| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXV/383/2013 Rady Powiatu Będzińskiego

z dnia 29 kwietnia 2013r.

w sprawie zmniejszenia opłat za dowody rejestracyjne należnych od osób ubiegających się o wydanie tychże dokumentów komunikacyjnych

Na podstawie art.12 pkt.11 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym ( tekst jednolity Dz. U. z 2001r., Nr 142, poz. 1592, z późn. zm.), oraz art.79 b ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym  ( tekst jednolity Dz. U. z 2012r., poz. 1137, z późn. zm)

Rada Powiatu Będzińskiego
uchwala:

§ 1. 1. Zmniejszyć opłaty za wydanie dowodów rejestracyjnych należne od osób obowiązanych do ubiegania się o wydanie powyższego dokumentu w przypadku, gdy zmiany stanu faktycznego w zakresie adresu właściciela lub posiadacza pojazdu, wymagające wydania nowych dokumentów, spowodowane zostały zmianami administracyjnymi.

2. Zmniejszenie opłaty o której mowa w § 1 ust.1  ustala się na poziomie kosztów ponoszonych  przez Powiat Będziński w związku z zakupem druków komunikacyjnych w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie tj. w wysokości 31,31zł. / w tym 0,50zł opłata ewidencyjna / za wydanie dowodu rejestracyjnego – w okresie do dnia 31marca 2014r.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu.

§ 3. Traci moc Uchwała Nr XXII/350/2013 Rady Powiatu Będzińskiego z dnia 28 lutego 2013 r.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego


Emil Bystrowski

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »