| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 388/XXII/2013 Rady Powiatu w Lublińcu

z dnia 28 sierpnia 2013r.

w sprawie likwidacji Internatu - placówki zapewniającej opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania - wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu przy ul. Grunwaldzkiej 48

Na podstawie art. 12 pkt 8 lit. i) ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r.o samorządzie powiatowym(tekst jednolity Dz. U. z 2013 r., poz. 595) oraz art. 59 ust. 1 i 2 w związku z ust. 5 oraz art. 5c pkt 1 ustawy z dnia 7 września 1991 r.o systemie oświaty(Dz.U. z 2004 r. Nr 256, poz.2572 z późn. zm.)

Rada Powiatu w Lublińcuuchwala,co następuje:

§ 1.

Z dniem 31 sierpnia 2013 r. likwiduje się Internat – placówkę zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania – wchodzący w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu przy ul. Grunwaldzkiej 48.

§ 2.

Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Powiatu w Lublińcu.

§ 3.

Uchwała podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady


mgr Lidia Kucharczyk

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »