| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Raciborskiego

z dnia 9 lipca 2013r.

w sprawie projektu operatu opisowo - kartograficznego ewidencji budynków

Na podstawie art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r.  Prawo geodezyjne i kartograficzne (j.t. Dz. U. z 2010 r. nr 193, poz. 1297 z późn. zm.)

ogłaszam że projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji budynków sporządzony w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla gminy Pietrowice Wielkie - obręby ewidencyjne: Amandów, Pawłów, Żerdziny, Lekartów; gminy Krzyżanowice - obręby ewidencyjne: Tworków, Bieńkowice oraz gminy Kornowac - obręby ewidencyjne: Kobyla, Łańce, Rzuchów, Pogrzebień, po wyłożeniu do publicznego wglądu w dniach od 03 czerwca 2013 r. do 21 czerwca 2013 r.,

stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

W związku z powyższym:

1. Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo - kartograficznym, może w terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego, zgłaszać zarzuty do danych w nim zawartych.

2. O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów Starosta Raciborski rozstrzygnie w drodze decyzji.

3. Dane ujawnione w operacie opisowo - kartograficznym, co do których zostaną zgłoszone zarzuty, nie są wiążące do czasu ostatecznego zakończenia postępowania.

4. Zarzuty zgłoszone po tym terminie traktowane będą jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.                                                                                                                                           

Starosta Raciborski


Adam Hajduk

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

dr Robert Rykowski

Adwokat, partner w RYKOWSKI & GNIEWKOWSKI KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH, ekspert prawa cywilnego. Prowadzi postępowania sporne, arbitrażowe i mediacyjne. Posiada doświadczenie w postępowaniach regulacyjnych, w tym przed Prezesem UOKiK i URE. W kancelarii odpowiada za prawną analizę, przygotowanie taktyki procesowej i procesów. Autor wielu artykułów oraz opinii do czasopism prawniczych. Prelegent na szkoleniach i konferencjach, wykładowca w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, wcześniej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Arbiter Sądów Arbitrażowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej i Konfederacji Lewiatan.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »