| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr 196/ZPS/2013 Prezydenta Miasta Zabrze

z dnia 6 marca 2013r.

w sprawie ustalenia średniego miesięcznego wydatku przeznaczonego na utrzymanie dziecka w 2013r. w placówkach opiekuńczo- wychowawczych na terenie Miasta Zabrze

w sprawie ustalenia średniego miesięcznego wydatku przeznaczonego na utrzymanie dziecka w 2013r. w placówkach opiekuńczo- wychowawczych na terenie Miasta Zabrze.

Na podstawie: art. 196 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
(Dz. U. z 2011r. Nr 149, poz. 887, z późn. zm.), w związku z art. 91 i 92 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (tekst jednolity Dz.U. z 2001r., Nr 142, poz. 1592 z późn. zm.)

zarządza się co następuje

§ 1. Ustalić średni miesięczny wydatek przeznaczony na utrzymanie dziecka w 2013r., w Domu Dziecka, Park Hutniczy 15, 41-800 Zabrze, w kwocie 4 041,00zł.

§ 2. Ustalić średni miesięczny wydatek przeznaczony na utrzymanie dziecka w 2013r., w Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży, ul. Kruczkowskiego 35, 41-813 Zabrze, w kwocie 4 756,00zł.

§ 3. Wykonanie Zarządzenia powierza się Naczelnikowi Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej.

§ 4. § 4. Zarządzenie podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 5. Zarządzenie wchodzi w życie od następnego miesiąca przypadającego po miesiącu, w którym zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Prezydent Miasta Zabrze


Małgorzata Mańka-Szulik

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Roman Iwasieczko

Coach, trener, HR Biznes Partner. Długoletnie doświadczenie (od 2000 roku) jako trener biznesu, umiejętności negocjacyjnych, motywacyjnych i menedżerskich. W ramach realizowanych projektów zajmował się programami sprzedażowymi, rozwojowymi i outplacementowymi głównie dla firm FMCG, telekomunikacyjnych oraz organizacji społecznych. W ramach prowadzonych szkoleń i warsztatów wykorzystuje autorskie fabularne gry szkoleniowe, innowacyjne symulacje oraz aplikacje wirtualnej rzeczywistości, których jest pomysłodawcą i współproducentem. Jest certyfikowanym coachem ICC (International Coaching Community), Praktykiem i Masterem NLP (certyfikowanym przez Christinę Hall – The Society of Neuro-Linguistic Programming), posiada akredytację Insights Discovery oraz certyfikat interpretacji Testów Hogana (Hogan Assessment Systems) – narzędzi do szczegółowego badania potencjału osobowości na polu prywatnym i zawodowym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »