| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego

z dnia 21 marca 2013r.

w sprawie ustalenia wysokości wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych dla województwa śląskiego i miasta Katowice, na drugi i trzeci kwartał 2013 r

Na podstawie art. 2   ust. 1   pkt 12 ustawy z   dnia 21 czerwca 2001 roku o   ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i   o zmianie Kodeksu cywilnego – (tekst jednolity Dz. U. z   2005 r. Nr 31 poz. 266), obwieszcza się, co następuje :  

§   1.   Ustala się następujące wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1   m 2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych na na drugi i   trzeci  kwartał 2013 r.  

-   dla województwa śląskiego wskaźnik w   wysokości   3.516,00 zł   (słownie: trzy tysiące pięćset  szesnaście  złotych),  

-   dla miasta Katowice wskaźnik w   wysokości   4.262,00zł   (słownie: cztery tysiące dwieście sześćdziesiąt dwa  złote ).  

§   2.   Obwieszczenie wchodzi w   życie z   dniem ogłoszenia, z   mocą obowiązującą od 1   kwietnia 2013 roku.  

§   3.   Obwieszczenie podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

WOJEWODA ŚLĄSKI  


Zygmunt   Łukaszczyk

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Sierakowski

Radca prawny, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny. Wiceprezes Zarządu Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. Partner kancelarii Zimmerman i Wspólnicy sp.k. Specjalizuje się w restrukturyzacji zadłużenia zagrożonych podmiotów gospodarczych, ochronie praw wierzycieli, w tym egzekucji przez zarząd przymusowy, a także w prawie procesowym cywilnym i gospodarczym, prawie upadłościowym, postępowaniu administracyjnym, jak również w prawie obrotu nieruchomościami. Współautor komentarza praktycznego do Prawa restrukturyzacyjnego. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji z dziedziny prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego i egzekucyjnego. Publikuje m.in. w Monitorze Prawa Bankowego, a także jest ekspertem Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej oraz TVN Biznes i Świat. Prelegent na konferencjach i szkoleniach z zakresu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego i egzekucyjnego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »