| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr I.4.2013 Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 24 stycznia 2013r.

w sprawie podziału Miasta Jastrzębie-Zdrój na stałe obwody głosowania

Na podstawie art. 12 § 2, 11 i   12 ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z   późn. zm.) oraz art. 14 ust. 1   ustawy z   dnia 5   stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z   późn. zm.) – działając na wniosek Prezydenta Miasta,  

Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój  

uchwala:  

§   1.   Dokonuje się podziału Miasta Jastrzębie-Zdrój  na 40 stałych obwodów głosowania.  

§   2.   Numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych określa załącznik do niniejszej uchwały.  

§   3.   Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu oraz Komisarzowi Wyborczemu w   Bielsku-Białej.  

§   4.   Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Jastrzębie-Zdrój.  

§   5.   Uchwała wchodzi w   życie z   dniem podjęcia.  

§   6.   Uchwała podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz na tablicy ogłoszeń w   Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój.  

 

 

 

Wiceprzewodniczący Rady  


Ryszard   Piechoczek

 


Załącznik do Uchwały Nr I.4.2013    
Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój    
z dnia 24 stycznia 2013 r.  

 

Nr obwodu glosowania  


Granice obwodu  


Siedziba obwodowej  
komisji wyborczej  

1  

3 Maja, Bema, Brodecka, Chabrowa, Cmentarna, Edukacyjna, Gajowa, Górna, Kościelniok, Kwiatowa, Łączna, Łąkowa, Łowiecka, Miła, Myśliwska, Nowa, Osińska, Partyzantów, Plebiscytowa, Powstańców Śląskich 196-numery parzyste do końca i   229-numery nieparzyste do końca, Rajska, Siewna, Świerklańska, Wolności 60A-numery parzyste do końca, Zamkowa, Zbożowa  

Zespół Szkół nr 8  
ul. Edukacyjna 13  

2  

Bananowa, Boczna, Dubielec 2   i 4, Dybów, Fredry, Gagarina, Jagodowa, Kombatantów, Ludowa, Malinowa, Norwida, Odpolany, Osiedle 1000-lecia 1, 2   i 4, Powstańców Śląskich 1-193 i   2-172, Rybnicka 13-20D, Sławika, Truskawkowa, Węglowa, Wesoła, Wojska Polskiego, Wolności 2-58A i   23-41  

Zespół Szkół nr 12  
Osiedle 1000-lecia 9  

3  

Osiedle 1000-lecia 5-40  

Zespół Szkół nr 12  
Osiedle 1000-lecia 9  

4  

Asnyka, Długa 1-17H i   2-14, Gałczyńskiego, Kasprowicza, Kraszewskiego, Lechonia, Leśmiana, Okopowa, Orzeszkowej, Polna, Pochwacie, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Przybosia, Staffa, Wierzyńskiego,  Zapolskiej, Boya Żeleńskiego  

Szkoła Podstawowa nr 1  
ul. Pszczyńska 125  

5  

Dubielec 20-50 numery parzyste i   33-55 numery nieparzyste, Księdza Twardowskiego 1-57 numery nieparzyste i   numery 40,42, Pszczyńska 1-215 i   4-210D, Równoległa 3-37 numery nieparzyste i   2-14 numery parzyste, Stodoły, Strażacka, św. Katarzyny, św. Jana Nepomucena,  

Szkoła Podstawowa nr 1  
ul. Pszczyńska 125  

6  

Ruchu Oporu, Wodeckiego  

Publiczne Przedszkole nr 16  
ul. Ruchu Oporu 25  

7  

Aleja Józefa Piłsudskiego, Bukowa, Dębina, Dubielec 1-21 numery nieparzyste, Herberta,  
Korfantego, Księdza Twardowskiego 4-36  numery parzyste, 44-68 numery parzyste, Malchera, Olszowa, Pszczyńska 212-374 i   217-317C, Równoległa 26-42 numery parzyste i   39-77 numery nieparzyste, Rybnicka 1-12A, 21, 29A, 43-47A, 61-77  

Publiczne Przedszkole nr 16  
ul. Ruchu Oporu 25  

8  

Bracka, Budowlana, Cicha, Grzybowa, Hetmańska, Husarska, Klubowa, Kłosowa, Kolonia Jana, Kosynierów, Libowiec 41-numery nieparzyste do końca i   20-26, Łanowa,  Podleśna 1-11 i   2-14, Pszenna, Rolnicza 81-numery nieparzyste do końca i   124-numery parzyste do końca, Rostków, Rycerska, Skotnia, Sportowa, Spółdzielcza, Świerczewskiego 111-numery nieparzyste do końca i   90-numery parzyste do końca, Ułańska, Zamecka, Żytnia, Żyzna  

Dom Strażaka  
ul. Świerczewskiego 174  

9  

Gospodarska, Pastorówka, Pochyła, Pszczyńska 390A do końca, Rolnicza  
22-122B i   5-73, Skerbenia, Spokojna, Stawowa, Świerczewskiego  
1-107B i   2-84, Wiosenna, Wspólna, Zaciszna, Zgodna  

Zespół Szkół nr 13  
ul. Świerczewskiego 34  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

10  

Katowicka 4-22 i   23-33, Północna  

Gimnazjum nr 8  
ul. Katowicka 35  

11  

Katowicka 1-21 i   Katowicka 35, Krakowska  

Gimnazjum nr 8  
ul. Katowicka 35  

12  

Opolska, Warszawska, Wrocławska 6,16, Wrocławska 1-23 numery nieparzyste  

Zespół Szkół nr 2  
ul. Poznańska 1A  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

13  

Kondziołowiec 8-28 numery parzyste i   37A do 51A, Lwowska, Podmiejska 12-16 numery parzyste, Poznańska, Wrocławska 25-43 numery nieparzyste  

Zespół Szkół nr 2  
ul. Poznańska 1A  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

14  

Biskupa Bednorza, Bogoczowiec, Brzechwy, Dunikowskiego, Kopernika, Piastów  

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Piastów 15  

15  

Górnicza 38-40, Krasickiego, Moniuszki, Morcinka, Wyspiańskiego  

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Piastów 15  

16  

Boża Góra Lewa, Boża Góra Prawa, Długa 16-numery parzyste do końca i   19-numery nieparzyste do końca, Findera, Górnicza 1-28, Ligonia, Lompy, Macieja Mielżyńskiego, Michała Grażyńskiego,  Połomska, Szybowa  

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Piastów 15  


17  
 

1 Maja,  Broniewskiego, Kościuszki, Konopnickiej, Ofiar Faszyzmu, Sawickiej, Szarych Szeregów, Witczaka, Wodzisławska, Żeromskiego  

Szkoła Podstawowa nr 4  
ul. Kościuszki 19  



18  

Akacjowa, Armii Krajowej 42-88 i   71-83, Brzozowa, Dębowa, Jesionowa, Jodłowa,  Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Różana, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Zioły  

Szkoła Podstawowa nr 4  
ul. Kościuszki 19  

19  

11 Listopada,  Aleja Jana Pawła II - numery parzyste, , Dworcowa,  Kondziołowiec  2-6 numery parzyste  
i 1-35 numery nieparzyste, Krótka, Leśna, Mazurowiec, Podmiejska 1-11 W,17- do końca  , Poprzeczna, Prosta, Słoneczna, Staszica, Wieczorka, Zdrojowa  

Zespół Szkół Zawodowych  
ul. 11 Listopada 45  

20  

Beskidzka, Cieszyńska 3-9 numery nieparzyste , Małopolska 21-do końca, Podhalańska  

Szkoła Podstawowa nr 9  
ul. Wielkopolska 22  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

21  

Małopolska 1-19 numery nieparzyste , Wielkopolska 1-24  

Szkoła Podstawowa nr 9  
ul. Wielkopolska 22  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

22  

Wielkopolska 25-67  

Szkoła Podstawowa nr 9  
ul. Wielkopolska 22  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

23  

Marusarzówny  

Zespół Szkół nr 11  
ul. Czecha 20 A  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych  

24  

Astrów , Aleja Jana Pawła II - numery nieparzyste, Bratków, Cieszyńska 4-20 numery parzyste, Czecha, Goździków, Irysów, Jana Sobieskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Krokusów, Królowej Jadwigi,  
Kusocińskiego, Narcyzów, Stokrotek , Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka  

Zespół Szkół nr 11  
ul. Czecha 20 A  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

25  

Dąbrowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Komuny Paryskiej, Skrzyszowska, Szotkowicka, Wiejska  

Szkoła Podstawowa nr 16  
ul. Komuny Paryskiej 18 C  

26  

Armii Krajowej  90 numery parzyste do końca i   85-numery nieparzyste do końca, Frysztacka, Kolejowa, Kościelna, ks. Maksymiliana Kowalczyka,  Okręgliki, Piaskowa, Profesora Ranoszka, Ruptawska, Rzeczna, Tęczowa, Wyzwolenia 1-104  

Szkoła Podstawowa nr 16  
ul. Komuny Paryskiej 18 C  

27  

Artura Grottgera, Biadoszek, Brzeziny, Cieszyńska 11-numery nieparzyste do końca i   24-numery parzyste do końca, Chlebowa, Czyża, Długosza, Gliniana, Kępa 6, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konduktorska, Kossaka, Księdza Płonki,  Libowiec 1-39 i   2-18, Malczewskiego,  
Podleśna 13-15 i   14A do końca  

Szkoła Podstawowa nr 17  
ul. Księdza Płonki 23  

28  

Chełmońskiego, Jaskółcza, Józefa Wybickiego,  Kazimierza Pułaskiego, Kępa 10, Majowa, Maryjowiec, Matejki, Okrzei, Oliwkowa, Piesza, Przemysłowa, Rajdowa, Rejtana, Ruptawiec, Sadowa, Skargi, Spacerowa, Torowa, Traugutta, Widokowa, Wyzwolenia 105-do końca, Wschodnia, Żwirki i   Wigury, Zachodnia, Żwirowa, Ździebły  

Szkoła Podstawowa nr 17  
ul. Księdza Płonki 23  

29  

Śląska 6-38 numery parzyste i   11-57 numery nieparzyste  

Szkoła Podstawowa nr 6  
ul. Śląska 6  

30  
 

Kurpiowska, Śląska 59-103 numery nieparzyste  

Szkoła Podstawowa nr 6  
ul. Śląska 6  

31  

Kaszubska, Łowicka, Mazurska  

Publiczne Przedszkole nr 5  
ul. Kaszubska 4  

32  

Gołębia, Mazowiecka, Mączna,  Młyńska, Pomorska 3-99 numery nieparzyste, Popiełuszki, Zamłynie,  

Publiczne Przedszkole nr 5  
ul. Kaszubska 4  

33  

Pomorska 2-56 numery parzyste, Warmińska  

Publiczne Przedszkole nr 5  
ul   .   Kaszubska 4  

34  

Zielona 13-43  

Szkoła Podstawowa nr 10  
ul. Zielona 2   A  

35  

Miodowa 1-3, Wrzosowa, Zielona 2-76J  

Szkoła Podstawowa nr 10  
ul. Zielona 2   A  

36  

Harcerska, Miodowa 2-4 i   6, Zielona 1-11  

Szkoła Podstawowa nr 10  
ul. Zielona 2   A  

37  

Graniczna, Turystyczna 2-32 numery parzyste  

Zespół Szkół nr 1  
ul. Graniczna 2  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

38  

Turystyczna 1-35 numery nieparzyste  

Zespół Szkół nr 1  
ul. Graniczna 2  
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.  

39  

Szkolna 42-80, Turystyczna 37-73 numery nieparzyste  

Szkoła Podstawowa nr 12  
ul. Szkolna 7  

40  

Jasna, Szkolna 2-40  

Szkoła Podstawowa nr 12  
ul. Szkolna 7  

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Drapała

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »