Krzyża, Ziołowa

Szkoła Podstawowa Nr 17
ul. PCK 209 b

29

Ulice:

Adama Dzióbka, Akacjowa, Arki Bożka, Białobrzeska, Imielińska, Kosztowska, Walentego Kubicy,Władysława Broniewskiego,

Szkoła Podstawowa Nr 16
ul. Kosztowska 46

30

Ulice:

Andrzeja Zielnioka, Anieli Krzywoń, Dolna nieparzyste 1-57, Heleny i Józefa Fików, Hiacyntów, Hutnicza, Ignacego Paderewskiego, Jerzego Chromika, Jesionowa, Józefa Kokota, Józefa Rymera, Józefa Szafranka, Juliusza Ligonia, Jurija Gagarina 1-13, Marii Curie-Skłodowskiej, Migdałowa, Mikołaja Kopernika, Niepodległości, Orzechowa, Urocza, Wita Stwosza, Władysława Pochmary,

Gimnazjum Nr 6
ul. Jerzego Chromika 3

31

Ulice:

Batalionów Chłopskich, Długa, Ignacego Łukasiewicza, Jana Długosza, Józefa Bema, Poprzeczna, Sikorek, Skowronków, Słowików, Szpaków, Wincentego Witosa, Zachęty (w granicach miasta), Zofii Nałkowskiej

Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Długa 92

32

Ulice:

Bronisława Pukowca 1-29, Brzozowa nieparzyste 1-27 oraz 29 a-e, Cicha,  Graniczna 1-15, Henryka Sienkiewicza nieparzyste 1-31 oraz parzyste 2-20, Laryska nieparzyste 75-119 i parzyste 68-114, Marii Konopnickiej, Ptasia nr 3, Spokojna 1-5, Wiejska

Szkoła Podstawowa Nr 11
ul. Laryska 101

33

Ulice:

Adolfa Dygasińskiego, Bronisława Pukowca nr 30 - do końca, Emila Zegadłowicza, Ewy Szelburg-Zarembiny, Graniczna 18-94 parzyste, Henryka Sienkiewicza nieparzyste od 33 - do końca oraz parzyste od 22 do końca, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Wybickiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leśna 57-91, Marii Kownackiej, Melchiora Wańkowicza, Ofiar Września, Równoległa, Skałki, Słoneczne Wzgórze, Tadeusza Hołuja, Tadeusza Kotarbińskiego,

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2
ul. Józefa Wybickiego 79

34

Ulice:

3-go Maja 1-2, Adama Asnyka, Cypriana Kamila Norwida, Edmunda Osmańczyka, Gościnna, Harcerzy Śląskich, Jana Dzierżonia, Kopalniana, Kryształowa, Laryska 116-128 parzyste oraz 127-141 nieparzyste, Ludwika Zamenhofa, Orła Białego 1-29 nieparzyste i 2-4 parzyste, Piastów Śl., Ptasia (bez nr 3), Sportowa, Stefanii Sempołowskiej, Storczyków, Walentego Roździeńskiego

Gimnazjum Nr 5
ul. Jana Dzierżonia 26

35

Ulice:

Jana Kasprowicza, Kornela Makuszyńskiego, Krasowska, Murckowska, Plebiscytowa 55-97 nieparzyste oraz  64-138 parzyste

Dom Katechetyczny
ul. Murckowska 147

36

Ulice:

Aleja Spacerowa, 11-go Listopada

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
ul. Pocztowa 20

37

Ulice:

Pocztowa, Romualda Traugutta, Wiosny Ludów

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
ul. Pocztowa 20

38

Ulice

3-go Maja od 5 do końca, Graniczna nieparzyste od 17-do końca, Jedności, Kręta, Krzywa, Morgowska, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Pogodna, Słoneczna, Zacisze

Szkoła Podstawowa Nr 14
ul. 3-go Maja 19

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Profika Broker

Broker ubezpieczeniowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »