| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXVI/171/13 Rady Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego

z dnia 20 czerwca 2013r.

w sprawie likwidacji Liceum Profilowanego działającego przy Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach

w sprawie likwidacji Liceum Profilowanego działającego przy Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach

Na podstawie art.12 pkt 8 lit." i" ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j.: Dz. U. z 2013 r., poz. 595), art. 59 ust. 1 i 2 w związku z art. 5c pkt 1 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (t.j.: Dz.U. z 2004 r., Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) oraz art. 12 ust. 3 i ust. 4 pkt 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. z 2009 r., Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.) na wniosek Zarządu Powiatu, po zasięgnięciu opinii Śląskiego Kuratora Oświaty, a także po zaopiniowaniu przez Komisję Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Publicznego

Rada Powiatu Bieruńsko–Lędzińskiego
uchwala:

§ 1.

Z dniem 31 sierpnia 2013 r. likwiduje się szkołę ponadgimnazjalną - trzyletnie Liceum Profilowane dla Dorosłych, wchodzące w skład Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach.

§ 2.

Należności i zobowiązania likwidowanej szkoły, wymienionej w §1, według stanu na dzień likwidacji, przejmuje Powiat Bieruńsko-Lędziński - Starostwo Powiatowe w Bieruniu.

§ 3.

Mienie znajdujące się w zarządzie likwidowanej szkoły, o której mowa w §1, pozostaje mieniem Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego, które zostanie przekazane w zarząd Powiatowemu Zespołowi Szkół w Lędzinach.

§ 4.

Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego.

§ 5.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady


Józef Berger

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »