| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXX/568/2013 Rady Miejskiej w Gliwicach

z dnia 17 stycznia 2013r.

w sprawie podziału Miasta Gliwice na stałe obwody głosowania

Na podstawie art 18 ust. 2. pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.), art.12 § 2, 11 ,12 i 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. nr 21, poz. 112 z późn. zm.) oraz art. 14 ust.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. nr 21, poz. 113 z późn. zm.) - na wniosek Prezydenta Miasta

Rada Miejska w Gliwicach
uchwala:

§ 1. Dokonać podziału Miasta Gliwice na 110 stałych obwodów głosowania ustalając ich granice, numery oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych zgodnie z załącznikiem do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Gliwice.

§ 3. Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Katowicach.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Gliwicach oraz zamieszczeniu w Biuletynie Informacji Publicznej.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Gliwicach


Zbigniew Wygoda


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XXX/568/2013
Rady Miejskiej w Gliwicach
z dnia 17 stycznia 2013 r.

Nr obwodu głosowania

Granice Obwodu

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej

1.

Ulice


Borówkowa, Czołgowa, Grzybowa, Jagodowa, Kolejowa,
Nad Łąkami, Poziomkowa, Rekreacyjna, Rumiankowa, Strażacka,
Strzelców Bytomskich od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 72 do końca parzyste,
Toszecka od nr 170 do końca wszystkie,
Wakacyjna, Ziemięcicka, Żeglarska.

Warsztaty Terapii Zajęciowej
Caritas Diecezji Gliwickiej
ul. Toszecka 179

2.

Ulice


Edisona, Eiffl`a, Einsteina, Kanałowa, Klasztorna, Leonarda da Vinci, Murarska, Niepaszycka, Opla, Podmokła, Pokoju, Pszenna, Rzeczycka, Sojki,
Starogliwicka od nr 1 do nr 100 wszystkie,Staromiejska, Wiosenna, Wspólna,
Wyczółkowskiego od nr 1 do nr 100 wszystkie,Zacisze, Zamkowa.

Szkoła Podstawowa
Nr 29
ul. Staromiejska 24

3.

Ulice


Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Główna, Gojawiczyńskiej, Jaracza, Kraszewskiego, Mechaników, Metalowców, Miła, Nad Kanałem, Oświęcimska, Piękna, Plac Niepodległości, Spokojna, Wasilewskiej, Wierzbowa, Władysława Jagiełły, Zawadzkiego.

Gimnazjum nr 19
ul. Główna 30

4.

Ulice

Chatka Puchatka, Kwiatowa, Nałkowskiej, Olimpijska, Radosna,
Strzelców Bytomskich od nr 1 do nr 61 nieparzyste i od nr 2 do nr 70 parzyste,
Wrzosowa, Zakątek Leśny.

Szkoła Podstawowa
Nr 32
ul. Wrzosowa 14

5.

Ulice


Fiołkowa, Majakowskiego, Narcyzów, Narutowicza, Różana, Wolności, Zielińskiego.

Szkoła Podstawowa
Nr 32
ul. Wrzosowa 14

6.

Ulice


22 Lipca, Kosmonautów.

Szkoła Podstawowa
Nr 38
ul. Partyzantów 25

7

Ulice


15 Grudnia, Gorkiego, Marksa, Stefana Batorego, Tuwima, Waryńskiego, Wieniawskiego.

Szkoła Podstawowa
Nr 38
ul. Partyzantów 25

8.

Ulice


Gałczyńskiego, Luksemburg, Partyzantów, Przyszowska, Rodzinna.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 2
ul. Partyzantów 25

9.

Ulice


Broniewskiego, Ciołkowskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Morcinka, Niemcewicza, Pana Twardowskiego, Piaskowa, Planetarna, Pułaskiego, Rejtana, Tęczowa.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 2
ul. Partyzantów 25

10.

Ulice


Kownackiej, Literatów, Makuszyńskiego, Ossolińskich, Prozy, Satyryków, Szenwalda,
Szlak Kolejowy, Wazów, Zapolskiej, Żeleńskiego-Boya.

Przedszkole Miejskie
Nr 38
ul. Literatów 41

11.

Ulice


Poezji, Zygmuntowska.

Przedszkole Miejskie
Nr 38
ul. Literatów 41

12.

Ulice:


Centaura, Saturna,
Toszecka od nr 101 do nr 169 wszystkie.

Zespół Szkół
Ogólnokształcąco – Ekonomicznych,
ul. Syriusza 30

13.

Ulice:


Darz Bór, Gajowa, Galaktyki, Jowisza, Kniejowa, Las Łabędzki, Oriona, Pod Borem, Syriusza, Świerkowa.


Zespół Szkół
Ogólnokształcąco – Ekonomicznych
ul. Syriusza 30

14.

Ulice:


Bereniki, Gwiazdy Polarnej, Perseusza.


Zespół Szkół
Ogólnokształcąco – Ekonomicznych
ul. Syriusza 30

15.

Ulica:


Kopernika od nr 1 do nr 63A wszystkie.


Zespół Szkolno – Przedszkolny
Nr 2
ul. Kopernika 63

16.

Ulice:


Andromedy,
Kopernika od nr 65 do końca wszystkie.


Zespół Szkolno – Przedszkolny
Nr 2
ul. Kopernika 63

17.

Ulice:


Bończyka, Harcerska,Myśliwska od 1 do nr 23 wszystkie,
Pionierów, Sokoła,Toszecka od nr 86 do nr 100 wszystkie,
Wielkiej Niedźwiedzicy.

Zespół Szkolno – Przedszkolny
Nr 2
ul. Kopernika 63

18.

Ulice


Jasnogórska, Mielęckiego, Orlickiego, Plebiscytowa,
Wyspiańskiego wszystkie numery parzyste.

Gimnazjum Nr 3
ul. Jasnogórska 15/17

19.

Ulice


Daszyńskiego od nr 1 do nr 57 wszystkie,
Kozielska od nr 1 do nr 3 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste,
Owsiana, Styczyńskiego.

Zespół Szkół
Ekonomiczno –Usługowych
ul. Kozielska 1

20.

Ulice


Aleja Majowa, Góry Chełmskiej,
Kozielska od nr 5 do nr 29 nieparzyste i od nr 20 do nr 38 parzyste,
Nadrzeczna,Wyspiańskiego wszystkie numery nieparzyste.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 1
ul. Kozielska 1a

21.

Ulice


Gagarina,
Kozielska od nr 31 do nr 77 nieparzyste i od nr 46 do nr 120 parzyste.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
Nr 1
ul. Kozielska 39

22.

Ulice


Armii Ludowej wszystkie numery nieparzyste,
Generała Okulickiego,
Kozielska od nr 79 do nr 115 nieparzyste.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
Nr 1
ul. Kozielska 39

23.

Ulice


Armii Ludowej wszystkie numery parzyste,
Czwartaków, Generała Andersa, Gwardii Ludowej

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
Nr 1
ul. Kozielska 39

24.

Ulice


Bałtycka, Bolesława Śmiałego, Czereśniowa,
Daszyńskiego od nr 58 do nr 150 parzyste,
Helska, Husarska, Karolinki, Kosynierów, Kozłowska, Mieszka I, Morska, Orzeszkowej, Płowiecka, Radiowa, Sowińskiego, Szczecińska, Ułańska.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
Nr 10
ul. Ligonia 36

25

Ulice


Bażancia, Bzów, Cieszyńska, Czereśniowa, Graniczna, Jabłoni, Jałowcowa, Lisia,
Myśliwska od nr 24 do końca wszystkie,Ogrodowa, ONZ, Orzechowa, Sarnia, Strzelnicza,
Świętego Wojciecha, Wiśniowa, Zajęcza.

Przedszkole Miejskie
Nr 28
ul. Paderewskiego 70

26.

Ulice


Bujwida, Grabowskiego, Obrońców Pokoju, PCK, Rapackiego.


Szkoła Podstawowa
Nr 39
ul. Obrońców Pokoju 4

27.

Ulice


Błękitna, Esperantystów, Ligocka, Obrońców Westerplatte, Paderewskiego, Piaseckiego, Przydrożna, Zamenhofa.

Szkoła Podstawowa
Nr 39
ul. Obrońców Pokoju 4

28.

Ulice


Chałubińskiego, Czekanowskiego, Czerskiego, Czoka, Domeyki, Dybowskiego, Funka, Grodeckiego, Kadłubka, Kukuczki, Łukasiewicza, Mościckiego, Olszewskiego, Omańkowskiej, Pukasa, Rogozińskiego, Strzeleckiego, Śniadeckich,
Tarnogórska od nr 174 do końca parzyste i od nr 189 do końca nieparzyste,

Szkoła Podstawowa
Nr 13
ul. Elsnera 25

29

Ulice


Bożonarodzeniowa, Elsnera, Gdyńska, Grażyńskiego, Karnawałowa, Kurpiowska, Kuźnicka, Legnicka, Łowicka, Małopolska, Mazowiecka, Morawska, Na Łuku, Noworoczna, Panufnika, Paska, Pomorska, Sołtysa, Stepowa, Sylwestrowa, Szymanowskiego, Śląska, Świętego Huberta, Trzech Króli, Warmińska, Wielkanocna, Wielkopolska, Wigilijna, Zgrzebnioka, Żernicka.

Szkoła Podstawowa
Nr 13
ul. Elsnera 25

30

Ulice:


Batalionu Kosynierów, Floriańska, Folwarczna, Orląt Śląskich, Patrolowa,
Sztabu Powstańczego wszystkie numery nieparzyste.


Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 4
ul. Orląt Śląskich 25

31.

Ulice:


Bernardyńska,
Sztabu Powstańczego wszystkie numery parzyste.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 4
ul. Orląt Śląskich 25

32.

Ulice:


Chełmońskiego, Fałata,Grottgera od nr 1 do nr 31 nieparzyste i od nr 2 do nr 50 parzyste,
Kłosista, Lubliniecka, Malczewskiego, Michałowskiego,Na Miedzy, Owocowa, Polna.

Przedszkole Miejskie
Nr 3
ul. Grottgera 23A


33.

Ulice:


Grottgera od nr 33 do końca nieparzyste i od nr 58 do końca parzyste,
Kossaka, Makowskiego, Stwosza,Tarnogórska od nr 1 do nr 151 nieparzyste.


Szkoła Podstawowa
Nr 7
ul. Tarnogórska 59

34.

Ulice:


Cechowa, Domańskiego, Kotlarska, Mastalerza, Powroźnicza, Składowa, Szobiszowicka, Ślusarska, Świętej Małgorzaty.

Zespół Szkół
Mechaniczno –Elektrycznych
ul. Toszecka 25B

35.

Ulice


Dziewanny, Kowalska,
Świętojańska od nr 1 do nr 37 nieparzyste i od nr 2 do nr 46 parzyste,
Toszecka od nr 1 do nr 85 wszystkie.


Zespół Szkół
Mechaniczno – Elektrycznych
ul. Toszecka 25B

36.

Ulice


Dworska, Kasztanowa, Nad Torami, Noakowskiego, Owczarska, Portowa, Przemysłowa, Przy Tamie, Śliwki, Świętego Urbana, Uszczyka, Wiertnicza, Zbożowa.

Szkoła Podstawowa
Nr 20
ul. Śliwki 8

37.

Ulice


Świętego Andrzeja, Warszawska.

Zespół Szkół Łączności
ul. Warszawska 35

38.

Ulice


Gierymskiego, Kolberga,
Świętojańska od nr 39 do końca nieparzyste i od nr 48 do końca parzyste,
Udzieli, Waliszewskiego.

Zespół Szkół
Ogólnokształcących Specjalnych
Nr 7
ul. Gierymskiego 7

39.

Ulice


Agrestowa, Aronii, Bluszczowa, Czeremchowa, Generała Zajączka, Jarzębinowa, Jeżynowa, Kalinowa, Koraszewskiego, Kruszynowa, Księdza Przyniczyńskiego, Leszczynowa, Leśna, Ligustrowa, Malinowa, Na Zbiegu, Podlesie, Porzeczkowa, Rogera, Rolna, Rostka, Sikory, Tarninowa.

Szkoła Podstawowa
Nr 7
ul. Tarnogórska 59

40.

Ulice


Skowrońskiego,
Świętego Marka od nr 6 do końca wszystkie,
Tarnogórska od nr 2 do nr 150 numery parzyste.

Szkoła Podstawowa
Nr 7
ul. Tarnogórska 59

41.

Ulice


Bienka, Okrzei, Poniatowskiego, Wandy.

Górnośląskie Centrum Edukacyjne
ul. Okrzei 20

42.

Ulice


Akacjowa, Brzozowa,
Chorzowska od nr 41 do końca numery nieparzyste,
Chorzowska od nr 44 do końca numery parzyste,
Dębowa, Gajdy, Grabowa, Grażyny, Idy, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kapliczna, Nad Bytomską, Topolowa, Towarowa.

Przedszkole Miejskie
Nr 18
ul. Brzozowa 50

43.

Ulice


Chorzowska od nr 1 do nr 39 nieparzyste,
Chorzowska od nr 2 do nr 42 parzyste,
Krakusa, Lindego, Młodego Hutnika, Świętej Elżbiety.

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
ul. Chorzowska 5

44.

Ulice


Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Wolskiego, Wróblewskiego,
Wujka Jakuba, Żółkiewskiego.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 3
ul. Wróblewskiego 9

45.

Ulice


Chodkiewicza, Opolska, Spółdzielcza, Świętej Bronisławy, Traugutta.

Gimnazjum Nr 10
ul. Lipowa 29

46.

Ulice


Targowa, Witkiewicza.

Gimnazjum Nr 10
ul. Lipowa 29

47.

Ulice


Hoblera, Kolejarzy, Libelta, Lipowa,
Świętego Marka od nr 1 do nr 5 wszystkie,
Zakole.

Gimnazjum Nr 10
ul. Lipowa 29

48.

Ulice


Aleja Przyjaźni, Barlickiego, Chudoby, Dubois, Fredry,
Generała Berbeckiego od nr 6 do końca parzyste i od nr 11 do końca nieparzyste,
Konopnickiej, Sienkiewicza, Wybrzeże Armii Krajowej,
Zwycięstwa od nr 23 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste.

Przedszkole Miejskie
Nr 4
ul. Barlickiego 16

49.

Ulice


Generała Berbeckiego od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 4 parzyste,
Gruszczyńskiego, Kościelna, Krótka, Plac Inwalidów Wojennych,
Plac Marszałka Piłsudskiego, Plac Rzeźniczy, Plebańska, Powstańców Warszawy,
Prymasa Wyszyńskiego, Studzienna, Szkolna, Średnia, Wybrzeże Wojska Polskiego,
Zwycięstwa od nr 1 do nr 21 nieparzyste i od nr 2 do nr 28 parzyste.

Przedszkole Niepubliczne
„Stokrotka”
ul. Studzienna 1

50.

Ulice


Bohaterów Getta Warszawskiego, Dworcowa, Kłodnicka,
Księdza Strzody, Mitręgi, Na Piasku, Nasyp, Okopowa, Piwna,
Plac Piastów, Świętej Barbary.

Szkoła Podstawowa
Nr 28
ul. Księdza Strzody 4

51.

Ulice


Basztowa, Bednarska, Białej Bramy, Bytomska, Dolnych Wałów, Dunikowskiego, Matejki, Mleczna, Pod Murami, Rynek, Tkacka, Wodna, Wysoka.

Szkoła Podstawowa
Nr 28
ul. Księdza Strzody 4

52.

Ulice


Jana Pawła II, Królowej Bony, Mikołowska, Stalmacha, Ziemowita.


Zespół Szkół Gimnazjalnych
ul. Ziemowita 12

53.

Ulice


Bankowa, Górnych Wałów, Grodowa, Kaczyniec, Krupnicza, Lompy, Raciborska,
Zygmunta Starego do nr 19 wszystkie.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 11
ul. Górnych Wałów 29

54.

Ulice


Aleja Korfantego, Lelewela, Miarki, Młyńska, Plac Mickiewicza,
Plac Mleczny, Plac Wszystkich Świętych,
Przy Raciborskiej Bramie, Świętokrzyska, Wieczorka.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 11
ul. Górnych Wałów 29

55.

Ulice


Solskiego, Władysława Łokietka,
Zygmunta Starego od nr 20 do końca wszystkie.

Szkoła Podstawowa
Nr 23
ul. Sikornik 1

56.

Ulice


Chopina,
Jana III Sobieskiego od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste,
Kościuszki, Malinowskiego, Na Skarpie, Racławicka.

Szkoła Podstawowa
Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 14

57.

Ulice


Bieszczadzka, Chodźki, Cmentarna, Generała Bema, Głogowska,
Karpacka, Reymonta, Sudecka, Szybowa, Zawodna, Związkowa.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 21
ul. Reymonta 18A

58.

Ulice


Gankowa, Odrowążów, Plac Mariacki, Stabika , Staszica.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 21
ul. Reymonta 18A

59.

Ulice


Beskidzka, Bracka,
Generała Sikorskiego od nr 93 do końca nieparzyste i od nr 116 do końca parzyste,
Limanowskiego, Niedurnego, Pusta, Szczęść Boże, Sztygarska, Tatrzańska, Węglowa.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 21
ul. Reymonta 18A

60.

Ulice


Drzymały, Gromadzka,
Kasprowicza od nr 1 do nr 37 nieparzyste i od nr 2 do nr 42 parzyste,
Korczoka, Na Filarze, Poznańska, Reja, Skarbnika, Sołtysia, Wawelska.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 21
ul. Reymonta 18A

61.

Ulice


Generała Sikorskiego od nr 1 do nr 21 nieparzyste i od nr 2 do nr 34 parzyste,
Goduli, Jedności od nr 1 do nr 16 wszystkie,
Kasprowicza od nr 39 do końca nieparzyste i od nr 44 do końca parzyste,
Nadbrzeżna, Wielicka,
Żeromskiego od nr 1 do nr 31 wszystkie.

Przedszkole Miejskie
Nr 22
ul. Żeromskiego 26

62

Ulice


Generała Sikorskiego od nr 23 do nr 91 nieparzyste i od nr 36 do nr 114 parzyste,
Jedności od nr 17 do końca wszystkie,
Żeromskiego od nr 32 do końca wszystkie

Szkoła Podstawowa
Nr 14
ul. Jedności 35

63.

Ulica:


Młodego Górnika, Młodzieżowa, Świętego Michała, Tylna, Wschodnia.

Szkoła Podstawowa
Nr 14
ul. Jedności 35

64.

Ulice


Dzionkarzy, Pogodna,
Przyszłości od nr 1 do końca nieparzyste i od nr 52 do końca parzyste.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 14
ul. Przedwiośnie 2

65.

Ulice


Przedwiośnie, Przyszłości od nr 2 do nr 50 parzyste.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 14
ul. Przedwiośnie 2

66.

Ulice


Wiślana.

Przedszkole Miejskie
Nr 33
ul. Wiślana 12

67.

Ulice


Jesienna, Młodopolska.

Przedszkole Miejskie
Nr 42
ul. Młodopolska 4

68.

Ulice


Błonie, Ceglarska, Cicha, Dojazdowa, Dolna, Górna, Górników, Klonowa,
Kujawska od nr 1 do końca nieparzyste i od nr 34 do końca parzyste, Okrężna, Panewnicka, Płażyńskiego Pocztowa,
Pszczyńska od nr 133 do końca nieparzyste i od nr 192 do końca parzyste,
Rymera, Samotna, Świętego Jacka, Świętego Józefa.

Szkoła Podstawowa
Nr 11
ul. Pocztowa 31

69.

Ulice


Błogosławionego Czesława od nr 17 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste,
Franciszkańska od nr 13 do końca wszystkie,
Gdańska, Modrzejewskiej, Przewozowa, Sportowa, Świętej Cecylii.


Przedszkole Miejskie
Nr 16
ul. Sportowa 17

70.

Ulice


Baildona, Chałupnicza, Królewskiej Tamy, Odlewników, Olszynki, Pola, Robotnicza, Szczepanowskiego.

Szkoła Podstawowa
Nr 36
ul. Robotnicza 6

71.

Ulice


Błogosławionego Czesława od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 28 parzyste,
Hutnicza, Kostki, Krzywa, Świętej Anny,
Zabrska od nr 16 do końca parzyste i do nr 19 do końca nieparzyste.

Kolegium Nauczycielskie
ul. Hutnicza 9

72.

Ulice


Franciszkańska od nr 1 do nr 11 wszystkie,
Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Paulińska, Szara, Świętej Katarzyny,
Zabrska od nr 1 do 17A nieparzyste i od nr 2 do nr 14 parzyste.

Kolegium Nauczycielskie
ul. Hutnicza 9

73.

Ulice


Akademicka, Banacha, Bolesława Krzywoustego, Kaszubska,
Kujawska od nr 2 do nr 12A parzyste,Łużycka, Skłodowskiej-Curie.

Politechnika Śląska
Wydział Automatyki,
Elektronikii Informatyki
ul. Akademicka 16

74.

Ulice


Arkońska, Lutycka, Plac Krakowski, Wrocławska.

Szkoła Podstawowa
Nr 28
ul. Księdza Strzody 4

75.

Ulice


Częstochowska, Gorzołki.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 10
ul. Zimnej Wody 8

76.

Ulice


Konarskiego, Moniuszki, Piramowicza, Zimnej Wody.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 10
ul. Zimnej Wody 8

77.

Ulice


Bojkowska od nr 101 do końca wszystkie,
Dożynkowa, Jeziorna, Rolników, Snopowa, Żeńców.

Szkoła Podstawowa
Nr 8
ul. Plonowa 3

78.

Ulice


Chmielna, Glebowa, Gronowa, Jęczmienna, Knurowska, Koniczynowa, Kwiatów Polnych, Lniana, Łanowa, Łąkowa, Miodowa, Orkiszowa, Parkowa, Plonowa, Rzepakowa, Sienna, Smolnicka, Spacerowa, Szparagowa, Świętego Brata Alberta, Urodzajna, Warzywna, Zielna, Żytnia.

Szkoła Podstawowa
Nr 8
ul. Plonowa 3

79.

Ulice:


Astrów, Azalii, Begonii, Bławatków, Frezji, Goździkowa, Konwalii, Krokusów, Lawendowa, Lewkonii, Magnolii, Maków, Niezapominajki, Orchidei, Plac Jaśminu, Storczyków, Tulipanów.

Szkoła Podstawowa
Nr 2
ul. Goździkowa 2

80.

Ulice:


Ceramików,
Daszyńskiego od nr 300 do końca wszystkie,
Ekonomistów, Elektryków, Fizyków, Lekarska, Prawników, Rybacka, Traktorzystów.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3
ul. Daszyńskiego 424

81.

Ulice:


Architektów, Ciesielska, Geodetów, Marynarska, Nauczycielska, Oficerska, Piekarska, Tokarska.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3
ul. Daszyńskiego 424

82.

Ulice:


Augustowska, Białostocka, Bielska, Bydgoska, Chełmska, Gaudiego, Gnieźnieńska, Gutenberga, Kaliska, Kielecka, Koszalińska,
Kozielska od nr 297 do końca wszystkie,
Kresowa, Lubelska, Lwowska, Łódzka, Nobla, Nowosądecka, Olsztyńska, Płocka, Przemyska.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 12
ul. Płocka 16

83.

Ulice:


Radomska, Rzeszowska, Sandomierska, Siedlecka, Sopocka, Stanisławowska, Stryjska, Świdnicka, Tarnopolska, Wadowicka, Wałbrzyska, Wileńska,
Wyczółkowskiego od nr 101 do końca wszystkie,
Zakopiańska, Zamojska, Żywiecka.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 12
ul. Płocka 16

84.

Ulice:


Bursztynowa, Chemiczna, Kasprzaka,Łabędzka, Ociepki, Sadowa,
Starogliwicka od nr 101 do końca wszystkie,Targosza, Wesoła, Wiejska.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 13
ul. Gomułki 16A

85.

Ulice:


Braci Grimm, Cytadeli Warszawskiej, Diamentowa,
Kozielska od nr 117 do nr 207 nieparzyste i od nr 122 do nr 254 parzyste,
Niedbalskiego, Oscara Caro, Platynowa, Sieronia, Skalskiego, Srebrna, Szmaragdowa, Widokowa, Willowa, Zielona, Złota, Źródlana.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 13
ul. Gomułki 16A

86.

Ulice


Andersena, Bajkowa, Dekabrystów, Gomułki, Kona, SDKPiL, Żabińskiego.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 13
ul. Gomułki 16A

87.

Ulice


Ciupków,
Daszyńskiego od nr 151 do nr 290 wszystkie,Dolnej Wsi, Ficka, Głowackiego, Goplany, Hłaski, Ku Dołom, Orkana, Poligonowa, Południowa, Słoneczna, Świętego Ludwika, Witosa, Wójtowska, Zachodnia, Zielone Wzgórze.

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych
ul. Dolnej Wsi 74

88.

Ulice


Damrota,
Daszyńskiego od nr 59 do nr 149 nieparzyste,
Jondy, Ligonia, Słowackiego.

Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10
ul. Ligonia 36

89.

Ulice


Jana III Sobieskiego od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste,
Mała, Mickiewicza, Norwida, Oleśnickiego, Puszkina, Skargi.

Przedszkole Miejskie
z Oddziałami Integracyjnymi Nr 31
ul. Mickiewicza 65

90

Ulice


Długa, Długosza,
Jana III Sobieskiego od nr 17 do nr 25 nieparzyste i od nr 20 do nr 28parzyste,
Kazimierza Wielkiego, Na Wzgórzu, Plac Grunwaldzki, Prusa, Zawiszy Czarnego.

Szkoła Podstawowa
Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 14

91.

Ulice


Pszczyńska od nr 1 do 65A nieparzyste i od nr 2 do 76 parzyste,
Rybnicka od nr 1 do nr 19 wszystkie.

Przedszkole Miejskie
Nr 20
ul. Pszczyńska 18

92.

Ulice


Kochanowskiego od nr 25 do końca wszystkie,
Marzanki od nr 1 do nr 16 wszystkie,
Nowy Świat od nr 1 do nr 24 wszystkie,
Sobótki.

Przedszkole Miejskie
Nr 20
ul. Pszczyńska 18

93.

Ulice:


Bojkowska od nr 1 do nr 20A wszystkie,
Pszczyńska od nr 67 do 131 nieparzyste,
Pszczyńska od nr 78 do 198 parzyste.

Zespół Szkół
Budowlano – Ceramicznych
ul. Bojkowska 16

94.

Ulica:


Gwarków, Ratowników Górniczych.

Zespół Szkół
Budowlano – Ceramicznych
ul. Bojkowska 16

95.

Ulice:


Bojkowska od nr 21 do nr 80D wszystkie, Kopalniana,
Lotników od nr 71 do końca wszystkie, Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Żwirki i Wigury 85

96.

Ulice:


Bardowskiego, Dzierżona od nr 31 do końca wszystkie, Hibnera, Jasińskiego,
Kilińskiego od nr 1 do końca nieparzyste,
Kniewskiego, Krasickiego, Kunickiego, Ossowskiego, Pietrusińskiego, Równa, Rutkowskiego, Rydygiera, Sawickiej.

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1
ul. Kilińskiego 1

97.

Ulice


Asnyka od nr 1 do nr 10 wszystkie, Kilińskiego od nr 2 do końca parzyste,Liliowa,
Lotników od nr 1 do nr 38 wszystkie,
Piastowska od nr 1 do nr 17 wszystkie,
Pilotów, Toruńska.


Zespół Szkół Samochodowych
ul. Kilińskiego 24A

98.

Ulice


Kusocińskiego,
Lotników od nr 39 do nr 70 wszystkie,Nowa.

Gimnazjum Nr 4
ul. Asnyka 36

99.

Ulice


Asnyka od nr 11 do końca wszystkie,
Fornalskiej, Junaków,Piastowska od nr 18 do końca wszystkie.

Gimnazjum Nr 4
ul. Asnyka 36

100.

Ulice


Jasna, ZWM.


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Jasna 31

101

Ulice


Bajana, Zubrzyckiego.


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Jasna 31

102.

Ulice


Dzierżona od nr 1 do nr 30 wszystkie
Gipsowa, Młodych Patriotów,
Rybnicka od nr 43 do końca nieparzyste i od nr 56 do końca parzyste,
Szarych Szeregów, Ustroń.


Przedszkole Miejskie
Nr 6
ul. Młodych Patriotów 10

103.

Ulice


Jaskółcza, Marzanki od nr 18 do końca wszystkie,
Kosów, Opawska, Sikornik, Skowrończa, Ziębia.


Szkoła Podstawowa
Nr 23
ul. Sikornik 1

104.

Ulice


Drozdów,
Kochanowskiego od nr 1 do nr 24 wszystkie,
Nowy Świat od nr 25 do końca wszystkie,
Rybnicka od nr 20 do nr 54 parzyste i od nr 21 do nr 31 nieparzyste.

Szkoła Podstawowa
Nr 23
ul. Sikornik 1

105.

Ulice


Mewy, Rybitwy, Zimorodka.


Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 5
ul. Sikornik 34

106.

Ulice


Bekasa, Czapli, Derkacza, Kokoszki.

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 5
ul. Sikornik 34

107.

Ulice


Cyraneczki, Czajki, Pliszki.


Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 5
ul. Sikornik 34

108.

Ulice


Biegusa, Kormoranów.

Szkoła Podstawowa
Nr 41
ul. Kormoranów 23

109.

Ulice


Krucza, Orłów, Wilgi.

Szkoła Podstawowa
Nr 41
ul. Kormoranów 23

110.

Ulice


Olchowa, Perkoza, Żurawia.


Szkoła Podstawowa
Nr 41
ul. Kormoranów 23

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Gierus

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »