| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVII/408/12 Rady Miasta Knurów

z dnia 19 grudnia 2012r.

w sprawie podziału Gminy Knurów na stałe obwody głosowania

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm.), art. 12 § 2,11,12 i 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) oraz art. 14 ust.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z późn. zm.) – na wniosek Prezydenta Miasta

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Rada Miasta Knurów,
uchwala, co następuje:

                                                                                                                                                                                     

§ 1. Dokonuje się podziału Gminy Knurów na 21 stałych obwodów głosowania, ustalając ich numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych zgodnie z załącznikiem nr 1 do niniejszej uchwały.

§ 2. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

§ 3. Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Katowicach.

§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Knurów.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady


Jan Trzęsiok


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XXVII/408/12
Rady Miasta Knurów
z dnia 19 grudnia 2012 r.

Podział Gminy Knurów na 21 stałych obwodów głosowania - numery, granice oraz siedziby
obwodowych komisji wyborczych.

Nr obwodów głosowania


Granice obwodu głosowania


Siedziby obwodowych komisji wyborczych

1

26 Stycznia, Marynarzy, Piłsudczyków, Wincentego Witosa

Miejskie Przedszkole Nr 13,
ul. Piłsudczyków 4

2

Lotników

Miejskie Przedszkole Nr 2,
ul. Lotników 2

3

Aleja Lipowa, Deszczowa, Dywizji Kościuszkowskiej, Generała Jerzego Ziętka, Jesienna, Legionów, Letnia, Przedwiośnia, Saperów, Wiosenna, Zimowa

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9, Aleja Lipowa 12

4

Generała  Władysława Sikorskiego, Ułanów

Miejskie Gimnazjum Nr 3,
Aleja Lipowa 12

5

Szarych Szeregów, Szpitalna od  nr 23 do  końca

Miejskie Przedszkole Nr 12,
ul. Armii Krajowej 5

6

Armii Krajowej, Jedności Narodowej

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7,
ul. Jedności Narodowej 5
(lokal Nr 1)

7

Kapelanów Wojskowych

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7,
ul. Jedności Narodowej 5
(lokal Nr 2)

8

Kosmonautów, Władysława Jagiełły

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6,
ul. Stefana Batorego 5
(lokal Nr 2)

9

Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego, Władysława Łokietka

Miejskie Gimnazjum Nr 2,
ul. Stefana Batorego 7

10

Kazimierza Wielkiego

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6,
ul. Stefana Batorego 5
(lokal Nr 1)

11

Mieszka I

Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego, L.O.
ul. 1-go Maja 21
(lokal Nr 1)

12

Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Jarosława Dąbrowskiego, Ignacego Krasickiego, Józefa Lompy, Ignacego Paderewskiego, Aleksandra Puszkina, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Pawła Stalmacha, Wita Stwosza, Szpitalna od nr 1 do 22, Karola Szymanowskiego, Targowa, Henryka Wieniawskiego

Świetlica PPHU „KOMART” ,
ul. Szpitalna 7

13

Cicha, Floriana, Grunwaldzka, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Niepodległości, dr. Floriana Ogana, Polna, Walentego Rakoniewskiego, Sokoła, Ustronie Leśne, Thomasa Woodrowa Wilsona od nr  19 do końca, Wzgórze

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 2,
ul. Wilsona 22

14

1-go Maja, Władysława Broniewskiego, Chabrowa, Jana Dymka, Jęczmienna, Kardynała Augusta Hlonda, Kopalniana, Ks. Józefa Jagły, Kwiatowa, Plac Powstańców Śląskich, Plebiscytowa, Różana, Stokrotki, Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 1 do 18, Wolności

Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego, L.O.
ul. 1-go Maja 21
(lokal Nr 2)

15

Akacjowa, Aleja Spacerowa, Jana Brzechwy, Chmielna, Dworcowa od nr 1 do 21, Jaśminowa, Mieczysława Karłowicza, Klasztorna, Zofii Kossak-Szczuckiej, Ks. Alojzego Koziełka, Jana Kwitka, Łubinowa, Stanisława Moniuszki, Wrzosowa

Miejskie Gimnazjum Nr 1,
ul. Ks. Alojzego Koziełka 7

16

Józefa Janty,  Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Pocztowa, Henryka Sienkiewicza, Antoniego Słoniny, Spółdzielcza

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1,
ul. Słoniny 1

17

Astrów, Beksza, Konstantego Damrota, Dębowa, Dworcowa od nr 22 do końca, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krucza, Karola Miarki, Emilii Plater, Stanisława Poniatowskiego, Poprzeczna , Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rybna, Wagowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury

Fundacja na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa,
ul. Dworcowa 38 a

18

Bojowa, Graniczna, Jagielnia, dr Henryka Jordana, Wojciecha Korfantego, Krótka, Leśna, Juliusza Ligonia, Feliksa Michalskiego, Nowy Dwór, Powstańców, Rybnicka, Sadowa, Słoneczna, Starowiejska,  Stawowa, Szkolna, Szybowa, Piotra Ściegiennego, Zielona, Zwycięstwa

Zespół Szkolno – Przedszkolny, Miejska Szkoła Podstawowa Nr 3,
ul. Michalskiego 27

19

Aleja  Piastów

Miejskie Gimnazjum Nr 4,
ul. Kilińskiego 6

20

Górnicza, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Lignozy, Stanisława Staszica, Sztygarska, Józefa Wieczorka

Dom Kultury, ul. Górnicza 1

21

Jana Kilińskiego, Książenicka, Parkowa, Stefana Żeromskiego

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 4,
ul. Kilińskiego 6

Przewodniczący Rady


Jan Trzęsiok

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Adamczak

Ekspert z zakresu podatków i rachunkowości

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »