| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr IV/37/8/2013 Sejmiku Województwa Śląskiego

z dnia 10 czerwca 2013r.

w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Bytom

§ 1. 1. Wyznacza się Aglomerację Bytom,zwaną dalej „aglomeracją”, o równoważnej liczbie mieszkańców 196 194 RLM, z 3 oczyszczalniami ścieków komunalnych zlokalizowanymi w obrębie Bytomia: Oczyszczalnią Centralna, przy ulicy Sikorskiego 5 A, o przepustowości średniej Qśr= 30 000 m3/d, Oczyszczalnią Miechowice, przy ulicy Łaszczyka (bez numeru), o przepustowości Qśr= 12 000 m3/d oraz Oczyszczalnią Bobrek, przy ulicy Niemcewicza (bez numeru), o przepustowości Qśr= 800 m3/d.

2. Aglomeracja zlokalizowana jest w województwie śląskim, w obrębie Bytomia – gminy o statusie miasta na prawach powiatu oraz gminy o statusie miasta Radzionków w powiecie tarnogórskim.

3. Aglomerację tworzą:

1) w Gminie Bytom – miasto Bytom oraz wszystkie miejscowości wchodzące w skład Gminy Bytom, w tym: Blachówka, Bobrek, Górniki, Karb, Kolonia Zygmunt, Lazarówka, Łagiewniki, Miechowice, Nowy Dwór, Rozbark, Stolarzowice, Stroszek, Szombierki, Sucha Góra, Wiktor, Zgorzelec,

2) w Gminie Radzionków – miasto Radzionków oraz wszystkie miejscowości wchodzące w skład Gminy Radzionków, w tym: Buchacz i Rojca.

§ 2. Obszar i granice aglomeracji, o której mowa w § 1, są oznaczone na mapie w skali 1:25 000, stanowiącej załącznik do niniejszej uchwały.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Województwa Śląskiego.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego


Andrzej Gościniak


Załącznik do uchwały Nr IV/37/8/2013
Sejmiku Województwa Śląskiego
z dnia 10 czerwca 2013 r.

Mapa Aglomeracji Bytom

infoRgrafika

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Grupa Deweloperska GEO

Grupa Deweloperska GEO to holding kilkunastu spółek, prowadzących aktywną działalność na terenie trzech polskich aglomeracji: Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »