| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój; Zarządu Powiatu Pszczyńskiego

z dnia 15 kwietnia 2013r.

do Porozumienia Nr PZD.031.13.2012 w sprawie realizacji zadania pod nazwą „Poprawa układu komunikacyjnego w Gminie Uzdrowiskowej Goczałkowice-Zdrój poprzez przebudowę drogi gminnej ul. Parkowej i drogi powiatowej ul. Uzdrowiskowej na odcinku od ul. Parkowej do granicy powiatu”

1. Pawła Sadzy- Starosty Powiatu Pszczyńskiego

2. Henryka Kolarczyka-Wicestarosty Powiatu Pszczyńskiego

W związku z zawarciem umowy z Wykonawcą na wykonanie zadania pn.”Poprawa układu komunikacyjnego w Gminie Uzdrowiskowej Goczałkowice-Zdrój poprzez przebudowę drogi gminnej ul.Parkowej i drogi powiatowej ul. Uzdrowiskowej na odcinku od ul. Parkowej do granicy powiatu” oraz na podstawie § 2 ust. 5 porozumienia nr PZD.031.13.2012 z dnia 28.09.2012r. strony postanawiają sporządzić aneks do tegoż porozumienia o następującej treści:

§ 1.

Zmienia się §2 ust.2 aneksowanego porozumienia, który otrzymuje następujące brzmienie:

Na realizację projektu objętego porozumieniem Lider otrzyma od partnera dotację celową w wysokości 595.717zł..

§ 2.

Pozostałe postanowienia porozumienia pozostają bez zmian.

§ 3.

Niniejszy aneks spisano w 4 jednobrzmiących egzemplarzach, po 2 dla każdej ze stron.

§ 4.

Aneks podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego na wniosek Powiatu.

GMINA                                                                                                                              POWIAT

WÓJT GMINY GOCZAŁKOWICE - ZDRÓJ


Gabriela Placha

STAROSTA


Paweł Sadza


WICESTAROSTA


Henryk Kolarczyk

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Dąbrowska-Ospital

Joanna Dąbrowska-Ospital Partner zarządzający w Euskapol, doradca personalny i zawodowy Doradca personalny: pracuję z klientem indywidualnym i z zespołami, koncentrując się na badaniu ich potencjału, a także ich dopasowania do danego stanowiska czy danego projektu. Łowca talentów. Doradca zawodowy: wspieram ludzi w odkrywaniu ich powołania i potencjału zawodowego. Pomaga mi w tym doświadczenie biznesowe (znajomość wielu branż oraz różnych kultur prowadzenia biznesu). Wychodzę z założenia, że biznes to ludzie. Pragnę wspierać ludzi w ich samopoznaniu, odkrywaniu własnego potencjału i predyspozycji, wierząc, że to pozwoli im na lepsze życie w zgodzie ze sobą, jednocześnie korzystnie wpłynie na ich pracę zawodową, a więc również na sukces firmy, w której pracują. Zrealizowane projekty Projekty badania efektywności zespołowej w firmach międzynarodowych. Wspieranie menedżerów HR w podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych z zastosowaniem metody i narzędzi PerformanSe. Porady indywidualne, tworzenie ścieżek kariery i badanie potrzeb szkoleniowych dla pracowników średniego szczebla oraz osób poszukujących pracy. Przeprowadzenie bilansów kompetencji dla sportowców Polskiej Kadry Olimpijskiej. 2002-2010 – doradztwo biznesowe dla firm z Francji i Hiszpanii, poszukujących partnerów w Europie Centralnej i Wschodniej Wykształcenie Studia podyplomowe „Inżynieria szkoleń” – uniwersytet Lille 3 Certyfikowany trener metody PerformanSe Autorska metoda prowadzenia bilansów kompetencji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »