| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXVIII/868/13 Rady Miasta Katowice

z dnia 26 czerwca 2013r.

w sprawie utworzenia Jednostki Pomocniczej miasta Katowice nr 13 Bogucice

Na podstawie art. 5 ust. 1 i 2, art. 40 oraz art. 42 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r., poz. 594) w związku z § 37 ust. 1, 2 i 3 Statutu miasta Katowice (Dz. Urz. Woj. Śl. z 2012 r., poz. 6007, z późn. zm.), uwzględniając inicjatywę mieszkańców

Rada Miasta Katowice
uchwala:

§ 1. Utworzyć Jednostkę Pomocniczą miasta Katowice nr 13 Bogucice.

§ 2. Jednostka Pomocnicza obejmuje obszar miasta Katowice w następujących granicach:

Granica północna– pokrywa się z granicą miasta Siemianowice Śląskie na odcinku od ul. Cedrowej /przecięcia granicy miasta prostą, wyprowadzoną z ul. Cedrowej/ i południowego odcinka ul. Budowlanej do zbiegu ulic: Le Ronda, Siemianowickiej, Wiertniczej i Leopolda do krzyża granicznego między Bogucicami i Dąbrówką Małą.

Granica wschodnia– biegnie na południe od krzyża granicznego między Bogucicami i Dąbrówką Małą, zachodnią stroną ul. Wiertniczej do naroża parkingu i Zakładu Nr 2 Katowickich Fabryk Mebli. Następnie biegnie wzdłuż granicy tego zakładu w kierunku torów kolejowych PKP, przecina tory kolejowe i biegnie wschodnią krawędzią przejścia między PMUE i Katowickimi Fabrykami Mebli do Al. Roździeńskiego. /Przejście między PMUE i Katowickimi Fabrykami Mebli należy do Jednostki Pomocniczej Nr 13 -Bogucice/.

Granica południowa– biegnie w kierunku zachodnim osią Al. Roździeńskiego, obejmuje węzeł komunikacyjny /Bagienna, Murckowska/ i dalej osią Al. Roździeńskiego dochodzi do ul. Olimpijskiej.

Granica zachodnia –biegnie osią ul. Olimpijskiej, obiega parking i prostopadle do ul. Olimpijskiej prowadzi do przedłużenia parkanu sklepu ogrodniczego na zapleczu Poczty, dochodzi do naroża żłobka, przecina drogę bez nazwy wychodzącą od ul. Katowickiej między budynkami 39 i 41, obiega teren Szkoły Podstawowej nr 62 od strony Bogucic do osi jezdni pomiędzy budynkami ul. Katowickiej 35 i 37, przecina ul. Katowicką i biegnie osią ul. Brzozowej, a następnie wzdłuż Ogródków Działkowych o nazwie „Dolina Zgody” i „Słoneczne Wzgórze” do ul. Cedrowej i granicy miasta z Siemianowicami Śląskimi.

§ 3. Wykonanie uchwały powierzyć Prezydentowi Miasta Katowice.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Miasta Katowice


Jerzy Forajter

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Ryszard Stolarz

Ekspert w dziedzinie prawa handlowego i spółdzielczego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »