| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 3 Starosty Cieszyńskiego

z dnia 11 lutego 2013r.

w sprawie projektu operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 7   d pkt 1   oraz art 24 a   ust. 8, 9, 10, 11, 12 ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i   kartograficzne (tekst jednolity Dz. U. Nr 193 z   2010 r. poz. 1287 z   późn. zm.)  

ogłaszam   że projekt operatu opisowo - kartograficznego sporządzony w   wyniku ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i   budynków dla jednostki ewidencyjnej Chybie, obręb Chybie, Frelichów, Mnich, Zaborze, Zarzecze oraz dla jednostki ewidencyjnej Dębowiec, obręb Dębowiec, Gumna, Iskrzyczyn, Kostkowice, Łączka, Ogrodzona i   Simoradz po wyłożeniu do publicznego wglądu w   dniach od 14 stycznia do 1   lutego 2013 r.  

stał się operatem ewidencji gruntów i   budynków.   W związku z   powyższym:  

1)   Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w   ewidencji gruntów i   budynków, ujawnione w   w/w operacie opisowo - kartograficznym, dotyczące użytków gruntowych oraz ewidencji budynków i   lokali, może w   terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego zgłaszać zarzuty do danych w   nim zawartych.  

2)   O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Cieszyński rozstrzygnie w   drodze decyzji.  

3)   Dane ujawnione w   operacie opisowo - kartograficznym, co do których zostaną zgłoszone zarzuty, nie są wiążące do czasu ostatecznego zakończenia postępowania.  

4)   Zarzuty zgłoszone po tym terminie traktowane będą jak wnioski o   zmianę danych objętych ewidencją gruntów i   budynków.  

 

 

 

Starosta Cieszyński  


Jerzy   Nogowczyk

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »