| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXX/193/2013 Rady Gminy Kruszyna

z dnia 14 sierpnia 2013r.

w sprawie dokonania zmiany w załączniki nr 1 do uchwały Nr XV/85/12 Rady Gminy Kruszyna z dnia 30 marca 2012r. w sprawie przyjęcia: „Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy Kruszyna”

Na podstawie Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990r./ o samorządzie gminnym (Dz. U. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.), art. 21 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 czerwca 2001r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie Gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 2005r. Nr 31, poz. 266 z późn. zm.)Rada Gminy uchwala, co następuje:

§ 1. w załączniku nr 1 do uchwały NrXV/85/12 Rady Gminy Kruszyna z dnia30 marca 2012r. w sprawie przyjęcia : „Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy Kruszyna” wprowadza się następującą zmianę:

w pkt. I. 1 „Mieszkania komunalne”

skreśla się pkt 4 „ Kruszyna ul. Północna 12” oraz

„ Mieszkania na czas trwania stosunku pracy”

skreśla się pkt. 4 „ Widzów, ul. Żwirki i Wigury 16”

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy

§ 3. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego

Przewodniczący Rady Gminy


Henryk Kowalski

reklama

POLECANE

ARTYKUŁ PARTNERSKI

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »