| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XLI/603/13 Rady Miasta Zabrze

z dnia 15 lipca 2013r.

w sprawie ustalenia planu sieci publicznych gimnazjów oraz określenia granic obwodów publicznych gimnazjów, prowadzonych przez Miasto Zabrze

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jednolity Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.), na wniosek Prezydenta Miasta Zabrze

Rada Miasta Zabrze
uchwala:

§ 1. Ustala się plan sieci publicznych gimnazjów oraz określa granice obwodów publicznych gimnazjów, prowadzonych przez Miasto Zabrze, o następującej treści:

1) Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących,ul. Wolności 323ulice: Antoniego Lazara, Beskidzka, Chudowska, Cmentarna, Dorotki, Ignacego Paderewskiego, Jana Karłowicza, Jana Sikory, Jaszczury, Jesienna, Konrada Sitki, Ks. Antoniego Tomeczka, Ks. Józefa Knosały,  Ks. Pawła Pośpiecha, Łączna, Makoszowska, Mała, Michała Grażyńskiego, Miła, Noconiów, Nowa Kolonia, Olsztyńska, Pawła Stalmacha, Piastowska, Piotra Mikusza, Piusa, Plac Krakowski, Plac Warszawski, Rafała Copika, Romana Dyboskiego, Skalley,  Stara Kolonia, Śląska, Średnia, Św. Andrzeja Boboli, Św. Floriana, Św. Jerzego, Targowa, Wandy, Wiktora Brysza, Wincentego Janasa, Wiosenna, Władysława Broniewskiego, Wojciecha Gersona, Wolności 291-345a i 298 –360, Żywiecka;

2) Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5,ul.Piłsudskiego 29 ulice: Aleksandra Fredry, Armii Krajowej 23-43b i 26b-58,  Dionizego Trocera 20-56 i 39-63,Floriana Klosego, Gliwicka, Jana Galla, Jana Łangowskiego, Jana Rymarkiewicza, Józefa Ciupki, Józefa Nawrata, Juliusza Słowackiego, Knurowska, Konfederatów Barskich, Ks. Piotra Ściegiennego, Łanowa,  Marszałka Józefa Piłsudskiego, Michała Wołodyjowskiego, Myśliwska, Nad Kanałem, Nowa, Olimpijska, Opawska, Orląt Lwowskich,Plac Słowiański, Pokoju, Poprzeczna, Przy Bramie, Przyszowicka, Reform Rolnych, Romana Ligenzy, Skalista, Sokolska, Stanisława Webera, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego 1-10 i 11, Staromiejska 47-71 i 80-114, Staropolska, Stefana Czarnieckiego, Tylna, Uchodźców, Władysława Łokietka, Wolności 2-183, Wolska,  Zakopiańska, Zaolziańska, Zieleniewskiego, Żelazna;

3) Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 11,ul. Sienkiewicza 33ulice: Familijna, Franciszka Zembali, Gen. Władysława Sikorskiego, Głogowska, Jana Łaskiego, Józefa Kurasia, Kłosowa, Końcowa, Ks. Edwarda Mendego, Ks. Jerzego Brejzy,  Łużycka, Makowa, Malinowa, Malwowa, Obrońców Westerplatte, Pszczyńska 37-49 i 26-30, Rodzinna, Rogoźnicka, Stanisława Morciszka, Sudecka, Tatrzańska, Tyska, Wolności 347-355 i 362-388a;

4) Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 12,ul. Andersa 64ulice: Borowa, Feliksa Nowowiejskiego, Gen. Grota Roweckiego, Gen.  Władysława Andersa, Henryka Dulęby, Jana Szafarczyka, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Komuny Paryskiej, Krakowska 2-110, Księcia Henryka Pobożnego, Medyków, Nyska, Pogodna, Pomorska, Prosta, Tadeusza Jabłońskiego;

5) Gimnazjum Nr 5 w Zespole Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej,ul. Zamkowa 2 ulice: Aleksandra Puszkina, Bartosza Głowackiego, Bytomska 107-137 i 62-122, Częstochowska, Franciszka Mikosza, Joachima Lelewela, Karola Żmudy, Marii Rodziewiczówny, Mieczysława I, Pawła Kempki, Plac Bernarda Purkopa, Stefana Okrzei, Szyb Franciszek, Szyb Wschodni, Św. Wojciecha, Trębacka, Władysława IV, Wojciecha Drzymały, Wojciecha Kossaka 3-7, Zamkowa;

6) Gimnazjum Nr 6 w Zespole Szkół Nr 15,ul. Zwrotnicza 11ulice: Handlowa, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Pyskowicka, Składowa, Zwrotnicza;

7) Gimnazjum Nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 7,ul. Daleka 2 ulice: Daleka, Franciszka Bujoczka, Jana Styki, Jana Szymały, Jaśminowa, Józefa Gawrona, Józefa Weyssenhoffa, Karola Niedoby, Kazimierza Kruszyny, Kłodnicka, Królowej Jadwigi, Ks. Jakuba Maindy, Kwiatowa, Legnicka, Lotnicza, Lubuska, Maksymiliana Filipka, Okrężna, Oświęcimska, Przeora Augustyna Kordeckiego, Roberta Miki, Roberta Oszka, Rybna, Sejmowa,  Toruńska, Wiśniowa, Żurawia;

8) Gimnazjum Nr 9 im. Wojciecha Korfantego,ul. Olchowa 2 ulice: Adama Asnyka, Adama Kawika, Adama Napieralskiego, Agrestowa, Alojzego Pawliczka, Ambrożego Pordzika, Bolesława Limanowskiego, Cegielniana, Czereśniowa, Działaczy Rodła, Emilii Plater, Filipiny Płaskowickiej, Franciszka Morawskiego, Gazdy,  Gen. Józefa Bema, Gen. Walerego Wróblewskiego, Górnicza, Gustawa Morcinka, Henryka Brola, Jałowcowa, Jana Kupca, Jerzego Wyciska, Józefa Kraszewskiego, Józefa Lompy, Józefa Sierakowskiego, Karola Gorzawskiego, Karolinki,   Klemensa Krawczyka, Królowej Kingi, Królowej Luizy, Krótka, Krucza, Ks. Andrzeja Hauptmana, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 5-77 i 24-70, Ks. Piotra Skargi, Lecha, Leszczynowa, Mikołowska, Modrzewiowa, Norberta Barlickiego, Olchowa, Orzechowa, Osiedleńcza, Pawła Kłyki, Plac Ignacego Paderewskiego, Porzeczkowa, Przykra, Przy Prochowni, Pszczyńska 1-35b i 2-18, Racławicka, Rajska, Rolnika, Skarbnika, Słowicza, Ścieżka Górnicza, Św. Filipa, Św. Jacka, Św. Kamila, Św. Małgorzaty, Wacława Karczewskiego, Wawelska, Wesoła, Węgielna, Wiejska, Wojciecha Bogusławskiego, Wolności 357-397 i 392-480, Zjednoczenia;

9) Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego,ul. Chopina 26ulice: 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Aleja Szczęście Ludwika, Antoniego Czechowa, Astrów, Bałtycka, Bratków, Brygadzistów, Bytomskich Strzelców, Drobna, Działkowa, Fryderyka Chopina, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Gen. Giuseppe Garibaldiego, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gogolińska, Grzegorza Fitelberga, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana Brzechwy, Juliusza Ligonia, Kopalniana, Kosynierów, Koszykowa, Księcia Józefa Poniatowskiego, Ks. Franciszka Cieślika, Leszka Białego, Lipowa, Ludwika Solskiego, Łowiecka, Mariacka, Michała Ossowskiego, Mikołaja Gogola, Mikulczycka 94, Mostowa, Nadrzeczna, Nowodworska, Parkowa, PGR Nowy Dwór, PGR Wesoła, Piotra Czajkowskiego,  Piotra Niedurnego, Plac Norberta Kroczka, Poległych Górników, Ratuszowa, Skośna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Ogórka, Stanisława Rudy, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Strażacka, Sztygarów, Św. Teresy, Św. Wawrzyńca,  Tadeusza Boya – Żeleńskiego, Tarnopolska, Teodora Lelka, Tulipanów, Wawrzyńca Korwina, Wiosny Ludów, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury;

10) Gimnazjum Nr 11 w Centrum Edukacji,ul. 1 Maja 12ulice: 1 Maja 5-11 i 8-12, Armii Krajowej 1-19 i 6-24a, Fabryczna, Gen. Charlesa De Gaulle’a 17-55a i 12-32a, Jacka Malczewskiego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Brodzińskiego,  Królewska 1-15c i 4, Ks. Stanisława Brzóski, Stefanii Szczepaniakowej;

11) Gimnazjum Nr 12,ul. Niemcewicza 1 ulice: 1 Maja 16-32 i 17-23, Andrzeja Struga, Anieli Krzywoń, Artura Grottgera, Bolesława Śmiałego, Bolesława Wallek-Walewskiego,  Botaniczna, Bracka, Chłopska, Chmielna, Czołgistów, Dożynkowa, Dr. Bolesława Różańskiego, Emanuela Czogały, Franklina Roosevelta 24-134 i 25-131, Gen. Charlesa De Gaulle’a 34-134 i 57-111, Gołębia,  Jana Chodkiewicza, Jana Matejki 13-61 i 50-68, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Józefa Froehlicha,  Józefa Korzeniowskiego, Juliana Tuwima 1-5 i 2-12, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kacza, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Królewska 14-16 i 17-25, Ks. Bolesława Domańskiego, Ks. Jana Dzierżona, Ks. Konstantego Damrota, Lubelska, Łukasza Wallisa, Michała Archanioła, Panieńskie Skały, Pawła Biniasa, Pawła Ślęczka, Plac Mikołaja Kopernika, Plebiscytowa, Przelotowa, Przemysłowa, Ptasia, Sierotki, Słoneczna, Spichrzowa, Stanisława Żółkiewskiego 11a i 12-26, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Św. Józefa, Teofila Lenartowicza, Tomasza Puchałki, Walerego Łukasińskiego, Wiarusów, Wilcza, Wita Stwosza, Władysława Orkana, Władysława Reymonta 36-68 i 1-35, Zabłocie, Zawiszy Czarnego, Zielona, Zofii Nałkowskiej, Zygfryda Kupki;

12) Gimnazjum Nr 13 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 13 im. Marii Skłodowskiej-Curie,ul. Wajdy 7ulice: 3 Maja 1-17 i 2-34of, Bankowa, Brzozowa, Cieszyńska, Czesława Klimasa, Dworcowa, Filipa Słodczyka, Franciszka Widery, Gabriela Narutowicza, Gen. Charlesa De Gaulle’a 1-9, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Gen. Zygmunta Padlewskiego, Góry Św. Anny, Hugona Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Kochanowskiego, Jana Woźnicy, Johanna Goethego,  Józefa Mehoffera, Karola Miarki, Karola Szymanowskiego, Kowalska, Ks. Józefa Londzina, Ks. Józefa Wajdy, Marcina Lutra, Marii Curie-Skłodowskiej 1-31, Męczenników Majdanka, Mieczysława Niedziałkowskiego 29-67c i 1-28, Mikulczycka 1-34,  Park Hutniczy, Pawła Dubiela, Pawła Majnusza, Plac Dworcowy, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac Ks. Franciszka Pieruszki, Plac Romualda Traugutta, Plac Teatralny, Plac Wolności, Podgórna, Powstańców Śląskich, Roberta Koźlika, Różana, Spokojna, Stanisława Kobylińskiego, Stanisława Staszica, Staromiejska 15-45 i 2-74b, Szczęść Boże, Szpitalna 1-5 i 17-21, Św. Barbary, Tomasza Nocznickiego, Topolowa, Torowa, Władysława Skoczylasa, Wolności 185a-289 i 186-296, Wyzwolenia, Zgody, Zygmunta Krasińskiego;

13) Gimnazjum Nr 15 w Zespole Szkół Nr 3 im. rtm. Witolda Pileckiego,ul. 3 Maja 118ulice: 3 Maja 100-134, Akacjowa, Cisowa, Długa, Grabowa, Jagodowa, Jarzębia, Jesionowa,  Józefa Rymera, Juliusza Rogera,  Kaźni Oświęcimskiej, Michała Wolskiego, Podleśna, Prof. Wilibalda Winklera, Promienna, Sportowa, Św. Stanisława Kostki, Turystyczna;

14) Gimnazjum Nr 16 im. Bohaterów Monte Cassino,ul. Szenwalda 2 ulice: 3 Maja 19-97 i 36-98of, Aleja Bohaterów Monte Cassino, Bohaterów Warszawskich, Buchenwaldczyków, Dębowa, Edwarda Dembowskiego, Elizy Orzeszkowej, Franklina Roosevelta 1-23, Górnośląska,  Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki 1-3 i 2-6, Jana Zamoyskiego, Jodłowa, Józefa Chojnickiego, Józefa Rostka, Józefa Weindoka, Juliana Tuwima 13-17 i 18-42a, Kamienna, Ks. Doktora Szramka,  Leona Wyczółkowskiego, Lucjana Szenwalda,  Macieja Rataja, Marii Konopnickiej, Maurycego Mochnackiego,  Mikołaja Zielińskiego, Opolska, Sądowa, Stefana Batorego, Szkolna, Św. Cecylii, Św. Marcina, Św. Urbana, Tadeusza Rejtana, Tomasza Zana, Wincentego Pola, Władysława Jagiełły, Władysława Reymonta 2-34, Zakątek;

15) Gimnazjum Nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 14,ul. Korczoka 98ulice: Jana Pyki, Kalinowa, Ks. Doktora Antoniego Korczoka 72-98 i 79-91, Ks. Pawła Janika, Stanisława Struzika, Szyb Jerzy, Szyb Miarki, Wolności 484-586 i 545-547;

16) Gimnazjum Nr 20,ul. Kasprowicza 7 ulice: Bolesława Chrobrego, Bytomska 3-105 i 4-60d, Dr. Bronisława Hagera, Feliksa Goły, Franciszka Siedleckiego, Gwarecka, Henryka Rodakowskiego, Hutnicza, Jana Brondera, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Józefa Blani, Karola Piechy, Krakusa, Ks. Karola Koziołka, Ks. Norberta Bończyka, Melchiora Mrozka, Mikołaja Reja,  Młodego Górnika,Młyńska,  Na Piaskach, Ogrodowa, Plac Hutniczy, Pod Borem, Prof. Zbigniewa Religi, Szybowa, Św. Jana, Tarnogórska, Wojciecha Kossaka 11-63a, Ziemska;

17) Gimnazjum Nr 21 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Nr 20,ul. Gagarina 2ulice: Adolfa Dygasińskiego, Aleje Korfantego,  Bydgoska, Czysta, Dworska, Galileusza, Gdańska 1-15, Giordano Bruno, Jana Brożka,  Jana Heweliusza, Jana Keplera, Jana Kilińskiego, Jana Kowalczyka, Jowisza, Jurija Gagarina, Karola Hermisza, Konstantego Ciołkowskiego, Macieja Mielżyńskiego, Marii Curie-Skłodowskiej 2-24e, Mikulczycka 35-78, Morwowa, Neptuna, Pani Twardowskiej, Plutonowego Ryszarda Szkubacza, Poranna, Poznańska, Prof. Tadeusza Banachiewicza, Prof. Włodzimierza Zonna, Prudnicka, Przystankowa, Stanisława Rochowiaka, Szpitalna 7-15c, Warszawska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zygmunta Augusta;

18) Gimnazjum Nr 24 im. Henryka Jordana,ul. Zamenhofa 56ulice: Bolesława Prusa, Dr. Henryka Jordana 29-115 i 34-90, Harcerska, Iwana Pawłowa, Jaworowa, Józefa Łapkowskiego, Józefa Wybickiego, Krzysztofa Baczyńskiego, Leona Kruczkowskiego, Ludwika Zamenhofa, Ludwiki Wawrzyńskiej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prof. Fryderyka Joliot-Curie, Robotnicza, Witkacego;

19) Gimnazjum Nr 25,ul. Kotarbińskiego 18ulice: Dionizego Trocera 1-31 i 6, Feliksa Prenżyny, Franciszkańska, Gdańska 17-48e, Grunwaldzka, Jana Sobieraja, Jana Tkocza,  Joanny Żnieńskiej, Johanna Pestalozziego, Józefa Chełmońskiego,  Kamila Cypriana Norwida, Kaszubska, Konstantego Gałczyńskiego, Ks. Józefa Madei, Ludwika Kondratowicza, Marcelego Kruczka, Marii Curie-Skłodowskiej 26-44 i 35-57, Objazdowa,  Piotra Maszyńskiego, Prof. Maksymiliana Hubera, Prof. Stefana Banacha, Prof. Tadeusza Kotarbińskiego, Prof. Walerego Fontanusa, Prof. Władysława Tatarkiewicza,  Rybnicka, Rzeczna, Srebrna;

20) Gimnazjum Nr 29,ul. Budowlana 26ulice: Alfonsa Zgrzebnioka, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Boczna, Borowikowa, Budowlana, Bukowa, Chorzowska, Czekanowska, Dr. Henryka Jordana 5-19f i 2-30, Filtry, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Bronisława Ducha, Gen. Jerzego Ziętka, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Maczka, Gnieźnieńska, Grabowiec, Grzybowska, Ignacego Daszyńskiego,  Ireny Kosmowskiej, Iwana Miczurina, Józefa Wajzera, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Goduli, Kasztanowa, Kołobrzeska, Kornela Makuszyńskiego, Kościelna, Krakowska 5-101, Księcia Władysława Opolczyka, Ks. Jerzego Badestinusa, Ks. Michała Wosia, Kujawska, Kurpiowska, Łowicka, Mazowiecka, Mazurska, Miedziana, Młodzieżowa, Na Lesie, Ofiar Katynia, Ojca Kolbe, PGR Grzybowice, Platynowa, Polna, Prof. Roberta Bednorza, Przy Ujęciu, Roberta Schumana, Sosnowa, Spółdzielcza, Stalowa, Szczecińska, Tenisowa, Traktorzystów, Warmińska, Wincentego Witosa, Władysława Grabskiego, Wojska Polskiego, Zbrosławicka,  Złota, Żniwiarzy.

§ 2. Traci moc Uchwała Nr XXIII/217/04 Rady Miejskiej w Zabrzu z dnia 8 marca 2004 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych gimnazjów oraz granic obwodów publicznych gimnazjów, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Zabrze z późniejszymi zmianami.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Zabrze.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego i wchodzi w życie z dniem 1 września 2013 r.

Przewodniczący Rady Miasta Zabrze


mgr Marian Czochara

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kratki.pl Marek Bal

Ekspert w dziedzinie wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »