| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 185/XXVII/13 Rady Gminy Świerklany

z dnia 25 kwietnia 2013r.

w sprawie zmiany uchwały nr 118/XX/12 Rady Gminy Świerklany z dnia 13 września 2012 roku

Na podstawie art. 6l ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2012r., poz. 391) oraz art. 18 ust. 2 pkt. 15 i art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami)

Rada Gminy Świerklany
uchwala :

§ 1. Dokonać zmiany uchwały nr 118/XX/12 Rady Gminy Świerklany z dnia 13 września 2012 roku w ten sposób, że §1 otrzymuje brzmienie:

Właściciele nieruchomości położonych na terenie Gminy Świerklany zobowiązani są wnosić opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w łącznej wysokości za trzy miesiące kalendarzowe w następujących terminach:

1. za I kwartał do 31 marca danego roku,

2. za II kwartał do 30 czerwca danego roku,

3. za III kwartał do 30 września danego roku,

4. za IV kwartał do 15 grudnia danego roku,

na rachunek bankowy Urzędu Gminy Świerklany lub w kasie Urzędu Gminy..

§ 2. Pozostałe zapisy uchwały nie ulegają zmianie.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Świerklany.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po  upływie 14 dni od dnia jej opublikowania w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i obowiązuje od dnia 01.07.2013 roku.

Przewodniczący Rady Gminy Świerklany


Włodzimierz Barwinek

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »